Вебінар

Проєктна діяльність у виховній роботі закладу загальної середньої освіти

2 години підвищення кваліфікації
Лампанченко Катерина
 • Безкоштовна участь
 • Підвищення кваліфікації
 • Цікава та корисна інформація
 • Перегляд у прямому ефірі
 • Запитання доповідачу
 • Спілкування з колегами
 • Запис трансляції
 • Презентація та матеріали
Приклад свідоцтва про участь
 • Видається в електронному форматі після тестування
 • Зазначено 2 години

У межах освітнього процесу вчитель має великі можливості виховати учня, який у майбутньому буде успішним у різних сферах людської діяльності. Відповідно до вимог сучасного суспільства, заклад загальної середньої освіти має працювати над розвитком особистісних якостей учня, його талантів, інтелектуальних, творчих і фізичних здібностей, емоційного інтелекту, комунікативних якостей, формувати навички самоосвіти, самоконтролю, самовдосконалення, здатність до свідомого суспільного вибору та спрямування своєї діяльності на користь іншим людям і суспільству, відповідальність, уміння конкурувати та ще багатьох навичок, які готують його до викликів дорослого життя. І це дійсно можливо! Варто лише обрати правильні інструменти. Одним із таких інструментів є проєктна діяльність. Тож під час вебінару проговоримо про те, як проєктна діяльність в межах позаурочної діяльності допомагає формуванню ключових компетентностей учнів.

Зміст

 1. Актуальність проєктної діяльності учнів у межах освітнього процесу.
 2. Умови для реалізації колективних учнівських проєктів. Роль педагога.
 3. Етапи проєкту.
 4. Реалізація соціально-культурних проєктів у закладі та за його межами (із досвіду роботи). Вплив залучення до проєктної діяльності на формування особистості учня.

Очікувані результати: Учасники вебінару розширять знання щодо особливостей здійснення проєктної діяльності учнів у межах виховної роботи, ознайомляться з досвідом реалізації соціально-культурних учнівських проєктів в умовах очного і дистанційного навчання, а також отримають чимало практичних порад із теми.

Обсяг годин підвищення кваліфікації: 2 години
Напрями: Проєктне навчання, Наскрізні навички, Робота закладу освіти
Компетентності: професійні, навчання впродовж життя, управлінська
Кому це буде корисно:

учителям початкової школи, учителям-предметникам, класним керівникам, адміністраторам закладів освіти.

Автор вебінару


Лампанченко Катерина

заступник директора з виховної роботи, вчитель математики КЗ «Люботинська спеціалізована мистецька школа-інтернат “Дивосвіт”» Харківської обласної ради.

 • Педагогічний стаж: 16 років
 • Працювала методистом методичного кабінету відділу освіти Люботинської міської ради.
 • Є ментором шкільної команди-учасника Всеукраїнського освітнього проєкту «Відкривай Україну» (фіналісти сезону 2019 року, суперфіналісти 2020 року).
 • Є координатором упровадження програма «Healthy Schools: заради здорових та радісних школярів» в закладі.
 • Координую проведення експерименту всеукраїнського рівня за темою «Науково-методичні засади формування м’яких навичок в учнівства початкової, середньої і старшої школи шляхом використання соціально-емоційного та етичного навчання (СЕЕН)» у КЗ «Люботинська спеціалізована мистецька школа-інтернат “Дивосвіт”» Харківської обласної ради.
Свідоцтва, сертифікати від ТОВ «На Урок» відповідають вимогам п.13 Порядку підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників, затвердженого постановою КМУ № 800 від 21.08.2019 р. Відповідно свідоцтва мають усі підстави для зарахування як документи про підвищення кваліфікації вчителів. Деталі та перевірка виданих документів.

Поширені запитання

Як потрапити на трансляцію вебінару?

Кожен педагог має вільний доступ до прямого ефіру та запису вебінару.

Аби приєднатися до трансляції, необхідно:

 • Бути зареєстрованими на сайті.
 • Зареєструватися на вебінар.
 • Перейти за посиланням із листа-запрошення, який надійде за годину та 15 хвилин до ефіру.
 • Або дочекатися, коли з'явиться позначка «В ефірі» на сторінці вебінару.

