Вебінар

Звітність фахівців команди психолого-педагогічного супроводу на кінець навчального року

2 години підвищення кваліфікації
Дядениста Анна
 • Безкоштовна участь
 • Підвищення кваліфікації
 • Цікава та корисна інформація
 • Перегляд у прямому ефірі
 • Запитання доповідачу
 • Спілкування з колегами
 • Запис трансляції
 • Презентація та матеріали
Приклад свідоцтва про участь
 • Видається в електронному форматі після тестування
 • Зазначено 2 години

Кожен навчальний рік як розпочинається, так і закінчується. І це для педагогів. що працюють у сфері інклюзії, завжди досить важко. Бо слід впорядкувати всю документацію. Також відбувається засідання команди супроводу щодо реалізації, моніторингу тих чи інших досягнень дитини. А значить – кожен учасник повинен мати саме свої документи (журнали, протоколи та насамперед звіти про проведення занять під час навчального року). Ці звіти цінні на засіданнях команди супроводу, де буде чітко представлена динаміка розвитку, труднощі, з якими зіштовхнулись педагоги, якість та перспективність поставлених цілей, динаміка корекційної роботи, зрушення у навчальній діяльності, необхідність адаптацій чи модифікацій, зміни категорії труднощів та рівня підтримки, потреба у повторному навчанні у тому ж класі, кількість та якість підтримки учня з боку асистента вчителя, співпраця з батьками та фахівцями ІРЦ.

Тож на вебінарі й поговоримо про те, як якісно й фахово підготувати всю необхідну звітність.

Зміст

 1. Команда супроводу, її склад, функції та напрацювання.
 2. Приклади звітів щодо роботи з дітьми з ООП на кінець навчального року для кожного фахівця.
 3. Практичний кейс порад щодо написання звітів, моніторигу ІПР та засідань команд супроводу.

Очікувані результати: Учасники вебінару отримають поради щодо написання та оцінювання звітної документації згідно проявів, досягнень та характеристик конкретного учня в кожному індивідуальному випадку; розглянуть різні види джерел, які варто використовувати для того, щоб черпати інформацію для підготовки звітів та інших документів; навчаться більш ефективно аналізувати та враховувати конкретні потреби та можливості дитини з ООП у роботі команди психолого-педагогічного супроводу.

Обсяг годин підвищення кваліфікації: 2 години
Напрями: Інклюзивна освіта, Психологія, Робота закладу освіти
Компетентності: професійні, інноваційність, інклюзивна, управлінська
Кому це буде корисно:

членам команди психолого-педагогічного супроводу, логопедам, вихователям, психологам, корекційним педагогам, асистентам учителя, учителям інклюзивних класів, учителям початкових класів.

Автор вебінару


Дядениста Анна

вчитель-дефектолог, логопед, музикотерапевт, фахівець (консультант) Інклюзивно-ресурсного центру №3 ДМР.

 • Авторка дидактичних посібників, ігор, вправ та методичних матеріалів для роботи з дітьми з ООП.
 • Адміністраторка групи «Логопедичні матеріали» на порталі Facebook.
Свідоцтва, сертифікати від ТОВ «На Урок» відповідають вимогам п.13 Порядку підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників, затвердженого постановою КМУ № 800 від 21.08.2019 р. Відповідно свідоцтва мають усі підстави для зарахування як документи про підвищення кваліфікації вчителів. Деталі та перевірка виданих документів.

Поширені запитання

Як потрапити на трансляцію вебінару?

Кожен педагог має вільний доступ до прямого ефіру та запису вебінару.

Аби приєднатися до трансляції, необхідно:

 • Бути зареєстрованими на сайті.
 • Зареєструватися на вебінар.
 • Перейти за посиланням із листа-запрошення, який надійде за годину та 15 хвилин до ефіру.
 • Або дочекатися, коли з'явиться позначка «В ефірі» на сторінці вебінару.

Трансляція проходить на сторінці вебінару! У визначений час запустіть відео, натиснувши на поле вбудованого відео.

Чи можна переглянути вебінар у запису?

Так, відеозапис вебінару у безкоштовному доступі буде розміщений на сайті відразу після завершення прямої трансляції. Перегляд буде відкритий безтерміново для всіх користувачів сайту.

Чи можна отримати презентацію та програму вебінару?

Презентація та програма знаходяться на сторінці вебінару. Ви можете завантажити їх одразу після ефіру. Для завантаження цих матеріалів достатньо реєстрації на вебінар.

Чи зараховуються свідоцтва «На Урок» для підвищення кваліфікації?

 

Освітній проект «На Урок» є суб'єктом підвищення кваліфікації. Відповідно свідоцтва, які ви отримуєте після навчання з «На Урок», можуть зараховуватись для підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників. Остаточне рішення про зарахування ухвалюється педагогічною радою вашого закладу освіти відповідно до вимог чинного законодавства. Разом з тим «На Урок» має код виду економічної діяльності 85.59 «Інші види освіти, н.в.і.у.» (КВЕД-2010), який передбачає діяльність курсів з підвищення професійної кваліфікації.

За посиланням https://naurok.com.ua/proof   ви можете знайти більше інформації та перевірити отримані документи про підвищення кваліфікації від «На Урок».

Як оплатити та завантажити свідоцтво?

Замовлення та оплату свідоцтва можна провести безпосередньо на сторінці вебінару. Натисніть на "Замовити свідоцтво" вгорі на сторінці. Вас перенаправить на сторінку оплати, де ви зможете обрати готівковий чи безготівковий спосіб оплати.

Важливо! Після здійснення оплати використайте можливість, яку пропонує система LiqPay, та оберіть "Надіслати квитанцію на електронну пошту". Вкажіть вашу пошту. Таким чином ви збережете квитанцію про оплату разом із ID оплати.

Доступ до завантаження свідоцтва відкриється після закінчення прямого ефіру - після того, як ви пройдете навчання під час вебінару та виконаєте перевірочний тест.

Свідоцтво завантажується на сторінці вебінару або у вашому кабінеті в розділі "Мої вебінари" за посиланням: https://naurok.com.ua/webinar/personal 

Які дані відобразяться на свідоцтві? Чи можна їх відредагувати?

Свідоцтво підвищення кваліфікації «На Урок» містить усі дані, визначені чинним законодавством (тема, напрями, компетентності, години тощо).

На свідоцтві відобразяться ваші персональні дані, вказані в особистому кабінеті.

Щоб змінити ці дані, внесіть і збережіть зміни в налаштуваннях профілю за посиланням: https://naurok.com.ua/preferences.

Чи можна замовити свідоцтво за вебінар, який уже відбувся?

Так, безумовно. Адже ви можете пройти навчання, переглядаючи запис вебінару. Інформація буде однаково актуальна, цікава та корисна. На свідоцтві відобразиться фактична дата, яка фіксує завершення навчання (замовлення свідоцтва та проходження тесту), якщо ви навчаєтесь, переглядаючи вебінар, який уже відбувся.

Як зв’язатися зі службою підтримки?

Якщо у вас виникають нагальні питання щодо онлайн-курсу, неодмінно звертайтесь до служби підтримки https://naurok.com.ua/page/contact-us, обравши найзручніший варіант комунікації.

Пропонуємо співпрацю педагогам

Вам небайдужа доля української освіти? Вас також цікавить тема сучасних освітніх технологій, інноваційних методик і практик у галузі навчання? У вас є власний досвід, яким ви готові поділитися з колегами? Чудово, ми готові допомогти донести Ваші знання та професіоналізм до великої аудиторії освітян зі всієї України.

Запрошуємо педагогів-практиків, експертів і фахівців сфери освітніх послуг до співпраці. Для цього, заповніть анкету.