STEM, емоційний інтелект та гра-навчання

Про вебінар

Освіта у форматі STEM... Компетентнісне навчання... Інтерактивність... Здається, сьогодні чи не кожен учитель намагається зрозуміти, як побудувати навчальний процес, аби доцільно і зрозуміло застосовувати науково-технологічні сучасні напрацювання. Багатьом це вдається. Створюються різноманітні STEM-гуртки, винахідницькі й інженерні студії, наукові клуби. І це чудово! Бо нині – час сильних, дієвих прикладів, нових облич-символів. Кому ж довіряти, як не тим, хто своїми руками, ідейно й активно запроваджує освітні ноу-хау! Цих пропагандистів нових знань можна побачити на ЕдКемпах і ЕдФестах, освітніх форумах і вчительських креативних семінарах. Вони щиро діляться досвідом, часто навіть надаючи інтерактивні зразки, які одразу ж можна використовувати на уроках чи в позаурочний час.

Ми теж дещо маємо. Завдяки просвітницькому проєкту «Мандрівна наука». І готові виголосити свої ідеї, щоб допомогти українському вчительству уцікавити навчання в школі. Тож доєднуйтеся! Поговорити є про що! 

План вебінару: 

 1. Наука на дотик або гра-навчання. Місце інтерактивності в сучасній освіті.
 2. Знаємо, бо відчули! Емоційна складова навчання.
 3. «STEM: наука і технології». Спецкурс на основі досвіду і… мрій! 
 4. Архіви, супермаркети, музеї, СТО… STEM навколо нас!

Кому це буде корисно:

учителям початкової школи, учителям-предметникам, учням та їхнім батькам,  гуртківцям, керівникам секцій БДЮТ та іншим представникам освітньої сфери.

За участь у вебінарі ви отримаєте:

 1. Свідоцтво учасника вебінару, в якому зазначається кількість прослуханих годин.
 2. Презентацію з матеріалами.
 3. Відеозапис трансляції вебінару.
Вебінари «На Урок»
 • Безкоштовна участь
 • Підвищення кваліфікації
 • Цікава та корисна інформація
 • Перегляд у прямому ефірі
 • Запитання доповідачу
 • Спілкування з колегами
 • Запис трансляції
 • Презентація та матеріали
 • Підтвердження участі у вебінарі
Свідоцтво про участь
 • Видається в електронному форматі
 • Зазначено 2 години
Свідоцтва, сертифікати від ТОВ «На Урок» відповідають вимогам п.13 Порядку підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників, затвердженого постановою КМУ № 800 від 21.08.2019 р. Відповідно свідоцтва мають усі підстави для зарахування як документи про підвищення кваліфікації вчителів. Деталі та перевірка виданих документів.

Круглова Вікторія

співзасновниця проєкту «Мандрівна наука», провідна редакторка видавництва «Ранок», телеведуча науково-пізнавальної програми «Діалоги», співорганізаторка проєкту e-Bug-Україна.

 • Голова секції «Розвиток молодіжних освітянських проектів» Північно-Східного наукового центру Національної академії наук України і Міністерства освіти і науки України.
 • Член Національної спілки журналістів України.
 • Відповідальний секретар всеукраїнського науково-популярного журналу "UNIVERSITATES. Наука та просвіта" Каразінського університету.
Інші вебінари лектора
Обговорення

Необхідно авторизуватися на сайті.

Всі придбані свідоцтва за вебінари можна знайти після авторизації на сторінці Мої вебінари.

Відповіді на часті питання
Пропонуємо співпрацю педагогам

Вам небайдужа доля української освіти? Вас також цікавить тема сучасних освітніх технологій, інноваційних методик і практик у галузі навчання? У вас є власний досвід, яким ви готові поділитися з колегами? Чудово, ми готові допомогти донести Ваші знання та професіоналізм до великої аудиторії освітян зі всієї України.

Запрошуємо педагогів-практиків, експертів і фахівців сфери освітніх послуг до співпраці. Для цього, заповніть анкету.

Дякуємо! Ми будемо тримати Вас в курсі!