Зберігаємо спокій. Віримо в ЗСУ. Разом до перемоги! 🇺🇦
Вебінар

Способи вирішення проблем взаємодії з дитиною засобами казкотворчості

2 години підвищення кваліфікації
Замелюк Марія
 • Безкоштовна участь
 • Підвищення кваліфікації
 • Цікава та корисна інформація
 • Перегляд у прямому ефірі
 • Запитання доповідачу
 • Спілкування з колегами
 • Запис трансляції
 • Презентація та матеріали
Приклад свідоцтва про участь
 • Видається в електронному форматі після тестування
 • Зазначено 2 години

«Справжня школа виховання сердечності, душевності і чуйності – це сім’я; ставлення до матері, батька, дідуся, бабусі, братів, сестер є випробуванням людяності», – говорив В. Сухомлинський. Наше життя – це суцільне колесо взаємодії з навколишнім світом: з іншими людьми, з групами людей, різними структурами, об’єктами живої і неживої природи тощо.

Проблема взаємодії закладу освіти з сім’єю на сьогоднішній день залишається актуальною, набуваючи часом доволі загостреного характеру. Але, разом із тим, усією своєю вагою вона лягає на дитину. І ми, педагоги, дуже часто відчуваємо великі труднощі в спілкуванні з батьками через вибір форм взаємодії.

Тож під час вебінару учасники зможуть ознайомитися зі способами і прийомами роботи з дітьми та їхніми батьками через казкотворчість, розширять уявлення про можливості казок у вирішенні дитячих проблем, дізнаються про важливість залучення батьків до спільного прочитання, обговорення і складання казок.

Зміст

 1. Актуальність застосування казкотворчості як технології.
 2. Чому саме сьогодні можна говорити про актуальність казкотворчості в роботі з батьками?
 3. Практична значимість казкотворчості в роботі з батьками.
 4. Очікувані результати застосування казкотворчості.

Очікувані результати: Учасники вебінару зможуть ознайомитися зі способами і прийомами роботи з батьками через казкотворчість, розширять уявлення про можливості казок у вирішенні дитячих проблем, а також поглиблять знання про важливість залучення батьків до спільного прочитання, обговорення і складання казок.

Обсяг годин підвищення кваліфікації: 2 години
Напрями: Креативне мислення, НУШ, Практичні прийоми
Компетентності: навчання впродовж життя, культурна, емоційно-етична
Кому це буде корисно:

вихователям закладів дошкільної освіти, учителям початкової школи, учням та їхнім батькам, класним керівникам.

Автор вебінару


Замелюк Марія

кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри теорії та методики дошкільної освіти КЗВО "Луцький педагогічний коледж" Волинської обласної ради.

 • Член асоціації працівників дошкільної освіти, член ГО «Академія розвитку особистості», член ГО «Українська асоціація сімейних психологів».
 • Сертифікований тренер за програмою підготовки «Сімейна психологія та психотерапія», «Казкотерапія в психокорекційній роботі з дітьми», «Школа тренерської майстерності», «Анатомія особистого бренду: як побудувати себе Красиво», «Креативний активізм», «Креативне мислення», «Казкотерапія з дітьми».
 • Автор понад 38 друкованих наукових праць, розробник спецкурсів.
 • Автор книги для читання «Малечі про цікаві речі», етюдів «Присмак кавових зерен».
 • Теоретик і практик із 29-річним стажем роботи у сфері дошкільної освіти.
Свідоцтва, сертифікати від ТОВ «На Урок» відповідають вимогам п.13 Порядку підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників, затвердженого постановою КМУ № 800 від 21.08.2019 р. Відповідно свідоцтва мають усі підстави для зарахування як документи про підвищення кваліфікації вчителів. Деталі та перевірка виданих документів.

Поширені запитання

Як потрапити на трансляцію вебінару?

Кожен педагог має вільний доступ до прямого ефіру та запису вебінару.

