Використання додатків Google для налагодження взаємодії між учасниками освітнього процесу

Про вебінар

До вашої уваги онлайн-практикум!

Його мета - ознайомити учасників із цифровими інструментами Google, через серію практичних завдань показати переваги та можливості застосування для організації мережевої взаємодії, ефективної публікації та доступності онлайн-ресурсів, організації спільної діяльності, комунікації.

Під час вебінару учасники:

  • зможуть познайомитися й отримати практичні навички роботи в середовищі Google Клас: об'єднання учасників у захищеному середовищі, поширення інформації, тиражування, збір файлів у хмарному середовищі, контроль і історія виконання завдань, надання індивідуальних консультацій, організація дискусій;
  • вивчать основи щодо надання рівнів дозволів для спільного використання об’єктів Google Диску, опрацюють засоби ефективного узагальнення матеріалів для звітів та організації онлайн-опитувань, візьмуть участь у колективній взаємодії.

Для презентації ефективності застосування цифрових інструментів Google в професійній діяльності будуть також використані матеріали щодо узагальнення й систематизації інформації через Google Сайти, розширення аудиторії учасників цифрових онлайн-майстерень через поєднання різних видів діяльності за допомогою віртуального класу та відео-трансляції. Представлені інструменти будуть розглянуті з практичної точки зору й реалізації для вирішення конкретних освітніх задач.

Кому це буде корисно:

учителям-предметникам, менеджерам освіти будь-якого рівня (заступники директорів, директори шкіл, методисти), вихователям шкіл-інтернатів, класним керівникам, соціальним педагогам.

За участь у вебінарі ви отримаєте:

  1. Свідоцтво учасника вебінару, в якому зазначається кількість прослуханих годин.
  2. Усі посилання на об’єкти взаємодії, навчальні ресурси (центри, сайти, відео).
  3. Відеозапис трансляції вебінару.
Участь безкоштовна
свідоцтво 60 грн
Зразок свідоцтва
  • Видається в електронному форматі
  • Зазначено 2 академічні години
Букач Антоніна Василівна

тьютор дистанційного курсу "Додатки Google в освітній діяльності", Google for Education Certified Trainer.

  • автор освітнього каналу на YouTube
  • учитель-методист Білоцерківської ЗШ №18
  • методист з інформаційних технологій науково-методичного центру управління освіти й науки Білоцерківської міської ради
Обговорення
Відповіді на часті питання
Пропонуємо співпрацю педагогам

Вам небайдужа доля української освіти? Вас також цікавить тема сучасних освітніх технологій, інноваційних методик і практик у галузі навчання? У вас є власний досвід, яким ви готові поділитися з колегами? Чудово, ми готові допомогти донести Ваші знання та професіоналізм до великої аудиторії освітян зі всієї України.

Запрошуємо педагогів-практиків, експертів і фахівців сфери освітніх послуг до співпраці. Для цього, заповніть анкету.

Дякуємо! Ми будемо тримати Вас в курсі!