Вебінар

Урок біології з елементами STEM – реальний шлях до успіху

2 години підвищення кваліфікації
Бойко Наталія
 • Безкоштовна участь
 • Підвищення кваліфікації
 • Цікава та корисна інформація
 • Перегляд у прямому ефірі
 • Запитання доповідачу
 • Спілкування з колегами
 • Запис трансляції
 • Презентація та матеріали
Приклад свідоцтва про участь
 • Видається в електронному форматі після тестування
 • Зазначено 2 години

Інноваційні напрямки освіти, зокрема STEM, із кожним днем стають усе популярнішими. І це не дивно, адже саме такий підхід дозволяє зацікавити учнів точними науками та зробити сам процес навчання більш жвавим та оригінальним. STEM забезпечує виконання таких завдань, як підтримка та розвиток допитливості дітей, демонстрація зв’язку між наукою, технологіями, інженерією, математикою та повсякденним життям. Упроваджуючи STEМ-освіту на уроках біології, дитина отримує набагато більше автономності. За рахунок неї вона вчиться бути самостійною, приймати рішення та брати за них відповідальність. Навички критичного мислення та глибокі наукові знання, отримані в результаті навчання за STEM, дозволяють дитині вирости новатором – двигуном розвитку людства. Людина, яка змалку навчилася робити вірогідні припущення та імпровізувати, експериментувати та аналізувати результати, досягне успіху незалежно від подальшого шляху.

Зміст

 1. STEM-урок – практична перевірка теоретичних знань та відпрацювання навичок.
 2. Технологія «Біологічний конструктор».
 3. Робота за LEGO-технологією, або як набір «Шість цеглинок» можна використати на уроках біології.
 4. Використання розмальовок – ефективний спосіб повторити вивчений матеріал.
 5. Біологічні фразеологізми, або чи ростуть груші на вербі?

Очікувані результати: Учасники вебінару ознайомляться з прикладами використання елементів STEM на уроках біології, поповнять свій арсенал знань «родзинками» STEM-технологій, а також отримають практичні поради щодо використання елементів STEM-освіти на уроках біології.

Обсяг годин підвищення кваліфікації: 2 години
Напрями: Проєктне навчання, Предметне навчання, Інтегроване навчання
Компетентності: професійні, у галузі природничих наук, техніки і технологій, навчання впродовж життя
Кому це буде корисно:

учителям біології та інших природничо-математичних дисциплін, учителям-предметникам, учителям початкової школи, адміністраторам закладів освіти, учням та їхнім батькам.

Автор вебінару


Бойко Наталія

директор ОЗОНЗ «Жоравській НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів- Днз (ясла-садок)"» Яготинської міської ради Бориспільського району Київської області, вчитель біології та екології, вчитель вищої категорії, вчитель-методист.

 • Керівник гуртка «Основи фенології», керіник гуртка-методист.
 • Сертифікований вчитель GLOBE.
 • Півфіналістка Національної премії Global Teacher Prize Ukraine 2018, 2019, 2020, 2021.
 • Переможець Всеукраїнського відбіру STEM вчителів для участі у Європейському фестивалі «Science on Stage» (2017).
 • Лауреат Європейського фестивалю «Science on Stage» (Дебрецен, Угорщина, 2017).
 • Призер ІІ Всеукраїнського фестивалю «Science on Stage» (Харків, 2018).
Свідоцтва, сертифікати від ТОВ «На Урок» відповідають вимогам п.13 Порядку підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників, затвердженого постановою КМУ № 800 від 21.08.2019 р. Відповідно свідоцтва мають усі підстави для зарахування як документи про підвищення кваліфікації вчителів. Деталі та перевірка виданих документів.

Поширені запитання

Як потрапити на трансляцію вебінару?

Кожен педагог має вільний доступ до прямого ефіру та запису вебінару.

Аби приєднатися до трансляції, необхідно:

 • Бути зареєстрованими на сайті.
 • Зареєструватися на вебінар.
 • Перейти за посиланням із листа-запрошення, який надійде за годину та 15 хвилин до ефіру.
 • Або дочекатися, коли з'явиться позначка «В ефірі» на сторінці вебінару.

