STEM-освіта без гендерних стереотипів – запорука успішного майбутнього школярів

Трансляція відбудеться
23 липня о 18:00
Про вебінар

На наших очах стрімко розвиваються інновації. Вони, безсумнівно, принесуть нам багато чудових нововведень, проте на своєму шляху зметуть мільйони професій та робочих місць, прирікаючи суспільство на труднощі. В сучасному світі потрібні люди, здатні приймати творчі рішення. Завдання сучасного вчителя полягає в тому, щоб навчити і заохотити учнів ставити нові запитання, вирішувати нові проблеми та створювати нові знання. Маючи внутрішню мотивацію, учні набуватимуть нових знань і навичок впродовж усього життя, що є важливою складовою успіху в епоху інновацій. Сьогодні велике завдання та виклик для вчителів і керівників освітніх закладів – організувати заняття та навчальний процес так, щоб надати можливість учням здобути необхідні навички та задовольнити їхні освітні потреби, а також очікування батьків.

Усе більше освітян спираються на STEM, адже особливості такого підходу можуть справді вирішити чимало завдань. Сучасні випускники – майбутні інноватори – мають отримувати ґрунтовні знання з природничих і технічних наук у поєднанні з навичками ХХІ століття, таких як уміння спілкуватися, працювати в команді та вирішувати проблеми в контексті інноваційних можливостей та поточних потреб суспільства.

Лише об’єднавши зусилля і досвід вчителів з усієї країни, ми знайдемо шляхи зацікавлення учнів у вивченні STEM-предметів та виборі STEM-професій, без гендерних стереотипів. А сучасна українська освіта отримає інноваційні рішення, які сприятимуть росту зацікавленості учнів до наукових спеціальностей, і використовуватимуться навіть поза межами освітнього процесу.

План вебінару:

  1. STEM-освіта у сучасній школі: актуальність, особливості, перспективи впровадження.
  2. STEM-освіта без гендерних стереотипів.
  3. Уроки трудового навчання/технологій як платформа для створення/реалізації STEM-проектів.
  4. STEM-освіта і навички ХХІ століття.
  5. Ресурси для STEM-учителів. Презентація сайту, розробленого переможцями І Всеукраїнського хакатону для вчителів “STEM: гендерночутливий підхід до навчання у школі”.

Кому це буде корисно:

учителям-предметникам, класним керівникам, батькам учнів, психологам.

За участь у вебінарі ви отримаєте:

  1. Свідоцтво учасника вебінару, в якому зазначається кількість прослуханих годин.
  2. Презентацію з матеріалами.
  3. Відеозапис трансляції вебінару.

 

Участь безкоштовна
свідоцтво 60 грн
Зразок свідоцтва
  • Видається в електронному форматі
  • Зазначено 2 академічні години
Бартюк Вікторія

учитель трудового навчання в ТОВ «НВК:Новопечерська школа», м. Київ, переможниця Всеукраїнського хакатону для вчителів «STEM: гендерночутливий підхід до навчання у школі»

Обговорення
Відповіді на часті питання
Пропонуємо співпрацю педагогам

Вам небайдужа доля української освіти? Вас також цікавить тема сучасних освітніх технологій, інноваційних методик і практик у галузі навчання? У вас є власний досвід, яким ви готові поділитися з колегами? Чудово, ми готові допомогти донести Ваші знання та професіоналізм до великої аудиторії освітян зі всієї України.

Запрошуємо педагогів-практиків, експертів і фахівців сфери освітніх послуг до співпраці. Для цього, заповніть анкету.

Дякуємо! Ми будемо тримати Вас в курсі!