Вебінар

Сервіс FigJam для вчителів: створюємо якісні інтерактивні матеріали для будь-якого уроку

2 години підвищення кваліфікації
Сковородкіна Наталя
 • Безкоштовна участь
 • Підвищення кваліфікації
 • Цікава та корисна інформація
 • Перегляд у прямому ефірі
 • Запитання доповідачу
 • Спілкування з колегами
 • Запис трансляції
 • Презентація та матеріали
Приклад свідоцтва про участь
 • Видається в електронному форматі після тестування
 • Зазначено 2 години

На прикладі уроків, слухачі вебінару ознайомляться з можливостями сервісу FigJam, який допоможе доступно пояснити складну тему та опановувати нові навички. FigJam – це легке цифрове середовище, помічник сучасного педагога у створенні методичних матеріалів, цифрових дошок для нотаток, мозкових штурмів, досліджень, а також у проведенні онлайн-нарад та мітапів.

Під час вебінару будуть надані корисні поради та рекомендації щодо створення високоякісних матеріалів для уроків із застосуванням інтерактивних інструментів та функцій FigJam, висвітлено переваги та особливості роботи з онлайн-дошкою, надано цікаві та практичні лайфхаки. Крім того, ви побачите, як ефективно використовувати спільну роботу та комунікацію між учнями та викладачами для покращення якості навчання та забезпечення взаємодії в класі.

Зміст

 1. Реєстрація в сервісі FigJam для вчителів, підтвердження статусу освітянина.
 2. Огляд основних функцій та інтерфейсу програми FigJam.
 3. Огляд різних типів матеріалів, які можна створити за допомогою сервісу.
 4. Демонстрація створення матеріалу «крок за кроком».
 5. Приклади використання сервісу FigJam для створення матеріалів для різних предметів.
 6. Інструменти для спільної роботи над матеріалами та комунікації.
 7. Резюме основних ідей та практичних рекомендацій.
 8. Відповіді на запитання учасників.

Очікувані результати: Учасники та учасниці вебінару ознайомляться з можливостями та особливостями використання сервісу FigJam для створення якісних та ефективних матеріалів для уроків; отримають практичні поради щодо того, як покращити якість своїх занять та зробити їх більш захопливими та інтерактивними; отримають допомогу в забезпеченні ефективної спільної роботи та комунікації в межах FigJam.

Обсяг годин підвищення кваліфікації: 2 години
Напрями: Проєктне навчання, ІКТ, Практичні прийоми
Компетентності: професійні, інноваційність, інформаційно-комунікаційна, цифрова
Кому це буде корисно:

учителям початкових класів, класним керівникам, учителям-предметникам (будь-яких навчальних дисциплін), які опановують можливості ІКТ в освітньому процесі; учням та їхнім батькам.

Автор вебінару


Сковородкіна Наталя

вчитель англійської мови, керівник гуртка журналістики, раніше – педагог-організатор Білозерської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 18 Білозерської міської ради Донецької області.

 • Керівник соціального шкільного підприємства «NoMotloH».
 • ТОП-50 кращих учителів України 2021, фіналіст у номінації «Вчитель прифронтової зони» всеукраїнської премії Global Teacher Prize Ukraine.
Свідоцтва, сертифікати від ТОВ «На Урок» відповідають вимогам п.13 Порядку підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників, затвердженого постановою КМУ № 800 від 21.08.2019 р. Відповідно свідоцтва мають усі підстави для зарахування як документи про підвищення кваліфікації вчителів. Деталі та перевірка виданих документів.

Поширені запитання

Як потрапити на трансляцію вебінару?

Кожен педагог має вільний доступ до прямого ефіру та запису вебінару.

Аби приєднатися до трансляції, необхідно:

 • Бути зареєстрованими на сайті.
 • Зареєструватися на вебінар.
 • Перейти за посиланням із листа-запрошення, який надійде за годину та 15 хвилин до ефіру.
 • Або дочекатися, коли з'явиться позначка «В ефірі» на сторінці вебінару.

