Реалізація національно-патріотичного проекту в закладах дошкільної та середньої освіти

Про вебінар

Національно-патріотичне виховання школярів має відбуватися не лише в класі під час певних уроків. Це непроста робота групи людей, яка реалізується на різних рівнях. Під час вебінару лектор розкриє етапи виконання національно-патріотичного проекту «З Україною в серці» межах Дергачівського району. До реалізації проекту було залучено заклади освіти всіх рівнів: від дошкільної до старшої школи. Лектор рокаже, як привернути увагу до проектів волонтерські та молодіжні організації, як зацікавити школярів та реалізувати важливий проект, під час уроків та в позашкільній освіті.

План вебінару:

 1. Розвиток національно-патріотичного виховання в закладах дошкільної освіти району.
 2. Організація масових заходів в межах проекту «З Україною в серці» в закладах загальної середньої освіти району.
 3. Діяльність районної молодіжної громадської організації «Нове покоління Дергачівщини»: мета, завдання, волонтерська робота.
 4. Позашкільна освіта: вивчення історії, культури українського народу пропагування здобутків національної духовної спадщини.

Кому це буде корисно:

менеджерам освіти будь-якого рівня (заступники директорів, директори шкіл, методисти), вчителям, вихователям та адміністраторам дошкільних навчальних закладів, представникам позашкільної освіти.

За участь у вебінарі ви отримаєте:

 1. Свідоцтво учасника вебінару, в якому зазначається кількість прослуханих годин.
 2. Презентацію з матеріалами.
 3. Відеозапис трансляції вебінару.

 

Вебінари «На Урок»
 • Безкоштовна участь
 • Підвищення кваліфікації
 • Цікава та корисна інформація
 • Перегляд у прямому ефірі
 • Запитання доповідачу
 • Спілкування з колегами
 • Запис трансляції
 • Презентація та матеріали
 • Підтвердження участі у вебінарі
Свідоцтво про участь
 • Видається в електронному форматі
 • Зазначено 2 години
Свідоцтва, сертифікати від ТОВ «На Урок» відповідають вимогам п.13 Порядку підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників, затвердженого постановою КМУ № 800 від 21.08.2019 р. Відповідно свідоцтва мають усі підстави для зарахування як документи про підвищення кваліфікації вчителів. Деталі та перевірка виданих документів.

Скрипка Катерина

заступник начальника управління освіти, культури і туризму Дергачівської райдержадміністрації - начальник відділу освіти,аспірант державного вищого навчального закладу "Університет менеджменту освіти" Національної академії педагогічних наук України

Обговорення

Необхідно авторизуватися на сайті.

Всі придбані свідоцтва за вебінари можна знайти після авторизації на сторінці Мої вебінари.

Відповіді на часті питання
Пропонуємо співпрацю педагогам

Вам небайдужа доля української освіти? Вас також цікавить тема сучасних освітніх технологій, інноваційних методик і практик у галузі навчання? У вас є власний досвід, яким ви готові поділитися з колегами? Чудово, ми готові допомогти донести Ваші знання та професіоналізм до великої аудиторії освітян зі всієї України.

Запрошуємо педагогів-практиків, експертів і фахівців сфери освітніх послуг до співпраці. Для цього, заповніть анкету.

Дякуємо! Ми будемо тримати Вас в курсі!