Зберігаємо спокій. Віримо в ЗСУ. Разом до перемоги! 🇺🇦
Вебінар

STE(A)M у школі: як формувати спрагу до пізнання у дітей

2 години підвищення кваліфікації
Бартюк Вікторія
 • Безкоштовна участь
 • Підвищення кваліфікації
 • Цікава та корисна інформація
 • Перегляд у прямому ефірі
 • Запитання доповідачу
 • Спілкування з колегами
 • Запис трансляції
 • Презентація та матеріали
Приклад свідоцтва про участь
 • Видається в електронному форматі після тестування
 • Зазначено 2 години

Усі діти за своєю природою дослідники: їм не сидиться на місці і постійно хочеться все чіпати. Але, на жаль, дуже часто в процесі дорослішання допитливість дитини згасає. І часто причиною цього явища є самі ж дорослі. Нескладно пригадати фрази: «Роби за зразком!», «Я ж казала, що так не вийде», «Задача розв’язана неправильно. Ми цей спосіб ще не вивчали. Потрібно робити так, як я пояснив», «Як це синій кіт? Ану добери правильний колір… Як ніс зелений?», «У вас неправильні показники і неправильні висновки. Ось так має бути...». Після таких коментарів дорослих, діти або виконують інструкцію (стають «зручними»), або втрачають інтерес і перестають вчитись загалом, або протестують, навчаючись самостійно і доводячи свою думку. Найпростіше давати знання «зручним» учням і ученицям. Вони все сумлінно виконують і вчать, але, при цьому, не отримують жодного досвіду.

У сучасному світі нам, дорослим, варто вимкнути свого внутрішнього критика і дозволити дітям творити і пізнавати, і самим отримувати досвід разом з дітьми. Тож на вебінарі поговоримо, як дозволити собі і дітям бути щасливими в процесі пізнання і дослідження світу.

Зміст

 1. STEM як інтегрований курс. Огляд модельних навчальних програм для НУШ.
 2. STEM-проєкти як інструмент формування спраги до пізнання.
 3. Огляд авторського курсу «Технологічна підготовка учнів засобами STEM, STEAM-навчання».

Очікувані результати: Учасники вебінару зможуть обмінятися досвідом із колегами-освітянами щодо викладання STE(A)M-дисциплін у школі, візьмуть участь в обговоренні можливих варіантів викладання інтегрованих природничих курсів у НУШ, а також ознайомляться з елементами авторського курсу«Технологічна підготовка учнів засобами STEM- та STEAM-навчання».

Обсяг годин підвищення кваліфікації: 2 години
Напрями: Проєктне навчання, Інтегроване навчання, Практичні прийоми
Компетентності: професійні, у галузі природничих наук, техніки і технологій, навчання впродовж життя
Кому це буде корисно:

учителям НУШ, учителям трудового навчання і технологій, учителям інформатики, учителям фізики, учителяи хімії, учителям біології, учителям математики, керівникам і членам методичних об'єднань, учням та їхнім батькам.

Автор вебінару


Бартюк Вікторія

учителька трудового навчання в ТОВ «НВК:Новопечерська школа», м. Київ; переможниця Всеукраїнського хакатону для вчителів «STEM: гендерночутливий підхід до навчання у школі».

Півфіналістка (Топ-50) національної премії GLOBAL TEACHER PRIZE UKRAINE 2019.

Свідоцтва, сертифікати від ТОВ «На Урок» відповідають вимогам п.13 Порядку підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників, затвердженого постановою КМУ № 800 від 21.08.2019 р. Відповідно свідоцтва мають усі підстави для зарахування як документи про підвищення кваліфікації вчителів. Деталі та перевірка виданих документів.

Поширені запитання

Як потрапити на трансляцію вебінару?

Кожен педагог має вільний доступ до прямого ефіру та запису вебінару.

Аби приєднатися до трансляції, необхідно:

 • Бути зареєстрованими на сайті.
 • Зареєструватися на вебінар.
 • Перейти за посиланням із листа-запрошення, який надійде за годину та 15 хвилин до ефіру.
 • Або дочекатися, коли з'явиться позначка «В ефірі» на сторінці вебінару.