Трансляція проходить на сторінці вебінару! У визначений час запустіть відео, натиснувши на поле вбудованого відео.

Чи можна переглянути вебінар у запису?

Так, відеозапис вебінару у безкоштовному доступі буде розміщений на сайті відразу після завершення прямої трансляції. Перегляд буде відкритий безтерміново для всіх користувачів сайту.

Чи можна отримати презентацію та програму вебінару?

Презентація та програма знаходяться на сторінці вебінару. Ви можете завантажити їх одразу після ефіру. Для завантаження цих матеріалів достатньо реєстрації на вебінар.

Чи зараховуються свідоцтва «На Урок» для підвищення кваліфікації?

 

Освітній проект «На Урок» є суб'єктом підвищення кваліфікації. Відповідно свідоцтва, які ви отримуєте після навчання з «На Урок», можуть зараховуватись для підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників. Остаточне рішення про зарахування ухвалюється педагогічною радою вашого закладу освіти відповідно до вимог чинного законодавства. Разом з тим «На Урок» має код виду економічної діяльності 85.59 «Інші види освіти, н.в.і.у.» (КВЕД-2010), який передбачає діяльність курсів з підвищення професійної кваліфікації.

За посиланням https://naurok.com.ua/proof   ви можете знайти більше інформації та перевірити отримані документи про підвищення кваліфікації від «На Урок».

Як оплатити та завантажити свідоцтво?

Замовлення та оплату свідоцтва можна провести безпосередньо на сторінці вебінару. Натисніть на "Замовити свідоцтво" вгорі на сторінці. Вас перенаправить на сторінку оплати, де ви зможете обрати готівковий чи безготівковий спосіб оплати.

Важливо! Після здійснення оплати використайте можливість, яку пропонує система LiqPay, та оберіть "Надіслати квитанцію на електронну пошту". Вкажіть вашу пошту. Таким чином ви збережете квитанцію про оплату разом із ID оплати.

Доступ до завантаження свідоцтва відкриється після закінчення прямого ефіру - після того, як ви пройдете навчання під час вебінару та виконаєте перевірочний тест.

Свідоцтво завантажується на сторінці вебінару або у вашому кабінеті в розділі "Мої вебінари" за посиланням: https://naurok.com.ua/webinar/personal 

Які дані відобразяться на свідоцтві? Чи можна їх відредагувати?

Свідоцтво підвищення кваліфікації «На Урок» містить усі дані, визначені чинним законодавством (тема, напрями, компетентності, години тощо).

На свідоцтві відобразяться ваші персональні дані, вказані в особистому кабінеті.

Щоб змінити ці дані, внесіть і збережіть зміни в налаштуваннях профілю за посиланням: https://naurok.com.ua/preferences.

Чи можна замовити свідоцтво за вебінар, який уже відбувся?

Так, безумовно. Адже ви можете пройти навчання, переглядаючи запис вебінару. Інформація буде однаково актуальна, цікава та корисна. На свідоцтві відобразиться фактична дата, яка фіксує завершення навчання (замовлення свідоцтва та проходження тесту), якщо ви навчаєтесь, переглядаючи вебінар, який уже відбувся.

Як зв’язатися зі службою підтримки?

Якщо у вас виникають нагальні питання щодо онлайн-курсу, неодмінно звертайтесь до служби підтримки https://naurok.com.ua/page/contact-us, обравши найзручніший варіант комунікації.

Пропонуємо співпрацю педагогам

Вам небайдужа доля української освіти? Вас також цікавить тема сучасних освітніх технологій, інноваційних методик і практик у галузі навчання? У вас є власний досвід, яким ви готові поділитися з колегами? Чудово, ми готові допомогти донести Ваші знання та професіоналізм до великої аудиторії освітян зі всієї України.

Запрошуємо педагогів-практиків, експертів і фахівців сфери освітніх послуг до співпраці. Для цього, заповніть анкету.