Вебінар

Використання ІКТ на уроках мистецтва під час дистанційного навчання

2 години підвищення кваліфікації
Бойко Анастасія
 • Безкоштовна участь
 • Підвищення кваліфікації
 • Цікава та корисна інформація
 • Перегляд у прямому ефірі
 • Запитання доповідачу
 • Спілкування з колегами
 • Запис трансляції
 • Презентація та матеріали
Приклад свідоцтва про участь
 • Видається в електронному форматі після тестування
 • Зазначено 2 години

Сучасні підлітки в умовах воєнного стану перебувають у постійному стресі. Місяці, а то й роки людина потребує відновлення, щоби повернутися до звичного життя. Але як діяти саме зараз? Згідно з опитуванням гуманітарної організації Plan International, 59% молоді потребує підтримки з боку вчителів, зокрема: моральної допомоги, обміну досвідом, сталого навчання. З іншого боку, більшість школярів хотіли би більше приділяти увагу своїм вподобанням: слухати музику, робити майстерки, знімати відео на стрімінгових сервісах.

Тож на вебінарі ми спробуємо об’єднати ці дві важливі потреби підлітків, щоб уроки мистецтва проходили цікаво, а учні за допомогою отриманих знань творили зміни на різних рівнях.

Зміст

 1. Оцінка опитування молоді, визначення пріоритетів у навчанні під час уроку мистецтва.
 2. Створюємо урок за прикладом Джанні Скіккі:
  2.1. Живопис: цікавий аналіз картин за допомогою малюнків та теорії кольору в Miro.
  2.2. Театр: онлайн-вистави, дизайн одягу, малюємо арку напруги.
  2.3. Музика: дизайн у Canva.
 3. Підбиваємо підсумки.

Очікувані результати: Учасники вебінару проаналізують можливості проведення уроку мистецтва в умовах очного та дистанційного навчання; отримають поради щодо проведення занять із використанням ІКТ (на прикладі сервісів Canva, Google Art та Miro); розглянуть поради щодо активного залучення учнів у освітній процес для високої ефективності навчання.

Обсяг годин підвищення кваліфікації: 2 години
Напрями: Проєктне навчання, ІКТ, Предметне навчання
Компетентності: професійні, інноваційність, інформаційно-комунікаційна, емоційно-етична
Кому це буде корисно:

учителям початкових класів, учителям мистецтва, керівникам гуртків, керівникам МО, учням та їхнім батькам.

Автор вебінару


Бойко Анастасія

вчителька в освітньому проєкті Онлайн-школа «На Урок», учасниця проєкту «Найбільший урок у світі 2023», волонтерка національної скаутської організації «Пласт».

 • Волонтерка національної скаутської організації «Пласт», де займається патріотичним вихованням дівчат віком 13-15 років у м. Ужгород.
 • Бере участь у методичному проєкті з розвитку фільмування у волонтерській організації.
 • Студентка Закарпатської академії мистецтв (спеціальність 022 - Дизайн).
Свідоцтва, сертифікати від ТОВ «На Урок» відповідають вимогам п.13 Порядку підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників, затвердженого постановою КМУ № 800 від 21.08.2019 р. Відповідно свідоцтва мають усі підстави для зарахування як документи про підвищення кваліфікації вчителів. Деталі та перевірка виданих документів.

Поширені запитання

Як потрапити на трансляцію вебінару?

Кожен педагог має вільний доступ до прямого ефіру та запису вебінару.

Аби приєднатися до трансляції, необхідно:

 • Бути зареєстрованими на сайті.
 • Зареєструватися на вебінар.
 • Перейти за посиланням із листа-запрошення, який надійде за годину та 15 хвилин до ефіру.
 • Або дочекатися, коли з'явиться позначка «В ефірі» на сторінці вебінару.

Трансляція проходить на сторінці вебінару! У визначений час запустіть відео, натиснувши на поле вбудованого відео.

Чи можна переглянути вебінар у запису?

Так, відеозапис вебінару у безкоштовному доступі буде розміщений на сайті відразу після завершення прямої трансляції. Перегляд буде відкритий безтерміново для всіх користувачів сайту.

Чи можна отримати презентацію та програму вебінару?

Презентація та програма знаходяться на сторінці вебінару. Ви можете завантажити їх одразу після ефіру. Для завантаження цих матеріалів достатньо реєстрації на вебінар.

Чи зараховуються свідоцтва «На Урок» для підвищення кваліфікації?

 

Освітній проект «На Урок» є суб'єктом підвищення кваліфікації. Відповідно свідоцтва, які ви отримуєте після навчання з «На Урок», можуть зараховуватись для підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників. Остаточне рішення про зарахування ухвалюється педагогічною радою вашого закладу освіти відповідно до вимог чинного законодавства. Разом з тим «На Урок» має код виду економічної діяльності 85.59 «Інші види освіти, н.в.і.у.» (КВЕД-2010), який передбачає діяльність курсів з підвищення професійної кваліфікації.

За посиланням https://naurok.com.ua/proof   ви можете знайти більше інформації та перевірити отримані документи про підвищення кваліфікації від «На Урок».

Як оплатити та завантажити свідоцтво?

Замовлення та оплату свідоцтва можна провести безпосередньо на сторінці вебінару. Натисніть на "Замовити свідоцтво" вгорі на сторінці. Вас перенаправить на сторінку оплати, де ви зможете обрати готівковий чи безготівковий спосіб оплати.

Важливо! Після здійснення оплати використайте можливість, яку пропонує система LiqPay, та оберіть "Надіслати квитанцію на електронну пошту". Вкажіть вашу пошту. Таким чином ви збережете квитанцію про оплату разом із ID оплати.

Доступ до завантаження свідоцтва відкриється після закінчення прямого ефіру - після того, як ви пройдете навчання під час вебінару та виконаєте перевірочний тест.

Свідоцтво завантажується на сторінці вебінару або у вашому кабінеті в розділі "Мої вебінари" за посиланням: https://naurok.com.ua/webinar/personal 

Які дані відобразяться на свідоцтві? Чи можна їх відредагувати?

Свідоцтво підвищення кваліфікації «На Урок» містить усі дані, визначені чинним законодавством (тема, напрями, компетентності, години тощо).

На свідоцтві відобразяться ваші персональні дані, вказані в особистому кабінеті.

Щоб змінити ці дані, внесіть і збережіть зміни в налаштуваннях профілю за посиланням: https://naurok.com.ua/preferences.

Чи можна замовити свідоцтво за вебінар, який уже відбувся?

Так, безумовно. Адже ви можете пройти навчання, переглядаючи запис вебінару. Інформація буде однаково актуальна, цікава та корисна. На свідоцтві відобразиться фактична дата, яка фіксує завершення навчання (замовлення свідоцтва та проходження тесту), якщо ви навчаєтесь, переглядаючи вебінар, який уже відбувся.

Як зв’язатися зі службою підтримки?

Якщо у вас виникають нагальні питання щодо онлайн-курсу, неодмінно звертайтесь до служби підтримки https://naurok.com.ua/page/contact-us, обравши найзручніший варіант комунікації.

Пропонуємо співпрацю педагогам

Вам небайдужа доля української освіти? Вас також цікавить тема сучасних освітніх технологій, інноваційних методик і практик у галузі навчання? У вас є власний досвід, яким ви готові поділитися з колегами? Чудово, ми готові допомогти донести Ваші знання та професіоналізм до великої аудиторії освітян зі всієї України.

Запрошуємо педагогів-практиків, експертів і фахівців сфери освітніх послуг до співпраці. Для цього, заповніть анкету.