Трансляція проходить на сторінці вебінару! У визначений час запустіть відео, натиснувши на поле вбудованого відео.

Чи можна переглянути вебінар у запису?

Так, відеозапис вебінару у безкоштовному доступі буде розміщений на сайті відразу після завершення прямої трансляції. Перегляд буде відкритий безтерміново для всіх користувачів сайту.

Чи можна отримати презентацію та програму вебінару?

Презентація та програма знаходяться на сторінці вебінару. Ви можете завантажити їх одразу після ефіру. Для завантаження цих матеріалів достатньо реєстрації на вебінар.

Чи зараховуються свідоцтва «На Урок» для підвищення кваліфікації?

 

Освітній проект «На Урок» є суб'єктом підвищення кваліфікації. Відповідно свідоцтва, які ви отримуєте після навчання з «На Урок», можуть зараховуватись для підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників. Остаточне рішення про зарахування ухвалюється педагогічною радою вашого закладу освіти відповідно до вимог чинного законодавства. Разом з тим «На Урок» має код виду економічної діяльності 85.59 «Інші види освіти, н.в.і.у.» (КВЕД-2010), який передбачає діяльність курсів з підвищення професійної кваліфікації.

За посиланням https://naurok.com.ua/proof   ви можете знайти більше інформації та перевірити отримані документи про підвищення кваліфікації від «На Урок».

Як оплатити та завантажити свідоцтво?

Замовлення та оплату свідоцтва можна провести безпосередньо на сторінці вебінару. Натисніть на "Замовити свідоцтво" вгорі на сторінці. Вас перенаправить на сторінку оплати, де ви зможете обрати готівковий чи безготівковий спосіб оплати.

Важливо! Після здійснення оплати використайте можливість, яку пропонує система LiqPay, та оберіть "Надіслати квитанцію на електронну пошту". Вкажіть вашу пошту. Таким чином ви збережете квитанцію про оплату разом із ID оплати.

Доступ до завантаження свідоцтва відкриється після закінчення прямого ефіру - після того, як ви пройдете навчання під час вебінару та виконаєте перевірочний тест.

Свідоцтво завантажується на сторінці вебінару або у вашому кабінеті в розділі "Мої вебінари" за посиланням: https://naurok.com.ua/webinar/personal 

Які дані відобразяться на свідоцтві? Чи можна їх відредагувати?

Свідоцтво підвищення кваліфікації «На Урок» містить усі дані, визначені чинним законодавством (тема, напрями, компетентності, години тощо).

На свідоцтві відобразяться ваші персональні дані, вказані в особистому кабінеті.

Щоб змінити ці дані, внесіть і збережіть зміни в налаштуваннях профілю за посиланням: https://naurok.com.ua/preferences.

Чи можна замовити свідоцтво за вебінар, який уже відбувся?

Так, безумовно. Адже ви можете пройти навчання, переглядаючи запис вебінару. Інформація буде однаково актуальна, цікава та корисна. На свідоцтві відобразиться фактична дата, яка фіксує завершення навчання (замовлення свідоцтва та проходження тесту), якщо ви навчаєтесь, переглядаючи вебінар, який уже відбувся.

Як зв’язатися зі службою підтримки?

Якщо у вас виникають нагальні питання щодо онлайн-курсу, неодмінно звертайтесь до служби підтримки https://naurok.com.ua/page/contact-us, обравши найзручніший варіант комунікації.

Пропонуємо співпрацю педагогам

Вам небайдужа доля української освіти? Вас також цікавить тема сучасних освітніх технологій, інноваційних методик і практик у галузі навчання? У вас є власний досвід, яким ви готові поділитися з колегами? Чудово, ми готові допомогти донести Ваші знання та професіоналізм до великої аудиторії освітян зі всієї України.

Запрошуємо педагогів-практиків, експертів і фахівців сфери освітніх послуг до співпраці. Для цього, заповніть анкету.