Вебінар

Розвиток комунікативних здібностей як основа ефективної взаємодії в соціумі

2 години підвищення кваліфікації
Апостолакі Лілія
 • Безкоштовна участь
 • Підвищення кваліфікації
 • Цікава та корисна інформація
 • Перегляд у прямому ефірі
 • Запитання доповідачу
 • Спілкування з колегами
 • Запис трансляції
 • Презентація та матеріали
Приклад свідоцтва про участь
 • Видається в електронному форматі після тестування
 • Зазначено 2 години

Спілкування – це складний процес взаємодії між людьми, що полягає в обміні інформацією, а також у сприйнятті та розумінні партнерами один одного. Без спілкування людина не може провести навіть дня. Головне – не просто вміти поєднувати слова у речення, а бути цікавим, корисним, вміти відстоювати свою точку зору, при цьому зберігаючи власну гідність та гідність опонента. У сучасному суспільстві у будь-якому віці необхідно розвивати навички спілкування. Вміти підтримати розмову, цікаво представити себе у діловій розмові чи особистому спілкуванні, обмінюватися інформацією, домовлятися, знаходити виходи зі складних ситуацій. Адже спілкуючись, ми розвиваємося, пізнаємо світ, себе та оточуючих людей, вчимося проявляти та контролювати свої емоції, розв'язувати проблеми та просто жити у суспільстві.

Зміст

 1. Комунікативні особливості особистості, їх складові.
 2. Діагностика комунікативних здібностей.
 3. Вправи щодо розвитку комунікативного потенціалу (емпатії, соціальної відповідальності) та навичок спілкування з однолітками у дітей із особливими освітніми потребами (інтелектуальні порушення: ЗПР).
 4. Практичні рекомендації, техніки щодо розвитку комунікативних умінь та навичок спілкування в колективі у дітей підліткового віку (розвиток соціальної відповідальності, навичок адекватного сприйняття себе та інших).
 5. Вправи щодо підвищення професійної та комунікативної компетентностей педагога як запоруки саморозвитку та розвитку освітнього процесу в цілому.
 6. Підбиття підсумків та обговорення.

Очікувані результати: Учасники вебінару ознайомляться зі складовими комунікативних особливостей людини, їх діагностики; опрацюють вправи та техніки для розвитку комунікативного потенціалу різних вікових категорій.

Обсяг годин підвищення кваліфікації: 2 години
Напрями: Наскрізні навички, Психологія, Практичні прийоми
Компетентності: професійні, навчання впродовж життя, емоційно-етична
Кому це буде корисно:

учителям початкових класів, учителям-предметникам, фахівцям у галузі спеціальної педагогіки, класним керівникам, учням та їх батькам, адміністраторам закладів освіти, всім педагогам, незалежно від фаху та закладу освіти, в якому здійснюється професійна діяльність.

Автор вебінару


Апостолакі Лілія

психологиня Центру професійного розвитку педагогічних працівників Саф'янівської сільської ради Ізмаїльського району Одеської області.

 • Тренерка/супервізорка за програмою «Safe Space. Невідкладна психосоціальна підтримка для учнів та шкільних вчителів. Безпечний простір».
 • Членкиня Ізмаїльського відділення Української асоціації сімейних психологів.
 • Авторка 7 тренінгових програм щодо профілактики професійного вигорання, розвитку комунікативних та самопрезентаційних здібностей.
 • Авторка 2 методичних посібників: «ЛЕГКИЙ СТАРТ: ВІД ПОЧАТКІВЦЯ ДО ПРОФЕСІОНАЛА. Допомога шкільним психологам», «КРОК НАЗУСТРІЧ ДО СЕБЕ – ОСНОВА МАЙБУТНЬОГО: система тренінгових занять».
 • Співавторка 4 книг: «Що таке 40+. Правдиві історії», «ТЕХНІКИ ПІДТРИМКИ. Збірка арттерапевтичних вправ», «Арттерапія для дітей. 88 технік для роботи з найпопулярнішими запитами», «Травматичний досвід: робота з цивільним населенням».
 
Свідоцтва, сертифікати від ТОВ «На Урок» відповідають вимогам п.13 Порядку підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників, затвердженого постановою КМУ № 800 від 21.08.2019 р. Відповідно свідоцтва мають усі підстави для зарахування як документи про підвищення кваліфікації вчителів. Деталі та перевірка виданих документів.

