У підлітковому періоді людина зіштовхується з рядом завдань, які має опанувати для успішного переходу в дорослість. Ніхто не може з першого разу виконати всі ці завдання без жодної помилки. Крім того, «правильні» кроки нам підказує суспільство та його норми, які з часом змінюються. Тому помилятися і пробувати щось нове може бути корисно. Вчитель, як і будь-який дорослий, який є поруч і якому підліток довіряє, може допомогти пройти випробування підліткового віку, а може нанести травматизацію дитячій психіці.
Під час вебінару ми розглянемо основні завдання, які стоять перед підлітками. Побачимо, в яких ситуаціях проявляється їхнє вміння шукати способи вирішення цих завдань. Подумаємо, як учитель може допомогти дитині та підтримати її. А також укажемо, як точно не треба поводити себе вчителю під час взаємодії з підлітками.
Очікувані результати: Учасники вебінару дізнаються про способи аналізу вчителем алогічної, незграбної та обурливої поведінки підлітків, отримають поради щодо здобуття вчителем поваги та довіри учнів, а також навчаться ефективно допомагати учням справлятися з викликами перехідного віку.
учителям початкових класів, учителям-предметникам, класним керівникам, учням та їхнім батькам, психологам, корекційним педагогам, адміністраторам закладів освіти.
Кожен педагог має вільний доступ до прямого ефіру та запису вебінару.
Аби приєднатися до трансляції, необхідно:
Трансляція проходить на сторінці вебінару! У визначений час запустіть відео, натиснувши на поле вбудованого відео.
Так, відеозапис вебінару у безкоштовному доступі буде розміщений на сайті відразу після завершення прямої трансляції. Перегляд буде відкритий безтерміново для всіх користувачів сайту.
Презентація та програма знаходяться на сторінці вебінару. Ви можете завантажити їх одразу після ефіру. Для завантаження цих матеріалів достатньо реєстрації на вебінар.
Освітній проект «На Урок» є суб'єктом підвищення кваліфікації. Відповідно свідоцтва, які ви отримуєте після навчання з «На Урок», можуть зараховуватись для підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників. Остаточне рішення про зарахування ухвалюється педагогічною радою вашого закладу освіти відповідно до вимог чинного законодавства. Разом з тим «На Урок» має код виду економічної діяльності 85.59 «Інші види освіти, н.в.і.у.» (КВЕД-2010), який передбачає діяльність курсів з підвищення професійної кваліфікації.
За посиланням https://naurok.com.ua/proof ви можете знайти більше інформації та перевірити отримані документи про підвищення кваліфікації від «На Урок».
Замовлення та оплату свідоцтва можна провести безпосередньо на сторінці вебінару. Натисніть на "Замовити свідоцтво" вгорі на сторінці. Вас перенаправить на сторінку оплати, де ви зможете обрати готівковий чи безготівковий спосіб оплати.
Важливо! Після здійснення оплати використайте можливість, яку пропонує система LiqPay, та оберіть "Надіслати квитанцію на електронну пошту". Вкажіть вашу пошту. Таким чином ви збережете квитанцію про оплату разом із ID оплати.
Доступ до завантаження свідоцтва відкриється після закінчення прямого ефіру - після того, як ви пройдете навчання під час вебінару та виконаєте перевірочний тест.
Свідоцтво завантажується на сторінці вебінару або у вашому кабінеті в розділі "Мої вебінари" за посиланням: https://naurok.com.ua/webinar/personal
Свідоцтво підвищення кваліфікації «На Урок» містить усі дані, визначені чинним законодавством (тема, напрями, компетентності, години тощо).
На свідоцтві відобразяться ваші персональні дані, вказані в особистому кабінеті.
Щоб змінити ці дані, внесіть і збережіть зміни в налаштуваннях профілю за посиланням: https://naurok.com.ua/preferences.
Так, безумовно. Адже ви можете пройти навчання, переглядаючи запис вебінару. Інформація буде однаково актуальна, цікава та корисна. На свідоцтві відобразиться фактична дата, яка фіксує завершення навчання (замовлення свідоцтва та проходження тесту), якщо ви навчаєтесь, переглядаючи вебінар, який уже відбувся.
Якщо у вас виникають нагальні питання щодо онлайн-курсу, неодмінно звертайтесь до служби підтримки https://naurok.com.ua/page/contact-us, обравши найзручніший варіант комунікації.
Вам небайдужа доля української освіти? Вас також цікавить тема сучасних освітніх технологій, інноваційних методик і практик у галузі навчання? У вас є власний досвід, яким ви готові поділитися з колегами? Чудово, ми готові допомогти донести Ваші знання та професіоналізм до великої аудиторії освітян зі всієї України.
Запрошуємо педагогів-практиків, експертів і фахівців сфери освітніх послуг до співпраці. Для цього, заповніть анкету.