Зберігаємо спокій. Віримо в ЗСУ. Разом до перемоги! 🇺🇦
Вебінар

Розвиток ключових компетентностей НУШ у 5 класі на уроках курсів «Пізнаємо природу»/«Природничі науки»/«Довкілля»

2 години підвищення кваліфікації
Горобець Артем
 • Безкоштовна участь
 • Підвищення кваліфікації
 • Цікава та корисна інформація
 • Перегляд у прямому ефірі
 • Запитання доповідачу
 • Спілкування з колегами
 • Запис трансляції
 • Презентація та матеріали
Приклад свідоцтва про участь
 • Видається в електронному форматі після тестування
 • Зазначено 2 години

Вебінар розкриває базові знання та практичні вміння формування та розвитку ключових компетентностей НУШ у здобувацького кола 5 класу на заняттях природничої освітньої галузі. Він на часі та є актуальним для вчителів/вчительок, які будуть викладати природничі інтегровані курси.

Прагнете фахово зрозуміти компетентнісний потенціал природничої освітньої галузі? Маєте бажання отримати практичні орієнтири та лайфхаки? Тоді реєструйтеся на вебінар!

Зміст

 1. Ключові компетентності НУШ.
 2. Компетентнісний потенціал природничої освітньої галузі.
 3. Практичні кейси.

Очікувані результати: Учасники вебінару поглиблять знання про ключові компетентності НУШ, зміст і принципи компетентнісного підходу; визначать компетентнісний потенціал природничої освітньої галузі та зрозуміють відмінності між поняттями «компетенція» та «компетентність»; навчаться формувати та розвивати ключові компетентності НУШ у дітей 5 класу на заняттях інтегрованих курсів «Пізнаємо природу» / «Природничі науки» / «Довкілля».

Обсяг годин підвищення кваліфікації: 2 години
Напрями: Наскрізні навички, Предметне навчання, НУШ
Компетентності: професійні, інноваційність, навчання впродовж життя
Кому це буде корисно:

учителям предметів природничого циклу, які будуть працювати в 5 класі НУШ; методистам; керівникам МО; керівникам гуртків; адміністраторам закладів освіти.

Автор вебінару


Горобець Артем

учитель географії та природознавства Одрадівського ліцею Новотроїцької селищної ради, освітній експерт і тренер.

 • Магістр педагогічної освіти, випускник Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького.
 • Сертифікований експерт із: інституційного аудиту закладів загальної середньої освіти; оцінювання якості навчальних матеріалів для Нової української школи; оцінювання навчальних матеріалів та електронних освітніх ресурсів у проєкті Learning Passport.
 • Сертифікований тренер від ОБСЄ з прав людини, недискримінації та ґендерної рівності.
 • Сертифікований тренер НУШ із навчання вчительства ЗЗСО, яке забезпечуватиме реалізацію нового Державного стандарту базової середньої освіти (природнича освітня галузь).
 • Член експертної групи з географії, уповноваженої проводити експертизу та приймати рішення щодо надання грифів МОН навчальній літературі та навчальним програмам.
 • Учасник Міжнародного канадсько-українського проєкту з обміну педагогічним досвідом.
Свідоцтва, сертифікати від ТОВ «На Урок» відповідають вимогам п.13 Порядку підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників, затвердженого постановою КМУ № 800 від 21.08.2019 р. Відповідно свідоцтва мають усі підстави для зарахування як документи про підвищення кваліфікації вчителів. Деталі та перевірка виданих документів.

Поширені запитання

Як потрапити на трансляцію вебінару?

Кожен педагог має вільний доступ до прямого ефіру та запису вебінару.

Аби приєднатися до трансляції, необхідно:

 • Бути зареєстрованими на сайті.
 • Зареєструватися на вебінар.
 • Перейти за посиланням із листа-запрошення, який надійде за годину та 15 хвилин до ефіру.
 • Або дочекатися, коли з'явиться позначка «В ефірі» на сторінці вебінару.