Поширені запитання

Як потрапити на трансляцію вебінару?

Кожен педагог має вільний доступ до прямого ефіру та запису вебінару.

Аби приєднатися до трансляції, необхідно:

 • Бути зареєстрованими на сайті.
 • Зареєструватися на вебінар.
 • Перейти за посиланням із листа-запрошення, який надійде за годину та 15 хвилин до ефіру.
 • Або дочекатися, коли з'явиться позначка «В ефірі» на сторінці вебінару.

Трансляція проходить на сторінці вебінару! У визначений час запустіть відео, натиснувши на поле вбудованого відео.

Чи можна переглянути вебінар у запису?

Так, відеозапис вебінару у безкоштовному доступі буде розміщений на сайті відразу після завершення прямої трансляції. Перегляд буде відкритий безтерміново для всіх користувачів сайту.

Чи можна отримати презентацію та програму вебінару?

Презентація та програма знаходяться на сторінці вебінару. Ви можете завантажити їх одразу після ефіру. Для завантаження цих матеріалів достатньо реєстрації на вебінар.

Чи зараховуються свідоцтва «На Урок» для підвищення кваліфікації?

 

Освітній проект «На Урок» є суб'єктом підвищення кваліфікації. Відповідно свідоцтва, які ви отримуєте після навчання з «На Урок», можуть зараховуватись для підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників. Остаточне рішення про зарахування ухвалюється педагогічною радою вашого закладу освіти відповідно до вимог чинного законодавства. Разом з тим «На Урок» має код виду економічної діяльності 85.59 «Інші види освіти, н.в.і.у.» (КВЕД-2010), який передбачає діяльність курсів з підвищення професійної кваліфікації.

За посиланням https://naurok.com.ua/proof   ви можете знайти більше інформації та перевірити отримані документи про підвищення кваліфікації від «На Урок».

Як оплатити та завантажити свідоцтво?

Замовлення та оплату свідоцтва можна провести безпосередньо на сторінці вебінару. Натисніть на "Замовити свідоцтво" вгорі на сторінці. Вас перенаправить на сторінку оплати, де ви зможете обрати готівковий чи безготівковий спосіб оплати.

Важливо! Після здійснення оплати використайте можливість, яку пропонує система LiqPay, та оберіть "Надіслати квитанцію на електронну пошту". Вкажіть вашу пошту. Таким чином ви збережете квитанцію про оплату разом із ID оплати.

Доступ до завантаження свідоцтва відкриється після закінчення прямого ефіру - після того, як ви пройдете навчання під час вебінару та виконаєте перевірочний тест.

Свідоцтво завантажується на сторінці вебінару або у вашому кабінеті в розділі "Мої вебінари" за посиланням: https://naurok.com.ua/webinar/personal 

Які дані відобразяться на свідоцтві? Чи можна їх відредагувати?

Свідоцтво підвищення кваліфікації «На Урок» містить усі дані, визначені чинним законодавством (тема, напрями, компетентності, години тощо).

На свідоцтві відобразяться ваші персональні дані, вказані в особистому кабінеті.

Щоб змінити ці дані, внесіть і збережіть зміни в налаштуваннях профілю за посиланням: https://naurok.com.ua/preferences.

Чи можна замовити свідоцтво за вебінар, який уже відбувся?

Так, безумовно. Адже ви можете пройти навчання, переглядаючи запис вебінару. Інформація буде однаково актуальна, цікава та корисна. На свідоцтві відобразиться фактична дата, яка фіксує завершення навчання (замовлення свідоцтва та проходження тесту), якщо ви навчаєтесь, переглядаючи вебінар, який уже відбувся.

Як зв’язатися зі службою підтримки?

Якщо у вас виникають нагальні питання щодо онлайн-курсу, неодмінно звертайтесь до служби підтримки https://naurok.com.ua/page/contact-us, обравши найзручніший варіант комунікації.

Пропонуємо співпрацю педагогам

Вам небайдужа доля української освіти? Вас також цікавить тема сучасних освітніх технологій, інноваційних методик і практик у галузі навчання? У вас є власний досвід, яким ви готові поділитися з колегами? Чудово, ми готові допомогти донести Ваші знання та професіоналізм до великої аудиторії освітян зі всієї України.

Запрошуємо педагогів-практиків, експертів і фахівців сфери освітніх послуг до співпраці. Для цього, заповніть анкету.