Вебінар

Розвиток критичного мислення та медіаграмотності на уроках англійської мови

2 години підвищення кваліфікації
Тоцина Людмила
 • Безкоштовна участь
 • Підвищення кваліфікації
 • Цікава та корисна інформація
 • Перегляд у прямому ефірі
 • Запитання доповідачу
 • Спілкування з колегами
 • Запис трансляції
 • Презентація та матеріали
Приклад свідоцтва про участь
 • Видається в електронному форматі після тестування
 • Зазначено 2 години

Під час вебінару ми поговоримо про медіаграмотність – одну з навичок, необхідних для сучасної людини. Кожного дня ми отримуємо неймовірну кількість інформації з медіаджерел. У сучасному світі дуже важливим є вміння критично мислити, аналізувати інформацію, розрізняти факти та фейки. Саме тому одним із завдань НУШ є розвиток в учнів м’яких навичок (Soft skills). Рекламні ролики заполоняють ефіри щодня, але нам потрібно навчити учнів робити свідомий вибір, що базується не на сліпій довірі, а на критичному аналізі джерел. На цьому вебінарі ви дізнаєтеся, як можна розвивати навички медіаграмотності на уроках англійської мови.

Зміст

 1. Актуальність розвитку навичок медіаграмотності учнів.
 2. Досвід упровадження медіаграмотності на уроках англійської мови.
 3. Змішане навчання (Blended learning) та можливість використовувати онлайн-курси відомих світових університетів (MOOCs) на уроках англійської мови.
 4. Методичні рекомендації щодо розвитку навичок критичного мислення та медіаграмотності під час роботи з темою «Реклама».

Очікувані результати: Учасники вебінару розглянуть актуальність розвитку навичок медіаграмотності в учнів і ознайомляться з досвідом імплементації медіаграмотності на уроках англійської мови, отримають поради щодо використання змішаного навчання (Blended learning) та можливості використовувати онлайн-курси відомих світових унівеситетів (MOOCs) на уроках англійської мови, а також навчаться розвивати навички критичного мислення та медіаграмотності в учнів під час роботи з темою «Реклама».

Обсяг годин підвищення кваліфікації: 2 години
Напрями: Критичне мислення, Іноземна мова, Інтегроване навчання
Компетентності: інформаційно-комунікаційна, мовленнєва, цифрова
Кому це буде корисно:

учителям англійської мови, учителям інших іноземних мов, медіаекспертам, методистам, класним керівникам, учням та їхнім батькам.

Автор вебінару


Тоцина Людмила

вчителька англійської мови Маріупольського міського ліцею; фіналістка, увійшла в топ 10 кращих учителів України за версією премії «Global Teacher Prize Ukraine 2020».

 • Переможниця програми «Fulbright Excellence and Achievement Program (TEA), Media Literacy Cohort», пройшла навчання та стажування у Kent State University, місто Кент, штат Огайо, США (вересень-жовтень 2019).
 • Вчителька Всеукраїнської школи онлайн ВШО 2021.
 • Учителька англійської мови у програмі малих стипендій з вивчення англійської мови «English Access Microscholarship Program» (скорочено «Access») Посольства США.
 • Тренерка «Програми підтримки громадської активності випускників Access» («Access Alumni Civic Engagement») Посольства США 2017-2021.
 • Тренерка для вчителів англійської мови у локальних, всеукраїнських та міжнародних проєктах: «IMPULSE», «GoCamp», Virtual Media Literacy Institute «Engaging Students with Media Literacy» 2018-2020.
 • Фасилітаторка курсів і тренерка у проєктах Посольства США «English for Media Literacy», «VeryVerified Course on Media Literacy» 2018-2019.
 • Тренерка збірної команди Донецької області Всеукраїнської олімпіади з англіської мови.
 • Менторка у літньому мовному таборі «GoCamp Online: Arts and Creativity» 2020.
 • Учителька англійської мови у локальному проєкті «Онлайн уроки для учнів 5-10 класів live» на «Маріупольському телебаченні» 2020.
 • Учасниця пілотування онлайн моделі професійного розвитку вчителів англійської мови базової школи НУШ, розробленої Британською Радою в Україні за підтримки Міністерства освіти і науки України (2020-2021).
 • Спеціалістка з освіти у Великобританії, сертифікат «British Council Education UK Certificate for Agents – March 2016».
Свідоцтва, сертифікати від ТОВ «На Урок» відповідають вимогам п.13 Порядку підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників, затвердженого постановою КМУ № 800 від 21.08.2019 р. Відповідно свідоцтва мають усі підстави для зарахування як документи про підвищення кваліфікації вчителів. Деталі та перевірка виданих документів.

