Зберігаємо спокій. Віримо в ЗСУ. Разом до перемоги! 🇺🇦
Вебінар

Психологія підлітків: як вчителю обрати оптимальні механізми співпраці зі школярами

2 години підвищення кваліфікації
Богуславська Анастасія
 • Безкоштовна участь
 • Підвищення кваліфікації
 • Цікава та корисна інформація
 • Перегляд у прямому ефірі
 • Запитання доповідачу
 • Спілкування з колегами
 • Запис трансляції
 • Презентація та матеріали
Приклад свідоцтва про участь
 • Видається в електронному форматі після тестування
 • Зазначено 2 години

У підлітковому періоді людина зіштовхується з рядом завдань, які має опанувати для успішного переходу в дорослість. Ніхто не може з першого разу виконати всі ці завдання без жодної помилки. Крім того, «правильні» кроки нам підказує суспільство та його норми, які з часом змінюються. Тому помилятися і пробувати щось нове може бути корисно. Вчитель, як і будь-який дорослий, який є поруч і якому підліток довіряє, може допомогти пройти випробування підліткового віку, а може нанести травматизацію дитячій психіці.

Під час вебінару ми розглянемо основні завдання, які стоять перед підлітками. Побачимо, в яких ситуаціях проявляється їхнє вміння шукати способи вирішення цих завдань. Подумаємо, як учитель може допомогти дитині та підтримати її. А також укажемо, як точно не треба поводити себе вчителю під час взаємодії з підлітками.

Зміст

 1. Основні завдання підліткового періоду:
  - самоідентифікація;
  - пошук власних рішень, самостійність;
  - визначення свого місця серед однолітків;
  - прощання з дитинством і перехід у дорослість;
  - вміння робити вибір;
  - визначення власних кордонів;
  - свідоме прийняття тих чи інших норм поведінки;
  - розвиток креативності та уяви;
  - перехід від чорно-білої моделі морально-етичних цінностей до більш складної;
  - отримання теоретичних (що?) та практичних (як?) знань для подальшого життя.
 2. В яких ситуаціях проявляється те чи інше завдання?
 3. Як учитель може допомогти дитині під час виконання цього завдання?
 4. Яких помилок варто уникати вчителю?
 5. Як краще пізнати свого підлітка? Практична частина.

Очікувані результати: Учасники вебінару дізнаються про способи аналізу вчителем алогічної, незграбної та обурливої поведінки підлітків, отримають поради щодо здобуття вчителем поваги та довіри учнів, а також навчаться ефективно допомагати учням справлятися з викликами перехідного віку.

 

Обсяг годин підвищення кваліфікації: 2 години
Напрями: Наскрізні навички, Психологія, Практичні прийоми
Компетентності: професійні, навчання впродовж життя, емоційно-етична
Кому це буде корисно:

учителям початкових класів, учителям-предметникам, класним керівникам, учням та їхнім батькам, психологам, корекційним педагогам, адміністраторам закладів освіти.

Автор вебінару


Богуславська Анастасія

психолог-практик, психотерапевт (гештальт-терапія, психодрама), член Української спілки психотерапевтів.

 • психотерапевт (гештальт-терапія, психодрама);
 • член Української спілки психотерапевтів
Свідоцтва, сертифікати від ТОВ «На Урок» відповідають вимогам п.13 Порядку підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників, затвердженого постановою КМУ № 800 від 21.08.2019 р. Відповідно свідоцтва мають усі підстави для зарахування як документи про підвищення кваліфікації вчителів. Деталі та перевірка виданих документів.

Поширені запитання

Як потрапити на трансляцію вебінару?

Кожен педагог має вільний доступ до прямого ефіру та запису вебінару.

Аби приєднатися до трансляції, необхідно:

 • Бути зареєстрованими на сайті.
 • Зареєструватися на вебінар.
 • Перейти за посиланням із листа-запрошення, який надійде за годину та 15 хвилин до ефіру.
 • Або дочекатися, коли з'явиться позначка «В ефірі» на сторінці вебінару.

