Вебінар

Попередження посттравматичного стресового розладу за допомогою методів арттерапії

2 години підвищення кваліфікації
Апостолакі Лілія
 • Безкоштовна участь
 • Підвищення кваліфікації
 • Цікава та корисна інформація
 • Перегляд у прямому ефірі
 • Запитання доповідачу
 • Спілкування з колегами
 • Запис трансляції
 • Презентація та матеріали
Приклад свідоцтва про участь
 • Видається в електронному форматі після тестування
 • Зазначено 2 години

У сучасних умовах перед освітою постає проблема впливу емоційного стану педагога, учня, батьків як на них самих, так і на їхнє оточення. Під час війни і дорослі, і діти можуть стати свідками подій, які травмують. Такий досвід може нести негативні наслідки в замороженні емоцій, відчуттів, бажань. Він може перерости в посттравматичний стрес (ПТСР) із багатьма симптомами, тому необхідно знати джерела поповнення ресурсів для самовідновлення і можливості допомоги іншим людям. Арттерапія допомагає людині дбайливо та екологічно відновлюватися, а різноманіття методів та матеріалів дає можливість вибору як для психолога, так і для людей, які потребують допомоги.

Зміст

 1. Арттерапія: техніки підтримки психологічного здоров’я.
 2. Основні напрямки арттерапії для самодопомоги та допомоги іншим людям.
 3. Ознайомлення з авторською технікою «Клубок сили».
 4. Підбиття підсумків та обговорення.

Очікувані результати: Учасники вебінару ознайомляться з основними напрямками арттерапії для самодопомоги та допомоги іншим людям; опрацюють авторську техніку «Клубок сили» та визначать можливості її  використання для дітей та дорослих; отримають поради щодо стабілізації власного емоційного стану.

Обсяг годин підвищення кваліфікації: 2 години
Напрями: Наскрізні навички, Психологія, Практичні прийоми
Компетентності: професійні, навчання впродовж життя, громадянські та соціальні, емоційно-етична
Кому це буде корисно:

учителям-предметникам, вихователям, класним керівникам, практичним психологам і соціальним педагогам, адміністраторам закладів освіти.

Автор вебінару


Апостолакі Лілія

психологиня Центру професійного розвитку педагогічних працівників Саф'янівської сільської ради Ізмаїльського району Одеської області.

 • Тренерка/супервізорка за програмою «Safe Space. Невідкладна психосоціальна підтримка для учнів та шкільних вчителів. Безпечний простір».
 • Членкиня Ізмаїльського відділення Української асоціації сімейних психологів.
 • Авторка 7 тренінгових програм щодо профілактики професійного вигорання, розвитку комунікативних та самопрезентаційних здібностей.
 • Авторка 2 методичних посібників: «ЛЕГКИЙ СТАРТ: ВІД ПОЧАТКІВЦЯ ДО ПРОФЕСІОНАЛА. Допомога шкільним психологам», «КРОК НАЗУСТРІЧ ДО СЕБЕ – ОСНОВА МАЙБУТНЬОГО: система тренінгових занять».
 • Співавторка 4 книг: «Що таке 40+. Правдиві історії», «ТЕХНІКИ ПІДТРИМКИ. Збірка арттерапевтичних вправ», «Арттерапія для дітей. 88 технік для роботи з найпопулярнішими запитами», «Травматичний досвід: робота з цивільним населенням».
 
Свідоцтва, сертифікати від ТОВ «На Урок» відповідають вимогам п.13 Порядку підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників, затвердженого постановою КМУ № 800 від 21.08.2019 р. Відповідно свідоцтва мають усі підстави для зарахування як документи про підвищення кваліфікації вчителів. Деталі та перевірка виданих документів.

Поширені запитання

Як потрапити на трансляцію вебінару?

Кожен педагог має вільний доступ до прямого ефіру та запису вебінару.

Аби приєднатися до трансляції, необхідно:

 • Бути зареєстрованими на сайті.
 • Зареєструватися на вебінар.
 • Перейти за посиланням із листа-запрошення, який надійде за годину та 15 хвилин до ефіру.
 • Або дочекатися, коли з'явиться позначка «В ефірі» на сторінці вебінару.