Поширені запитання

Як потрапити на трансляцію вебінару?

Кожен педагог має вільний доступ до прямого ефіру та запису вебінару.

Аби приєднатися до трансляції, необхідно:

 • Бути зареєстрованими на сайті.
 • Зареєструватися на вебінар.
 • Перейти за посиланням із листа-запрошення, який надійде за годину та 15 хвилин до ефіру.
 • Або дочекатися, коли з'явиться позначка «В ефірі» на сторінці вебінару.

Трансляція проходить на сторінці вебінару! У визначений час запустіть відео, натиснувши на поле вбудованого відео.

Чи можна переглянути вебінар у запису?

Так, відеозапис вебінару у безкоштовному доступі буде розміщений на сайті відразу після завершення прямої трансляції. Перегляд буде відкритий безтерміново для всіх користувачів сайту.

Чи можна отримати презентацію та програму вебінару?

Презентація та програма знаходяться на сторінці вебінару. Ви можете завантажити їх одразу після ефіру. Для завантаження цих матеріалів достатньо реєстрації на вебінар.

Чи зараховуються свідоцтва «На Урок» для підвищення кваліфікації?

 

Освітній проект «На Урок» є суб'єктом підвищення кваліфікації. Відповідно свідоцтва, які ви отримуєте після навчання з «На Урок», можуть зараховуватись для підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників. Остаточне рішення про зарахування ухвалюється педагогічною радою вашого закладу освіти відповідно до вимог чинного законодавства. Разом з тим «На Урок» має код виду економічної діяльності 85.59 «Інші види освіти, н.в.і.у.» (КВЕД-2010), який передбачає діяльність курсів з підвищення професійної кваліфікації.

За посиланням https://naurok.com.ua/proof   ви можете знайти більше інформації та перевірити отримані документи про підвищення кваліфікації від «На Урок».

Як оплатити та завантажити свідоцтво?

Замовлення та оплату свідоцтва можна провести безпосередньо на сторінці вебінару. Натисніть на "Замовити свідоцтво" вгорі на сторінці. Вас перенаправить на сторінку оплати, де ви зможете обрати готівковий чи безготівковий спосіб оплати.

Важливо! Після здійснення оплати використайте можливість, яку пропонує система LiqPay, та оберіть "Надіслати квитанцію на електронну пошту". Вкажіть вашу пошту. Таким чином ви збережете квитанцію про оплату разом із ID оплати.

Доступ до завантаження свідоцтва відкриється після закінчення прямого ефіру - після того, як ви пройдете навчання під час вебінару та виконаєте перевірочний тест.

Свідоцтво завантажується на сторінці вебінару або у вашому кабінеті в розділі "Мої вебінари" за посиланням: https://naurok.com.ua/webinar/personal 

Які дані відобразяться на свідоцтві? Чи можна їх відредагувати?

Свідоцтво підвищення кваліфікації «На Урок» містить усі дані, визначені чинним законодавством (тема, напрями, компетентності, години тощо).

На свідоцтві відобразяться ваші персональні дані, вказані в особистому кабінеті.

Щоб змінити ці дані, внесіть і збережіть зміни в налаштуваннях профілю за посиланням: https://naurok.com.ua/preferences.

Чи можна замовити свідоцтво за вебінар, який уже відбувся?

Так, безумовно. Адже ви можете пройти навчання, переглядаючи запис вебінару. Інформація буде однаково актуальна, цікава та корисна. На свідоцтві відобразиться фактична дата, яка фіксує завершення навчання (замовлення свідоцтва та проходження тесту), якщо ви навчаєтесь, переглядаючи вебінар, який уже відбувся.

Як зв’язатися зі службою підтримки?

Якщо у вас виникають нагальні питання щодо онлайн-курсу, неодмінно звертайтесь до служби підтримки https://naurok.com.ua/page/contact-us, обравши найзручніший варіант комунікації.

Пропонуємо співпрацю педагогам

Вам небайдужа доля української освіти? Вас також цікавить тема сучасних освітніх технологій, інноваційних методик і практик у галузі навчання? У вас є власний досвід, яким ви готові поділитися з колегами? Чудово, ми готові допомогти донести Ваші знання та професіоналізм до великої аудиторії освітян зі всієї України.

Запрошуємо педагогів-практиків, експертів і фахівців сфери освітніх послуг до співпраці. Для цього, заповніть анкету.