Тайм-менеджмент та ресурси для підвищення ефективності роботи педагога

Про вебінар

Цей вебінар продовжує освітній цикл, присвячений ефективним стратегіям навчання – сучасним методикам і технологіям, спрямованим на підвищення власної продуктивності, полегшення засвоєння і запам’ятовування різноманітного навчального матеріалу та на розвиток когнітивних навичок (пам'яті, критичного  мислення, креативності та ін.) дітей і дорослих.

Перший вебінар даного циклу про розвиток критичного і креативного мислення учнів можна переглянути ТУТ

Тема на сьогодні – тайм-менеджмент та ресурси для підвищення індивідуальної ЕФЕКТИВНОСТІ.  Ми розглянемо конкретні інструменти і технології тайм-менеджменту, які допоможуть організовувати свій час не лише продуктивно, але й максимально комфортно в емоційному плані. Розглянемо найбільш успішні світові методики та підходи до тайм-планування, визначимо «крадіїв часу» та причини прокрастинації, дедлайн-залежності й інших поширених тайм-перешкод – і підберемо дієві інструменти для боротьби з ними та підвищення власної ефективності.

Бонус до вебінару – добірка й аналіз корисних веб-ресурсів та міні-бібліотечка електронних книг, які розкривають додаткові інструменти та аспекти теми.

План вебінару:

 1. Тайм-менеджмент без стресу: найкращі світові техніки і прийоми у щоденному житті.
 2. Термінове чи важливе? Про пріоритети і самомотивацію.
 3. «Крадії часу» і «дедлайн-залежність»: визначаємо, як боротись із тайм-перешкодами.
 4. Сучасні технології і лайфхаки для підвищення продуктивності: беремо на замітку!
 5. Психологічний баланс: розуміння себе, захист  та відновлення.
 6. Додаткові корисні онлайн-ресурси з теми: дистанційні платформи, спільноти, вебінари.
 7. Креативна бібліотечка: що варто прочитати з теми в першу чергу.

Кому це буде корисно:

менеджерам освіти будь-якого рівня (заступники директорів, директори шкіл, методисти), викладачам інститутів післядипломної педагогічної освіти, учителям-предметникам, вихователям шкіл-інтернатів, класним керівникам, соціальним педагогам, батькам учнів, психологам.

За участь у вебінарі ви отримаєте:

1. Свідоцтво учасника вебінару, в якому зазначається кількість прослуханих годин.
2. Презентацію з матеріалами.
3. Відеозапис трансляції вебінару.

Вебінари «На Урок»
 • Безкоштовна участь
 • Підвищення кваліфікації
 • Цікава та корисна інформація
 • Перегляд у прямому ефірі
 • Запитання доповідачу
 • Спілкування з колегами
 • Запис трансляції
 • Презентація та матеріали
 • Підтвердження участі у вебінарі
Свідоцтво про участь
 • Видається в електронному форматі
 • Зазначено 2 години
Свідоцтва, сертифікати від ТОВ «На Урок» відповідають вимогам п.13 Порядку підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників, затвердженого постановою КМУ № 800 від 21.08.2019 р. Відповідно свідоцтва мають усі підстави для зарахування як документи про підвищення кваліфікації вчителів. Деталі та перевірка виданих документів.

Бондар Тетяна

кандидат філософських наук, старший викладач кафедри менеджменту освіти ПОІППО ім. М.В. Остроградського, регіональний тренер Освітньої платформи "Критичне мислення" в Полтавський області, тренер з медіаграмотності

 • Тренер з медіаграмотності (2015, IREX, АУП), громадянської освіти (2016, DOCCU), громадянської компетентності та методики навчання дорослих (2016, DVV International).
 • Координаторка Першої регіональної (не)конференції для освітян міні-EdCamp Poltava-2017 «Нові формати освіти: навчаємо ефективно і з радістю» (25.03.2017).
 • Випускниця програми «Лідери місцевих змін» (2017) «Школи державного управління» Інституту суспільно-економічних досліджень та Навчального центру «Громадська ініціатива» (м. Київ).
 • Ініціатор створення мережі «Філософія для дітей» на Полтавщині, координаторка обласної спеціальної дослідницької групи ПОІППО «Філософія у школі» (2012-2018) та освітянських спільнот «Філософія для дітей / Philosophy for Children» https://www.facebook.com/groups/955315897854032  і «Міні-EdCamp Полтава» https://www.facebook.com/edcamp.poltava  у мережі Фейсбук.
Інші вебінари лектора
Обговорення

Необхідно авторизуватися на сайті.

Всі придбані свідоцтва за вебінари можна знайти після авторизації на сторінці Мої вебінари.

Відповіді на часті питання
Пропонуємо співпрацю педагогам

Вам небайдужа доля української освіти? Вас також цікавить тема сучасних освітніх технологій, інноваційних методик і практик у галузі навчання? У вас є власний досвід, яким ви готові поділитися з колегами? Чудово, ми готові допомогти донести Ваші знання та професіоналізм до великої аудиторії освітян зі всієї України.

Запрошуємо педагогів-практиків, експертів і фахівців сфери освітніх послуг до співпраці. Для цього, заповніть анкету.

Дякуємо! Ми будемо тримати Вас в курсі!