Трансляція проходить на сторінці вебінару! У визначений час запустіть відео, натиснувши на поле вбудованого відео.

Чи можна переглянути вебінар у запису?

Так, відеозапис вебінару у безкоштовному доступі буде розміщений на сайті відразу після завершення прямої трансляції. Перегляд буде відкритий безтерміново для всіх користувачів сайту.

Чи можна отримати презентацію та програму вебінару?

Презентація та програма знаходяться на сторінці вебінару. Ви можете завантажити їх одразу після ефіру. Для завантаження цих матеріалів достатньо реєстрації на вебінар.

Чи зараховуються свідоцтва «На Урок» для підвищення кваліфікації?

 

Освітній проект «На Урок» є суб'єктом підвищення кваліфікації. Відповідно свідоцтва, які ви отримуєте після навчання з «На Урок», можуть зараховуватись для підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників. Остаточне рішення про зарахування ухвалюється педагогічною радою вашого закладу освіти відповідно до вимог чинного законодавства. Разом з тим «На Урок» має код виду економічної діяльності 85.59 «Інші види освіти, н.в.і.у.» (КВЕД-2010), який передбачає діяльність курсів з підвищення професійної кваліфікації.

За посиланням https://naurok.com.ua/proof   ви можете знайти більше інформації та перевірити отримані документи про підвищення кваліфікації від «На Урок».

Як оплатити та завантажити свідоцтво?

Замовлення та оплату свідоцтва можна провести безпосередньо на сторінці вебінару. Натисніть на "Замовити свідоцтво" вгорі на сторінці. Вас перенаправить на сторінку оплати, де ви зможете обрати готівковий чи безготівковий спосіб оплати.

Важливо! Після здійснення оплати використайте можливість, яку пропонує система LiqPay, та оберіть "Надіслати квитанцію на електронну пошту". Вкажіть вашу пошту. Таким чином ви збережете квитанцію про оплату разом із ID оплати.

Доступ до завантаження свідоцтва відкриється після закінчення прямого ефіру - після того, як ви пройдете навчання під час вебінару та виконаєте перевірочний тест.

Свідоцтво завантажується на сторінці вебінару або у вашому кабінеті в розділі "Мої вебінари" за посиланням: https://naurok.com.ua/webinar/personal 

Які дані відобразяться на свідоцтві? Чи можна їх відредагувати?

Свідоцтво підвищення кваліфікації «На Урок» містить усі дані, визначені чинним законодавством (тема, напрями, компетентності, години тощо).

На свідоцтві відобразяться ваші персональні дані, вказані в особистому кабінеті.

Щоб змінити ці дані, внесіть і збережіть зміни в налаштуваннях профілю за посиланням: https://naurok.com.ua/preferences.

Чи можна замовити свідоцтво за вебінар, який уже відбувся?

Так, безумовно. Адже ви можете пройти навчання, переглядаючи запис вебінару. Інформація буде однаково актуальна, цікава та корисна. На свідоцтві відобразиться фактична дата, яка фіксує завершення навчання (замовлення свідоцтва та проходження тесту), якщо ви навчаєтесь, переглядаючи вебінар, який уже відбувся.

Як зв’язатися зі службою підтримки?

Якщо у вас виникають нагальні питання щодо онлайн-курсу, неодмінно звертайтесь до служби підтримки https://naurok.com.ua/page/contact-us, обравши найзручніший варіант комунікації.

Пропонуємо співпрацю педагогам

Вам небайдужа доля української освіти? Вас також цікавить тема сучасних освітніх технологій, інноваційних методик і практик у галузі навчання? У вас є власний досвід, яким ви готові поділитися з колегами? Чудово, ми готові допомогти донести Ваші знання та професіоналізм до великої аудиторії освітян зі всієї України.

Запрошуємо педагогів-практиків, експертів і фахівців сфери освітніх послуг до співпраці. Для цього, заповніть анкету.