Трансляція проходить на сторінці вебінару! У визначений час запустіть відео, натиснувши на поле вбудованого відео.

Чи можна переглянути вебінар у запису?

Так, відеозапис вебінару у безкоштовному доступі буде розміщений на сайті відразу після завершення прямої трансляції. Перегляд буде відкритий безтерміново для всіх користувачів сайту.

Чи можна отримати презентацію та програму вебінару?

Презентація та програма знаходяться на сторінці вебінару. Ви можете завантажити їх одразу після ефіру. Для завантаження цих матеріалів достатньо реєстрації на вебінар.

Чи зараховуються свідоцтва «На Урок» для підвищення кваліфікації?

 

Освітній проект «На Урок» є суб'єктом підвищення кваліфікації. Відповідно свідоцтва, які ви отримуєте після навчання з «На Урок», можуть зараховуватись для підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників. Остаточне рішення про зарахування ухвалюється педагогічною радою вашого закладу освіти відповідно до вимог чинного законодавства. Разом з тим «На Урок» має код виду економічної діяльності 85.59 «Інші види освіти, н.в.і.у.» (КВЕД-2010), який передбачає діяльність курсів з підвищення професійної кваліфікації.

За посиланням https://naurok.com.ua/proof   ви можете знайти більше інформації та перевірити отримані документи про підвищення кваліфікації від «На Урок».

Як оплатити та завантажити свідоцтво?

Замовлення та оплату свідоцтва можна провести безпосередньо на сторінці вебінару. Натисніть на "Замовити свідоцтво" вгорі на сторінці. Вас перенаправить на сторінку оплати, де ви зможете обрати готівковий чи безготівковий спосіб оплати.

Важливо! Після здійснення оплати використайте можливість, яку пропонує система LiqPay, та оберіть "Надіслати квитанцію на електронну пошту". Вкажіть вашу пошту. Таким чином ви збережете квитанцію про оплату разом із ID оплати.

Доступ до завантаження свідоцтва відкриється після закінчення прямого ефіру - після того, як ви пройдете навчання під час вебінару та виконаєте перевірочний тест.

Свідоцтво завантажується на сторінці вебінару або у вашому кабінеті в розділі "Мої вебінари" за посиланням: https://naurok.com.ua/webinar/personal 

Які дані відобразяться на свідоцтві? Чи можна їх відредагувати?

Свідоцтво підвищення кваліфікації «На Урок» містить усі дані, визначені чинним законодавством (тема, напрями, компетентності, години тощо).

На свідоцтві відобразяться ваші персональні дані, вказані в особистому кабінеті.

Щоб змінити ці дані, внесіть і збережіть зміни в налаштуваннях профілю за посиланням: https://naurok.com.ua/preferences.

Чи можна замовити свідоцтво за вебінар, який уже відбувся?

Так, безумовно. Адже ви можете пройти навчання, переглядаючи запис вебінару. Інформація буде однаково актуальна, цікава та корисна. На свідоцтві відобразиться фактична дата, яка фіксує завершення навчання (замовлення свідоцтва та проходження тесту), якщо ви навчаєтесь, переглядаючи вебінар, який уже відбувся.

Як зв’язатися зі службою підтримки?

Якщо у вас виникають нагальні питання щодо онлайн-курсу, неодмінно звертайтесь до служби підтримки https://naurok.com.ua/page/contact-us, обравши найзручніший варіант комунікації.

Пропонуємо співпрацю педагогам

Вам небайдужа доля української освіти? Вас також цікавить тема сучасних освітніх технологій, інноваційних методик і практик у галузі навчання? У вас є власний досвід, яким ви готові поділитися з колегами? Чудово, ми готові допомогти донести Ваші знання та професіоналізм до великої аудиторії освітян зі всієї України.

Запрошуємо педагогів-практиків, експертів і фахівців сфери освітніх послуг до співпраці. Для цього, заповніть анкету.