Зберігаємо спокій. Віримо в ЗСУ. Разом до перемоги! 🇺🇦
Вебінар

Сучасне мистецтво як інструмент розвитку критичного мислення

2 години підвищення кваліфікації
Бавикіна Вікторія
 • Безкоштовна участь
 • Підвищення кваліфікації
 • Цікава та корисна інформація
 • Перегляд у прямому ефірі
 • Запитання доповідачу
 • Спілкування з колегами
 • Запис трансляції
 • Презентація та матеріали
Приклад свідоцтва про участь
 • Видається в електронному форматі після тестування
 • Зазначено 2 години

Сучасне мистецтво – складний, багатошаровий, ба навіть, загадковий конструкт. Воно може шокувати чи смішити, бути естетично не привабливим, спантеличувати або ж викликати відчуття огиди. Спектр емоцій та вражень від зіткнення із сучасним мистецтвом може бути різноманітним, але коли ви доберете до нього ключі та підійдете до твору сучасного мистецтва правильним шляхом, він може стати для вас новим незвичним інструментом пізнання та взаємодії зі світом, стати цікавим та корисним помічником у реалізації ваших навчальних стратегій.

Зміст

 1. Вступ. Навіщо вчителям та їхнім учням розуміти сучасне мистецтво? Які переваги цього розуміння?
 2. Короткий огляд історії сучасного мистецтва: що це за термін, коли з’явилось сучасне мистецтво, основні методи, інструменти роботи та теми, з якими працюють митці. Чим відрізняється сучасне мистецтво від традиційного і чому його, на перший погляд, так важко розуміти?
 3. Зв’язок сучасного мистецтва і критичного мислення.
 4. Огляд 5-7 кейсів (творів) сучасного мистецтва на різні теми з їх коротким аналізом. Рекомендації із залучення подібних кейсів до різних освітніх програм та дисциплін. 
 5. Висновки.

Очікувані результати: Учасники вебінару розширять знання щодо ідей та особливостей сучасного мистецтва, отримають поради для подолання бар’єру та стереотипів, що стосуються творів сучасного мистецтва, а також отримають базові знання та сформують навички для впровадження різних складових сучасного мистецтва у свою професійну діяльність.

Обсяг годин підвищення кваліфікації: 2 години
Напрями: Критичне мислення, Креативне мислення, Предметне навчання
Компетентності: навчання впродовж життя, культурна, емоційно-етична
Кому це буде корисно:

учителям мистецтва, учителям історії, учителям художньої культури, учителям інших навчальних дисциплін, класним керівникам, керівникам гуртків, учням та їхнім батькам.

Автор вебінару


Бавикіна Вікторія

кандидатка соціологічних наук, кураторка, дослідниця сучасного мистецтва, арт-критикиня, лекторка; учасниця експертної ради Міністерства культури та інформаційної політики України з питань сучасного мистецтва.

 • Експертка програми Аналітика культури Українського культурного фонду.
 • Кураторка, дослідниця сучасного мистецтва, арт-критикиня.
Свідоцтва, сертифікати від ТОВ «На Урок» відповідають вимогам п.13 Порядку підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників, затвердженого постановою КМУ № 800 від 21.08.2019 р. Відповідно свідоцтва мають усі підстави для зарахування як документи про підвищення кваліфікації вчителів. Деталі та перевірка виданих документів.

Поширені запитання

Як потрапити на трансляцію вебінару?

Кожен педагог має вільний доступ до прямого ефіру та запису вебінару.

Аби приєднатися до трансляції, необхідно:

 • Бути зареєстрованими на сайті.
 • Зареєструватися на вебінар.
 • Перейти за посиланням із листа-запрошення, який надійде за годину та 15 хвилин до ефіру.
 • Або дочекатися, коли з'явиться позначка «В ефірі» на сторінці вебінару.

Трансляція проходить на сторінці вебінару! У визначений час запустіть відео, натиснувши на поле вбудованого відео.

Чи можна переглянути вебінар у запису?

Так, відеозапис вебінару у безкоштовному доступі буде розміщений на сайті відразу після завершення прямої трансляції. Перегляд буде відкритий безтерміново для всіх користувачів сайту.

Чи можна отримати презентацію та програму вебінару?

Презентація та програма знаходяться на сторінці вебінару. Ви можете завантажити їх одразу після ефіру. Для завантаження цих матеріалів достатньо реєстрації на вебінар.

Чи зараховуються свідоцтва «На Урок» для підвищення кваліфікації?

 

Освітній проект «На Урок» є суб'єктом підвищення кваліфікації. Відповідно свідоцтва, які ви отримуєте після навчання з «На Урок», можуть зараховуватись для підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників. Остаточне рішення про зарахування ухвалюється педагогічною радою вашого закладу освіти відповідно до вимог чинного законодавства. Разом з тим «На Урок» має код виду економічної діяльності 85.59 «Інші види освіти, н.в.і.у.» (КВЕД-2010), який передбачає діяльність курсів з підвищення професійної кваліфікації.

За посиланням https://naurok.com.ua/proof   ви можете знайти більше інформації та перевірити отримані документи про підвищення кваліфікації від «На Урок».

Як оплатити та завантажити свідоцтво?

Замовлення та оплату свідоцтва можна провести безпосередньо на сторінці вебінару. Натисніть на "Замовити свідоцтво" вгорі на сторінці. Вас перенаправить на сторінку оплати, де ви зможете обрати готівковий чи безготівковий спосіб оплати.

Важливо! Після здійснення оплати використайте можливість, яку пропонує система LiqPay, та оберіть "Надіслати квитанцію на електронну пошту". Вкажіть вашу пошту. Таким чином ви збережете квитанцію про оплату разом із ID оплати.

Доступ до завантаження свідоцтва відкриється після закінчення прямого ефіру - після того, як ви пройдете навчання під час вебінару та виконаєте перевірочний тест.

Свідоцтво завантажується на сторінці вебінару або у вашому кабінеті в розділі "Мої вебінари" за посиланням: https://naurok.com.ua/webinar/personal 

Які дані відобразяться на свідоцтві? Чи можна їх відредагувати?

Свідоцтво підвищення кваліфікації «На Урок» містить усі дані, визначені чинним законодавством (тема, напрями, компетентності, години тощо).

На свідоцтві відобразяться ваші персональні дані, вказані в особистому кабінеті.

Щоб змінити ці дані, внесіть і збережіть зміни в налаштуваннях профілю за посиланням: https://naurok.com.ua/preferences.

Чи можна замовити свідоцтво за вебінар, який уже відбувся?

Так, безумовно. Адже ви можете пройти навчання, переглядаючи запис вебінару. Інформація буде однаково актуальна, цікава та корисна. На свідоцтві відобразиться фактична дата, яка фіксує завершення навчання (замовлення свідоцтва та проходження тесту), якщо ви навчаєтесь, переглядаючи вебінар, який уже відбувся.

Як зв’язатися зі службою підтримки?

Якщо у вас виникають нагальні питання щодо онлайн-курсу, неодмінно звертайтесь до служби підтримки https://naurok.com.ua/page/contact-us, обравши найзручніший варіант комунікації.

Пропонуємо співпрацю педагогам

Вам небайдужа доля української освіти? Вас також цікавить тема сучасних освітніх технологій, інноваційних методик і практик у галузі навчання? У вас є власний досвід, яким ви готові поділитися з колегами? Чудово, ми готові допомогти донести Ваші знання та професіоналізм до великої аудиторії освітян зі всієї України.

Запрошуємо педагогів-практиків, експертів і фахівців сфери освітніх послуг до співпраці. Для цього, заповніть анкету.