Буклет " 1 грудня Міжнародний день боротьби зі СНІДом"

Про матеріал

Ідея символу Дня боротьби зі СНІДом була задумана навесні 1991 року і належить художнику Франку Муру, який жив у невеликому містечку штату Нью-Йорк. Одного разу Франк Муру звернув увагу на сім'ю, яка жила по сусідству. Сім'я носила жовті стрічки.

Перегляд файлу

C:\Users\2\Pictures\музика толі\снід\150px-Red_Ribbon.svg.pngЩо означає червона стрічка,

яку вдягають у Всесвітній день

                        боротьби зі СНІДом

Ідея символу Дня боротьби зі СНІДом була задумана навесні 1991 року і    належить художнику Франку Муру, який жив у невеликому містечку штату Нью-Йорк. Одного разу Франк Муру звернув увагу на сім’ю, яка жила по сусідству. Сім’я носила жовті стрічки. Жовті стрічки для них були символом надії та віри. Вони всім серцем сподівалися, що їхня старша дочка – солдат, на той момент брала участь у військових діях в Перській затоці, – повернеться додому живою і здоровою.  Для початку необхідно згадати, що вперше стрічки як символ почали носити під час Війни в Затоці. Крім цього, зелені стрічки, які були схожі на перевернуту букву «V», були символом переживання і співчуття за тих людей, які зіткнулися з трагедією, пов’язаною з вбивствами дітей в Атланті. Об’єднавши все, що було колись пов’язано зі стрічкою, Франк Муру прийшов до висновку, що така ж стрічка, тільки іншого кольору, могла б стати і символом боротьби проти СНІДу. Цю ідею художник запропонував групі «Visual AIDS», і вона відразу ж була прийнята. На самому початку реклами були створені листівки, на яких було написано: «Відріжте червону стрічку 6 сантиметрів завдовжки, потім скрутіть у верхній частині у формі перевернутої” V “. Використовуйте англійську шпильку, щоб прикріпити її до одягу ». Більшість народів цю ідею підтримали і почали кріпити червоні стрічки до свого одягу.  Через деякий час, а точніше 2 червня 2000 року, на сорок п’ятої щорічної церемонії вручення нагород «Tony Awards» учасникам і номінантам конкурсу було запропоновано прикріпити до свого одягу червоні стрічки, що стали символом співчуття, підтримки і надії на майбутнє без СНІДу.  Ця акція була проведена з вірою в те, що кожного року 1-го грудня всі люди будуть носити червоні стрічки, які об’єднують всі народи в боротьбі зі СНІДом.  Зараз жодна акція, спрямована на боротьбу зі СНІДом, не обходиться без неї. Вона стала символом не тільки розуміння, а й об’єднання зусиль людей, спрямованих на вирішення цієї проблеми. Прикріпивши стрічку до свого одягу, людина висловлює свою підтримку, співчуття і переживання тим, хто хворий.

            Ганнівська загальноосвітня  школа І-ІІІ ступенів

 

 

 

Зупинимо СНІД,

доки він не зупинив нас!

D:\снід\hello_html_2f6042e0.png

Виконав: Дитячий парламент

Країна «Острів дитинства»

 

 

Як почуєш – серце завмирає,
Від СНІДу наслідки сумні,
Від нього ліків ще немає,
Тому ми скажем: СНІДу – “ні”!

Мабуть, кожному здається, що СНІД існує десь дуже далеко і зовсім нас не стосується. Проте це не так. Легковажність чи необачність може призвести до трагічних наслідків. За свою багатовікову історію людство зазнало чимало епідемій різних хвороб, які повністю винищували жителів сіл, міст, цілих регіонів. Сама назва цих хвороб стала символом найгіршого лиха, страшним прокляттям (чума, холера.) Та ще ніколи людство не зустрічалося з вірусом, який би діяв з такою руйнівною силою, як СНІД, і настільки загрожував існуванню людства. Абревіатура СНІД означає синдром набутого імунодефіциту. Цим терміном позначено кінцеву стадію ВІЛ-інфекції (вірусу імунодефіциту людини) — збудника СНІДу. Вперше офіційно СНІД було визнано як хворобу в 1981 році в США. На думку американського вченого Роберта, Гало, ВІЛ виник дуже давно і розповсюджувався в ізольованих від зовнішнього світу групах корінного населення Африки. Економічне освоєння територій і розширення контактів сприяло розповсюдженню вірусу в інших регіонах.    Сьогодні ВІЛ-інфекція зареєстрована практично в усіх країнах світу. За міжнародними даними, за час розповсюдження й розвитку епідемії, до 2002 року було інфіковано понад 36 млн. дорослих і дітей, з яких 16 млн. уже померло від СНІДу. Щоденно у світі інфікується близько 7000 осіб, 9 із 10 не знають, що вони уражені вірусом.

 

 

Що таке ВІЛ-інфекція та СНІД

 

ВІЛ - вірус імунодефіциту людини, а СНІД - комплексна реакція організму на інфекцію, яка розвивається. Заражаються ВІЛ-інфекцією, від якої не існує ні вакцини, ні ліків. Потрапляючи в організм, ДНК віруси входить у контакт із ДНК клітинами-господаря. Коли імунна система організму починає виробляти антитіла, вірус тут же генетично змінюється. До того ж, його складно «зловити», так як він «ховається» у внутрішньоклітинному просторі, переходячи в латентну форму.

ВІЛ - це початкове захворювання, а СНІД - заключна стадія ВІЛ-інфекції. З ВІЛ людина може прожити в середньому 9-10 років із моменту зараження. Поступово його імунна система слабшає і не може боротися із захворюваннями. Якщо ставлять діагноз СНІД, то тривалість життя від 2-6 місяців (усе залежить від самого організму).

Результат пошуку зображень за запитом "як передається снід"

 

Середня оцінка розробки
Структурованість
3.0
Оригінальність викладу
3.0
Відповідність темі
4.0
Загальна:
3.3
Всього відгуків: 1
Оцінки та відгуки
  1. Ігнатова Марина Василівна
    А можна виправити помилки в словах "міжнародний" та "боротьби"?
    Загальна:
    3.3
    Структурованість
    3.0
    Оригінальність викладу
    3.0
    Відповідність темі
    4.0
docx
Додано
1 грудня 2018
Переглядів
2810
Оцінка розробки
3.3 (1 відгук)
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку