Вебінар

Як навчати дитину з ООП: теорія, практика, інновації

2 години підвищення кваліфікації
Зайцева Світлана
 • Безкоштовна участь
 • Підвищення кваліфікації
 • Цікава та корисна інформація
 • Перегляд у прямому ефірі
 • Запитання доповідачу
 • Спілкування з колегами
 • Запис трансляції
 • Презентація та матеріали
Приклад свідоцтва про участь
 • Видається в електронному форматі після тестування
 • Зазначено 2 години

Цей вебінар буде цікавим усім педагогам, особливо тим, які працюють з дітьми з особливими освітніми потребами (корекційним та соціальним педагогам, психологам, учителям спеціальних шкіл, учителям індивідуальної форми навчання, фахівцям ІРЦ). Спікерка розкриє тонкощі особливого світу дітей з ООП, значення сенсорної інтеграції, нейропедагогічні підходи до навчання. Також буде розглянуто роботу з «Творчим щоденником», в якому учні зможуть виконувати різні завдання (навчальні, корекційні, розвиткові, виховні), розроблені вчителем-предметником, реалізуючи арт-терапію, педагогіку партнерства та STREAM-навчання. Окрім цього, спікерка поділиться досвідом використання імерсивних технологій як можливості максимального залучення учня в освітнє середовище.

Зміст

 1. Успішна інтеграція сенсорної інформації формує базу для соціальної поведінки і оволодіння навчальними навичками. 
 2. Нейропедагогіка: методика про те, як розвивати мозок конкретної дитини.
 3. «Творчий щоденник учня» – найрезультативніші моменти з практики використання арт-терапії, педагогіки партнерства та STEAM-освіти.
 4. Імерсивні засоби навчання: наочність, зосередженість, максимальне залучення учня.

Очікувані результати: Учасники вебінару дізнаються про важливість сенсорної інтеграції дитини (у тому числі дитини з ООП), ознайомляться з підходами до навчання за законами роботи мозку (про перевагу нейропедагогіки), навчаться створювати «Творчий щоденник учня», використовуючи елементи арт-терапії, педагогіки партнерства та STEAM-освіти, а також дізнаються про шляхи упровадження імерсивних засобів навчання у роботі з дітьми з особливими освітніми потребами.

Обсяг годин підвищення кваліфікації: 2 години
Напрями: Інклюзивна освіта, Психологія, Практичні прийоми
Компетентності: професійні, інноваційність, інклюзивна, емоційно-етична
Кому це буде корисно:

учителям-предметникам, корекційним та соціальним педагогам, психологам, учителям спеціальних шкіл, учителям індивідуальної форми навчання, фахівцям ІРЦ, асистентам учителя.

Автор вебінару


Зайцева Світлана

учителька української мови та літератури, зарубіжної літератури Комунального закладу «Полтавська спеціальна загальноосвітня школа №39 Полтавської міської ради Полтавської міської області».

 • Увійшла в Топ-50 кращих вчителів України за версією Global Teacher Prize Ukraine 2020.
 • Членкиня ГО «Нові» та Лавреатка Всеукраїнського конкурсу «Творчий вчитель-обдарований учень».
 • Учитель вищої категорії, звання «вчитель-методист».
Свідоцтва, сертифікати від ТОВ «На Урок» відповідають вимогам п.13 Порядку підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників, затвердженого постановою КМУ № 800 від 21.08.2019 р. Відповідно свідоцтва мають усі підстави для зарахування як документи про підвищення кваліфікації вчителів. Деталі та перевірка виданих документів.

Поширені запитання

Як потрапити на трансляцію вебінару?

Кожен педагог має вільний доступ до прямого ефіру та запису вебінару.

Аби приєднатися до трансляції, необхідно:

 • Бути зареєстрованими на сайті.
 • Зареєструватися на вебінар.
 • Перейти за посиланням із листа-запрошення, який надійде за годину та 15 хвилин до ефіру.
 • Або дочекатися, коли з'явиться позначка «В ефірі» на сторінці вебінару.

