Перевернутий клас, або як учні можуть самостійно підготувати і провести урок, використовуючи Вікіпедію

Про вебінар

Перевернуте навчання — це форма активного навчання, яка дозволяє «перевернути» звичайний процес навчання таким чином, що вдома учні самостійно готують домашнє завдання, а у класі час використовується на виконання практичних завдань. Й не обов'язово це повинні бути навчальні відео, які забирають багато часу. Для цього ж вже готовий продукт - Вікіпедія та інші вікіпроекти. На вебінарі ви дізнаєтесь, як підібрати матеріал по темі, як поставити навчальні цілі та які онлайн-ресурси можна використати для зворотного зв'язку з учнями на уроці.

План вебінару:

  1. Як Вікіпедія та вікіпроекти можуть прислужитись вчителю в "перевернутому класі« (Flip Classroom).
  2. Міні-підручники на платформах Microsoft та Classmill - середовище підготовки навчального матеріалу для учнів із використанням вікіпроектів.
  3. Онлайн-ресурси Thinglink, PlayPosit, Book Creator, Seesaw та інші як засіб зворотнього зв'язку.

Кому це буде корисно:

менеджерам освіти будь-якого рівня (заступники директорів, директори шкіл, методисти), учителям-предметникам, вихователям шкіл-інтернатів, класним керівникам, соціальним педагогам, батькам учнів, психологам.

За участь у вебінарі ви отримаєте:

  1. Свідоцтво учасника вебінару, в якому зазначається кількість прослуханих годин.
  2. Презентацію з матеріалами.
  3. Відеозапис трансляції вебінару.

 

Участь безкоштовна
свідоцтво 60 грн
Зразок свідоцтва
  • Видається в електронному форматі
  • Зазначено 2 академічні години
Кодола Валентина

викладач історії, старший вчитель, вчитель вищої категорії Шендерівського НВК Корсунь-Шевченківського р-ну Черкаської області, член ГО Wikimedia UA, тренер з редагування Вікіпедії та використання її в освітньому процесі.

Обговорення
Відповіді на часті питання
Пропонуємо співпрацю педагогам

Вам небайдужа доля української освіти? Вас також цікавить тема сучасних освітніх технологій, інноваційних методик і практик у галузі навчання? У вас є власний досвід, яким ви готові поділитися з колегами? Чудово, ми готові допомогти донести Ваші знання та професіоналізм до великої аудиторії освітян зі всієї України.

Запрошуємо педагогів-практиків, експертів і фахівців сфери освітніх послуг до співпраці. Для цього, заповніть анкету.

Дякуємо! Ми будемо тримати Вас в курсі!