Редагування статей Вікіпедії: мотивація, теорія, практика

Про вебінар

Оскільки наш час інформаційно насичений, то вчитель, щоб бути цікавим своїм учням, повинен добре орієнтуватись в інформаційному просторі. Цю проблему допоможе вирішити редагування Вікіпедії, ще одного українського острівця в океані Інтернету. Мета української Вікіпедії — створити повноцінну, точну енциклопедію українською мовою, інтегровану з іншомовними частинами проекту. На даному вебінарі ви почуєте коротку історію про Вікіпедію, познайомитесь із  правилами написання статей, зможете створити обліковий запис, як редактор Вікіпедії та візьмете участь у практикумі зі створення статті.

План вебінару:

  1. Мотивація: Чому це корисно нашій Україні, вам, вашим учням.
  2. Теорія: "Вікіпедія: П'ять основ і не тільки…".
  3. Практика: "Якщо Ви вважаєте, що можете, Ви — можете. Але якщо Ви думаєте, що не можете, означає Ви і не зможете". М.К. Еш

Кому це буде корисно:

менеджерам освіти будь-якого рівня (заступники директорів, директори шкіл, методисти), учителям-предметникам, вихователям шкіл-інтернатів, класним керівникам, соціальним педагогам, батькам учнів, психологам.

За участь у вебінарі ви отримаєте:

  1. Свідоцтво учасника вебінару, в якому зазначається кількість прослуханих годин.
  2. Презентацію з матеріалами.
  3. Відеозапис трансляції вебінару.
Участь безкоштовна
свідоцтво 60 грн
Зразок свідоцтва
  • Видається в електронному форматі
  • Зазначено 2 академічні години
Кодола Валентина

викладач історії, старший вчитель, вчитель вищої категорії Шендерівського НВК Корсунь-Шевченківського р-ну Черкаської області, член ГО Wikimedia UA, тренер з редагування Вікіпедії та використання її в освітньому процесі.

Обговорення
Відповіді на часті питання
Пропонуємо співпрацю педагогам

Вам небайдужа доля української освіти? Вас також цікавить тема сучасних освітніх технологій, інноваційних методик і практик у галузі навчання? У вас є власний досвід, яким ви готові поділитися з колегами? Чудово, ми готові допомогти донести Ваші знання та професіоналізм до великої аудиторії освітян зі всієї України.

Запрошуємо педагогів-практиків, експертів і фахівців сфери освітніх послуг до співпраці. Для цього, заповніть анкету.

Дякуємо! Ми будемо тримати Вас в курсі!