Трансляція проходить на сторінці вебінару! У визначений час запустіть відео, натиснувши на поле вбудованого відео.

Чи можна переглянути вебінар у запису?

Так, відеозапис вебінару у безкоштовному доступі буде розміщений на сайті відразу після завершення прямої трансляції. Перегляд буде відкритий безтерміново для всіх користувачів сайту.

Чи можна отримати презентацію та програму вебінару?

Презентація та програма знаходяться на сторінці вебінару. Ви можете завантажити їх одразу після ефіру. Для завантаження цих матеріалів достатньо реєстрації на вебінар.

Чи зараховуються свідоцтва «На Урок» для підвищення кваліфікації?

 

Освітній проект «На Урок» є суб'єктом підвищення кваліфікації. Відповідно свідоцтва, які ви отримуєте після навчання з «На Урок», можуть зараховуватись для підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників. Остаточне рішення про зарахування ухвалюється педагогічною радою вашого закладу освіти відповідно до вимог чинного законодавства. Разом з тим «На Урок» має код виду економічної діяльності 85.59 «Інші види освіти, н.в.і.у.» (КВЕД-2010), який передбачає діяльність курсів з підвищення професійної кваліфікації.

За посиланням https://naurok.com.ua/proof   ви можете знайти більше інформації та перевірити отримані документи про підвищення кваліфікації від «На Урок».

Як оплатити та завантажити свідоцтво?

Замовлення та оплату свідоцтва можна провести безпосередньо на сторінці вебінару. Натисніть на "Замовити свідоцтво" вгорі на сторінці. Вас перенаправить на сторінку оплати, де ви зможете обрати готівковий чи безготівковий спосіб оплати.

Важливо! Після здійснення оплати використайте можливість, яку пропонує система LiqPay, та оберіть "Надіслати квитанцію на електронну пошту". Вкажіть вашу пошту. Таким чином ви збережете квитанцію про оплату разом із ID оплати.

Доступ до завантаження свідоцтва відкриється після закінчення прямого ефіру - після того, як ви пройдете навчання під час вебінару та виконаєте перевірочний тест.

Свідоцтво завантажується на сторінці вебінару або у вашому кабінеті в розділі "Мої вебінари" за посиланням: https://naurok.com.ua/webinar/personal 

Які дані відобразяться на свідоцтві? Чи можна їх відредагувати?

Свідоцтво підвищення кваліфікації «На Урок» містить усі дані, визначені чинним законодавством (тема, напрями, компетентності, години тощо).

На свідоцтві відобразяться ваші персональні дані, вказані в особистому кабінеті.

Щоб змінити ці дані, внесіть і збережіть зміни в налаштуваннях профілю за посиланням: https://naurok.com.ua/preferences.

Чи можна замовити свідоцтво за вебінар, який уже відбувся?

Так, безумовно. Адже ви можете пройти навчання, переглядаючи запис вебінару. Інформація буде однаково актуальна, цікава та корисна. На свідоцтві відобразиться фактична дата, яка фіксує завершення навчання (замовлення свідоцтва та проходження тесту), якщо ви навчаєтесь, переглядаючи вебінар, який уже відбувся.

Як зв’язатися зі службою підтримки?

Якщо у вас виникають нагальні питання щодо онлайн-курсу, неодмінно звертайтесь до служби підтримки https://naurok.com.ua/page/contact-us, обравши найзручніший варіант комунікації.

Пропонуємо співпрацю педагогам

Вам небайдужа доля української освіти? Вас також цікавить тема сучасних освітніх технологій, інноваційних методик і практик у галузі навчання? У вас є власний досвід, яким ви готові поділитися з колегами? Чудово, ми готові допомогти донести Ваші знання та професіоналізм до великої аудиторії освітян зі всієї України.

Запрошуємо педагогів-практиків, експертів і фахівців сфери освітніх послуг до співпраці. Для цього, заповніть анкету.