Використання кейс-уроків для формування ключових компетентностей в основній та старшій школі

Відео

Про вебінар

Сучасний світ складний. Дитині недостатньо дати лише знання. Ще важливо навчити користуватися ними. Знання та вміння, взаємопов’язані з ціннісними орієнтирами учня, формують його життєві компетентності, потрібні для успішної самореалізації у житті, навчанні та праці.

У всіх галузях стає затребуваним фахівець, що вміє працювати в команді, здатний генерувати ідеї і технології їх впровадження, має схильність до інновацій, що вміє критично, оперативно та аналітично працювати з величезними обсягами інформації різних видів.

Учитель має допомогти дитині не розгубитися в нестабільному суспільстві та  навчитись самостійно вирішувати життєві проблеми.

В організації такого роду діяльності однією з перспективних технологій навчання стає так звана кейс-технологія (case-study). Ця технологія являє собою синтез проблемного навчання, інтегрованого навчання, інформаційно-комунікативних технологій, перевернутого навчання, та навіть STEAM технологій.

Кейс-уроки – допоможуть вирішити головну проблему: як поєднати теорію з практикою і знання з компетенціями. Головне призначення кейс-технологій – розвивати здатність опрацьовувати різні проблеми і знаходити їх рішення, іншими словами навчитися працювати з інформацією. «Сформовані життєві компетенції – саме ті крила, які надають можливість вільного польоту випускникові в бурхливому вирі подій життя нашої країни».

План вебінару:

  1. Ключові компетенції згідно вимог НУШ
  2. Поєднання теорії з практикою
  3. Структура кейс-уроків
  4. Кейс-урок від ідеї до впровадження

Посилання на сторінку лектора на сайті Освітнього проекту "На Урок": https://naurok.com.ua/profile/16414 

Кому це буде корисно:

менеджерам освіти будь-якого рівня (заступники директорів, директори шкіл, методисти), викладачам інститутів післядипломної педагогічної освіти, учителям-предметникам.

За участь у вебінарі ви отримаєте:

  1. Свідоцтво учасника вебінару, в якому зазначається кількість прослуханих годин.
  2. Презентацію з матеріалами.
  3. Відеозапис трансляції вебінару.

 

Участь безкоштовна
свідоцтво 60 грн
Зразок свідоцтва
  • Видається в електронному форматі
  • Зазначено 2 академічні години
Шпильова Вікторія Володимирівна

лауреат всеукраїнського конкурсу «Кейс—уроки як сучасний тренд в освіті», вчитель вищої категорії, старший вчитель, лауреат конкурсу «Панорама творчих уроків», учитель-експерт Microsoft.

  • учитель хімії спеціалізованої школи 196 м.Києва
Відповіді на часті питання
Обговорення
Пропонуємо співпрацю педагогам

Вам небайдужа доля української освіти? Вас також цікавить тема сучасних освітніх технологій, інноваційних методик і практик у галузі навчання? У вас є власний досвід, яким ви готові поділитися з колегами? Чудово, ми готові допомогти донести Ваші знання та професіоналізм до великої аудиторії освітян зі всієї України.

Запрошуємо педагогів-практиків, експертів і фахівців сфери освітніх послуг до співпраці. Для цього, заповніть анкету.

Дякуємо! Ми будемо тримати Вас в курсі!
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку