Зберігаємо спокій. Віримо в ЗСУ. Разом до перемоги! 🇺🇦
Вебінар

Закордонний досвід: принципи взаємодії батьків, вчителів та учнів у закладах освіти (на прикладі школи «Британніка», м. Будапешт)

2 години підвищення кваліфікації
Косарєва Мирослава
 • Безкоштовна участь
 • Підвищення кваліфікації
 • Цікава та корисна інформація
 • Перегляд у прямому ефірі
 • Запитання доповідачу
 • Спілкування з колегами
 • Запис трансляції
 • Презентація та матеріали
Приклад свідоцтва про участь
 • Видається в електронному форматі після тестування
 • Зазначено 2 години

Зазвичай, батьки мають власне бачення того, як потрібно вчити їхніх дітей. Адже тата і мами оцінюють освітній процес крізь призму свого досвіду (іноді не зовсім актуального, а можливо, і застарілого), а також крізь призму сприйняття навчання сином чи донькою. І хоча ми декларуємо спільну мету (і школа, і батьки прагнуть виплекати свідому, відповідальну, здорову і всебічно розвинену особистість), кожен із нас іде своїм шляхом, а тому тріада «вчитель – учень – батьки» часто нагадує персонажів байки Леоніда Глібова «Лебідь, Рак та Щука». Чому важливо гармонізувати відносини всіх учасників шкільної спільноти та як це зробити – розглянемо на прикладі міжнародної школи, яка об’єднала під одним дахом учителів, дітей та батьків із 43-х країн світу.

Зміст

 1. Навчально-виховний процес очима батьків.
 2. Проблема освітнього дисбалансу в шкільній спільноті: що це таке і як її подолати.
 3. Секрет успіху навчально-виховного процесу в сучасних міжнародних школах, або чудодійна сила партнерських відносин між навчальним закладом та батьками.

Очікувані результати: Учасники вебінару дізнаються про основні принципи успішної співпраці батьків та вчителів за кордоном, а також розглянуть ефективні форми взаємодії учасників шкільної спільноти.

Обсяг годин підвищення кваліфікації: 2 години
Напрями: Психологія, Робота закладу освіти, Практичні прийоми
Компетентності: навчання впродовж життя, громадянські та соціальні, управлінська
Кому це буде корисно:

учителям початкових класів, учителям-предметникам, класним керівникам, психологами, соціальним педагогам, адміністраторам закладів освіти, учням та їхнім батькам.

Автор вебінару


Косарєва Мирослава

консультант із питань культурних проєктів у Посольстві Мексики в Угорщині; член батьківського комітету міжнародної школи «Британніка» (м. Будапешт, Угорщина).

 • 2009-2013 рр. – викладач української мови, заступник декана з виховної роботи історико-філологічного факультету ПВНЗ «Економіко-гуманітарний університет ім. акад. С. Дем'янчука».
 • Керівник секції «Літературна творчість» Малої академії наук.
 • 2005-2008 рр. – аспірант Інституту української мови НАН України.
 • 2004-2005 рр. – вчитель української мови та літератури ЗОШ №27 м. Рівного.
Свідоцтва, сертифікати від ТОВ «На Урок» відповідають вимогам п.13 Порядку підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників, затвердженого постановою КМУ № 800 від 21.08.2019 р. Відповідно свідоцтва мають усі підстави для зарахування як документи про підвищення кваліфікації вчителів. Деталі та перевірка виданих документів.

Поширені запитання

Як потрапити на трансляцію вебінару?

Кожен педагог має вільний доступ до прямого ефіру та запису вебінару.

Аби приєднатися до трансляції, необхідно:

 • Бути зареєстрованими на сайті.
 • Зареєструватися на вебінар.
 • Перейти за посиланням із листа-запрошення, який надійде за годину та 15 хвилин до ефіру.
 • Або дочекатися, коли з'явиться позначка «В ефірі» на сторінці вебінару.

Трансляція проходить на сторінці вебінару! У визначений час запустіть відео, натиснувши на поле вбудованого відео.

Чи можна переглянути вебінар у запису?

Так, відеозапис вебінару у безкоштовному доступі буде розміщений на сайті відразу після завершення прямої трансляції. Перегляд буде відкритий безтерміново для всіх користувачів сайту.

Чи можна отримати презентацію та програму вебінару?

Презентація та програма знаходяться на сторінці вебінару. Ви можете завантажити їх одразу після ефіру. Для завантаження цих матеріалів достатньо реєстрації на вебінар.

Чи зараховуються свідоцтва «На Урок» для підвищення кваліфікації?

 

Освітній проект «На Урок» є суб'єктом підвищення кваліфікації. Відповідно свідоцтва, які ви отримуєте після навчання з «На Урок», можуть зараховуватись для підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників. Остаточне рішення про зарахування ухвалюється педагогічною радою вашого закладу освіти відповідно до вимог чинного законодавства. Разом з тим «На Урок» має код виду економічної діяльності 85.59 «Інші види освіти, н.в.і.у.» (КВЕД-2010), який передбачає діяльність курсів з підвищення професійної кваліфікації.

За посиланням https://naurok.com.ua/proof   ви можете знайти більше інформації та перевірити отримані документи про підвищення кваліфікації від «На Урок».

Як оплатити та завантажити свідоцтво?

Замовлення та оплату свідоцтва можна провести безпосередньо на сторінці вебінару. Натисніть на "Замовити свідоцтво" вгорі на сторінці. Вас перенаправить на сторінку оплати, де ви зможете обрати готівковий чи безготівковий спосіб оплати.

Важливо! Після здійснення оплати використайте можливість, яку пропонує система LiqPay, та оберіть "Надіслати квитанцію на електронну пошту". Вкажіть вашу пошту. Таким чином ви збережете квитанцію про оплату разом із ID оплати.

Доступ до завантаження свідоцтва відкриється після закінчення прямого ефіру - після того, як ви пройдете навчання під час вебінару та виконаєте перевірочний тест.

Свідоцтво завантажується на сторінці вебінару або у вашому кабінеті в розділі "Мої вебінари" за посиланням: https://naurok.com.ua/webinar/personal 

Які дані відобразяться на свідоцтві? Чи можна їх відредагувати?

Свідоцтво підвищення кваліфікації «На Урок» містить усі дані, визначені чинним законодавством (тема, напрями, компетентності, години тощо).

На свідоцтві відобразяться ваші персональні дані, вказані в особистому кабінеті.

Щоб змінити ці дані, внесіть і збережіть зміни в налаштуваннях профілю за посиланням: https://naurok.com.ua/preferences.

Чи можна замовити свідоцтво за вебінар, який уже відбувся?

Так, безумовно. Адже ви можете пройти навчання, переглядаючи запис вебінару. Інформація буде однаково актуальна, цікава та корисна. На свідоцтві відобразиться фактична дата, яка фіксує завершення навчання (замовлення свідоцтва та проходження тесту), якщо ви навчаєтесь, переглядаючи вебінар, який уже відбувся.

Як зв’язатися зі службою підтримки?

Якщо у вас виникають нагальні питання щодо онлайн-курсу, неодмінно звертайтесь до служби підтримки https://naurok.com.ua/page/contact-us, обравши найзручніший варіант комунікації.

Пропонуємо співпрацю педагогам

Вам небайдужа доля української освіти? Вас також цікавить тема сучасних освітніх технологій, інноваційних методик і практик у галузі навчання? У вас є власний досвід, яким ви готові поділитися з колегами? Чудово, ми готові допомогти донести Ваші знання та професіоналізм до великої аудиторії освітян зі всієї України.

Запрошуємо педагогів-практиків, експертів і фахівців сфери освітніх послуг до співпраці. Для цього, заповніть анкету.