Аби приєднатися до трансляції, необхідно:

 • Бути зареєстрованими на сайті.
 • Зареєструватися на вебінар.
 • Перейти за посиланням із листа-запрошення, який надійде за годину та 15 хвилин до ефіру.
 • Або дочекатися, коли з'явиться позначка «В ефірі» на сторінці вебінару.

Трансляція проходить на сторінці вебінару! У визначений час запустіть відео, натиснувши на поле вбудованого відео.

Чи можна переглянути вебінар у запису?

Так, відеозапис вебінару у безкоштовному доступі буде розміщений на сайті відразу після завершення прямої трансляції. Перегляд буде відкритий безтерміново для всіх користувачів сайту.

Чи можна отримати презентацію та програму вебінару?

Презентація та програма знаходяться на сторінці вебінару. Ви можете завантажити їх одразу після ефіру. Для завантаження цих матеріалів достатньо реєстрації на вебінар.

Чи зараховуються свідоцтва «На Урок» для підвищення кваліфікації?

 

Освітній проект «На Урок» є суб'єктом підвищення кваліфікації. Відповідно свідоцтва, які ви отримуєте після навчання з «На Урок», можуть зараховуватись для підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників. Остаточне рішення про зарахування ухвалюється педагогічною радою вашого закладу освіти відповідно до вимог чинного законодавства. Разом з тим «На Урок» має код виду економічної діяльності 85.59 «Інші види освіти, н.в.і.у.» (КВЕД-2010), який передбачає діяльність курсів з підвищення професійної кваліфікації.

За посиланням https://naurok.com.ua/proof   ви можете знайти більше інформації та перевірити отримані документи про підвищення кваліфікації від «На Урок».

Як оплатити та завантажити свідоцтво?

Замовлення та оплату свідоцтва можна провести безпосередньо на сторінці вебінару. Натисніть на "Замовити свідоцтво" вгорі на сторінці. Вас перенаправить на сторінку оплати, де ви зможете обрати готівковий чи безготівковий спосіб оплати.

Важливо! Після здійснення оплати використайте можливість, яку пропонує система LiqPay, та оберіть "Надіслати квитанцію на електронну пошту". Вкажіть вашу пошту. Таким чином ви збережете квитанцію про оплату разом із ID оплати.

Доступ до завантаження свідоцтва відкриється після закінчення прямого ефіру - після того, як ви пройдете навчання під час вебінару та виконаєте перевірочний тест.

Свідоцтво завантажується на сторінці вебінару або у вашому кабінеті в розділі "Мої вебінари" за посиланням: https://naurok.com.ua/webinar/personal 

Які дані відобразяться на свідоцтві? Чи можна їх відредагувати?

Свідоцтво підвищення кваліфікації «На Урок» містить усі дані, визначені чинним законодавством (тема, напрями, компетентності, години тощо).

На свідоцтві відобразяться ваші персональні дані, вказані в особистому кабінеті.

Щоб змінити ці дані, внесіть і збережіть зміни в налаштуваннях профілю за посиланням: https://naurok.com.ua/preferences.

Чи можна замовити свідоцтво за вебінар, який уже відбувся?

Так, безумовно. Адже ви можете пройти навчання, переглядаючи запис вебінару. Інформація буде однаково актуальна, цікава та корисна. На свідоцтві відобразиться фактична дата, яка фіксує завершення навчання (замовлення свідоцтва та проходження тесту), якщо ви навчаєтесь, переглядаючи вебінар, який уже відбувся.

Як зв’язатися зі службою підтримки?

Якщо у вас виникають нагальні питання щодо онлайн-курсу, неодмінно звертайтесь до служби підтримки https://naurok.com.ua/page/contact-us, обравши найзручніший варіант комунікації.

Пропонуємо співпрацю педагогам

Вам небайдужа доля української освіти? Вас також цікавить тема сучасних освітніх технологій, інноваційних методик і практик у галузі навчання? У вас є власний досвід, яким ви готові поділитися з колегами? Чудово, ми готові допомогти донести Ваші знання та професіоналізм до великої аудиторії освітян зі всієї України.

Запрошуємо педагогів-практиків, експертів і фахівців сфери освітніх послуг до співпраці. Для цього, заповніть анкету.