Трансляція проходить на сторінці вебінару! У визначений час запустіть відео, натиснувши на поле вбудованого відео.

Чи можна переглянути вебінар у запису?

Так, відеозапис вебінару у безкоштовному доступі буде розміщений на сайті відразу після завершення прямої трансляції. Перегляд буде відкритий безтерміново для всіх користувачів сайту.

Чи можна отримати презентацію та програму вебінару?

Презентація та програма знаходяться на сторінці вебінару. Ви можете завантажити їх одразу після ефіру. Для завантаження цих матеріалів достатньо реєстрації на вебінар.

Чи зараховуються свідоцтва «На Урок» для підвищення кваліфікації?

 

Освітній проект «На Урок» є суб'єктом підвищення кваліфікації. Відповідно свідоцтва, які ви отримуєте після навчання з «На Урок», можуть зараховуватись для підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників. Остаточне рішення про зарахування ухвалюється педагогічною радою вашого закладу освіти відповідно до вимог чинного законодавства. Разом з тим «На Урок» має код виду економічної діяльності 85.59 «Інші види освіти, н.в.і.у.» (КВЕД-2010), який передбачає діяльність курсів з підвищення професійної кваліфікації.

За посиланням https://naurok.com.ua/proof   ви можете знайти більше інформації та перевірити отримані документи про підвищення кваліфікації від «На Урок».

Як оплатити та завантажити свідоцтво?

Замовлення та оплату свідоцтва можна провести безпосередньо на сторінці вебінару. Натисніть на "Замовити свідоцтво" вгорі на сторінці. Вас перенаправить на сторінку оплати, де ви зможете обрати готівковий чи безготівковий спосіб оплати.

Важливо! Після здійснення оплати використайте можливість, яку пропонує система LiqPay, та оберіть "Надіслати квитанцію на електронну пошту". Вкажіть вашу пошту. Таким чином ви збережете квитанцію про оплату разом із ID оплати.

Доступ до завантаження свідоцтва відкриється після закінчення прямого ефіру - після того, як ви пройдете навчання під час вебінару та виконаєте перевірочний тест.

Свідоцтво завантажується на сторінці вебінару або у вашому кабінеті в розділі "Мої вебінари" за посиланням: https://naurok.com.ua/webinar/personal 

Які дані відобразяться на свідоцтві? Чи можна їх відредагувати?

Свідоцтво підвищення кваліфікації «На Урок» містить усі дані, визначені чинним законодавством (тема, напрями, компетентності, години тощо).

На свідоцтві відобразяться ваші персональні дані, вказані в особистому кабінеті.

Щоб змінити ці дані, внесіть і збережіть зміни в налаштуваннях профілю за посиланням: https://naurok.com.ua/preferences.

Чи можна замовити свідоцтво за вебінар, який уже відбувся?

Так, безумовно. Адже ви можете пройти навчання, переглядаючи запис вебінару. Інформація буде однаково актуальна, цікава та корисна. На свідоцтві відобразиться фактична дата, яка фіксує завершення навчання (замовлення свідоцтва та проходження тесту), якщо ви навчаєтесь, переглядаючи вебінар, який уже відбувся.

Як зв’язатися зі службою підтримки?

Якщо у вас виникають нагальні питання щодо онлайн-курсу, неодмінно звертайтесь до служби підтримки https://naurok.com.ua/page/contact-us, обравши найзручніший варіант комунікації.

Пропонуємо співпрацю педагогам

Вам небайдужа доля української освіти? Вас також цікавить тема сучасних освітніх технологій, інноваційних методик і практик у галузі навчання? У вас є власний досвід, яким ви готові поділитися з колегами? Чудово, ми готові допомогти донести Ваші знання та професіоналізм до великої аудиторії освітян зі всієї України.

Запрошуємо педагогів-практиків, експертів і фахівців сфери освітніх послуг до співпраці. Для цього, заповніть анкету.