Трансляція проходить на сторінці вебінару! У визначений час запустіть відео, натиснувши на поле вбудованого відео.

Чи можна переглянути вебінар у запису?

Так, відеозапис вебінару у безкоштовному доступі буде розміщений на сайті відразу після завершення прямої трансляції. Перегляд буде відкритий безтерміново для всіх користувачів сайту.

Чи можна отримати презентацію та програму вебінару?

Презентація та програма знаходяться на сторінці вебінару. Ви можете завантажити їх одразу після ефіру. Для завантаження цих матеріалів достатньо реєстрації на вебінар.

Чи зараховуються свідоцтва «На Урок» для підвищення кваліфікації?

 

Освітній проект «На Урок» є суб'єктом підвищення кваліфікації. Відповідно свідоцтва, які ви отримуєте після навчання з «На Урок», можуть зараховуватись для підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників. Остаточне рішення про зарахування ухвалюється педагогічною радою вашого закладу освіти відповідно до вимог чинного законодавства. Разом з тим «На Урок» має код виду економічної діяльності 85.59 «Інші види освіти, н.в.і.у.» (КВЕД-2010), який передбачає діяльність курсів з підвищення професійної кваліфікації.

За посиланням https://naurok.com.ua/proof   ви можете знайти більше інформації та перевірити отримані документи про підвищення кваліфікації від «На Урок».

Як оплатити та завантажити свідоцтво?

Замовлення та оплату свідоцтва можна провести безпосередньо на сторінці вебінару. Натисніть на "Замовити свідоцтво" вгорі на сторінці. Вас перенаправить на сторінку оплати, де ви зможете обрати готівковий чи безготівковий спосіб оплати.

Важливо! Після здійснення оплати використайте можливість, яку пропонує система LiqPay, та оберіть "Надіслати квитанцію на електронну пошту". Вкажіть вашу пошту. Таким чином ви збережете квитанцію про оплату разом із ID оплати.

Доступ до завантаження свідоцтва відкриється після закінчення прямого ефіру - після того, як ви пройдете навчання під час вебінару та виконаєте перевірочний тест.

Свідоцтво завантажується на сторінці вебінару або у вашому кабінеті в розділі "Мої вебінари" за посиланням: https://naurok.com.ua/webinar/personal 

Які дані відобразяться на свідоцтві? Чи можна їх відредагувати?

Свідоцтво підвищення кваліфікації «На Урок» містить усі дані, визначені чинним законодавством (тема, напрями, компетентності, години тощо).

На свідоцтві відобразяться ваші персональні дані, вказані в особистому кабінеті.

Щоб змінити ці дані, внесіть і збережіть зміни в налаштуваннях профілю за посиланням: https://naurok.com.ua/preferences.

Чи можна замовити свідоцтво за вебінар, який уже відбувся?

Так, безумовно. Адже ви можете пройти навчання, переглядаючи запис вебінару. Інформація буде однаково актуальна, цікава та корисна. На свідоцтві відобразиться фактична дата, яка фіксує завершення навчання (замовлення свідоцтва та проходження тесту), якщо ви навчаєтесь, переглядаючи вебінар, який уже відбувся.

Як зв’язатися зі службою підтримки?

Якщо у вас виникають нагальні питання щодо онлайн-курсу, неодмінно звертайтесь до служби підтримки https://naurok.com.ua/page/contact-us, обравши найзручніший варіант комунікації.

Пропонуємо співпрацю педагогам

Вам небайдужа доля української освіти? Вас також цікавить тема сучасних освітніх технологій, інноваційних методик і практик у галузі навчання? У вас є власний досвід, яким ви готові поділитися з колегами? Чудово, ми готові допомогти донести Ваші знання та професіоналізм до великої аудиторії освітян зі всієї України.

Запрошуємо педагогів-практиків, експертів і фахівців сфери освітніх послуг до співпраці. Для цього, заповніть анкету.