Трансляція проходить на сторінці вебінару! У визначений час запустіть відео, натиснувши на поле вбудованого відео.

Чи можна переглянути вебінар у запису?

Так, відеозапис вебінару у безкоштовному доступі буде розміщений на сайті відразу після завершення прямої трансляції. Перегляд буде відкритий безтерміново для всіх користувачів сайту.

Чи можна отримати презентацію та програму вебінару?

Презентація та програма знаходяться на сторінці вебінару. Ви можете завантажити їх одразу після ефіру. Для завантаження цих матеріалів достатньо реєстрації на вебінар.

Чи зараховуються свідоцтва «На Урок» для підвищення кваліфікації?

 

Освітній проект «На Урок» є суб'єктом підвищення кваліфікації. Відповідно свідоцтва, які ви отримуєте після навчання з «На Урок», можуть зараховуватись для підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників. Остаточне рішення про зарахування ухвалюється педагогічною радою вашого закладу освіти відповідно до вимог чинного законодавства. Разом з тим «На Урок» має код виду економічної діяльності 85.59 «Інші види освіти, н.в.і.у.» (КВЕД-2010), який передбачає діяльність курсів з підвищення професійної кваліфікації.

За посиланням https://naurok.com.ua/proof   ви можете знайти більше інформації та перевірити отримані документи про підвищення кваліфікації від «На Урок».

Як оплатити та завантажити свідоцтво?

Замовлення та оплату свідоцтва можна провести безпосередньо на сторінці вебінару. Натисніть на "Замовити свідоцтво" вгорі на сторінці. Вас перенаправить на сторінку оплати, де ви зможете обрати готівковий чи безготівковий спосіб оплати.

Важливо! Після здійснення оплати використайте можливість, яку пропонує система LiqPay, та оберіть "Надіслати квитанцію на електронну пошту". Вкажіть вашу пошту. Таким чином ви збережете квитанцію про оплату разом із ID оплати.

Доступ до завантаження свідоцтва відкриється після закінчення прямого ефіру - після того, як ви пройдете навчання під час вебінару та виконаєте перевірочний тест.

Свідоцтво завантажується на сторінці вебінару або у вашому кабінеті в розділі "Мої вебінари" за посиланням: https://naurok.com.ua/webinar/personal 

Які дані відобразяться на свідоцтві? Чи можна їх відредагувати?

Свідоцтво підвищення кваліфікації «На Урок» містить усі дані, визначені чинним законодавством (тема, напрями, компетентності, години тощо).

На свідоцтві відобразяться ваші персональні дані, вказані в особистому кабінеті.

Щоб змінити ці дані, внесіть і збережіть зміни в налаштуваннях профілю за посиланням: https://naurok.com.ua/preferences.

Чи можна замовити свідоцтво за вебінар, який уже відбувся?

Так, безумовно. Адже ви можете пройти навчання, переглядаючи запис вебінару. Інформація буде однаково актуальна, цікава та корисна. На свідоцтві відобразиться фактична дата, яка фіксує завершення навчання (замовлення свідоцтва та проходження тесту), якщо ви навчаєтесь, переглядаючи вебінар, який уже відбувся.

Як зв’язатися зі службою підтримки?

Якщо у вас виникають нагальні питання щодо онлайн-курсу, неодмінно звертайтесь до служби підтримки https://naurok.com.ua/page/contact-us, обравши найзручніший варіант комунікації.

Пропонуємо співпрацю педагогам

Вам небайдужа доля української освіти? Вас також цікавить тема сучасних освітніх технологій, інноваційних методик і практик у галузі навчання? У вас є власний досвід, яким ви готові поділитися з колегами? Чудово, ми готові допомогти донести Ваші знання та професіоналізм до великої аудиторії освітян зі всієї України.

Запрошуємо педагогів-практиків, експертів і фахівців сфери освітніх послуг до співпраці. Для цього, заповніть анкету.