10 березня о 18:00Вебінар: Шкільне діловодство. Документація заступника директора з навчальної роботи

Цінності життя, втрата часу

Про матеріал
Той хто безглуздо витрачає свій час, найчастіше жаліється на його недостачу
Зміст слайдів
Номер слайду 1

Цінуй кожну хвилину життя. Тема класної години: Цінуйте кожну мить життя!

Номер слайду 2

$86 400

Номер слайду 3

Ціна часу. Один рік. Один місяць. Один тиждень. Одна година. Одна хвилина Одна секунда. Одна мілісекунда

Номер слайду 4

Що вкорочує нам життя

Номер слайду 5

Відповіді:1. Ні. Тривалість життя залежить від втручання медицини тільки на 10%, а ось на спосіб життя припадає до 50%. 2. Ні. У Індії чоловіки живуть довше за жінок. 3. Ні. За опублікованими даними, в країнах колишнього Союзу, тривалість життя,заміжніх жінок менша, ніж незаміжніх. Для чоловічого населення – з точністю до навпаки: одружені живуть довше неодружених. 4. Ні. Жінки, що мають дітей, в середньому живуть довше. 5. Ні. Відомі дані дослідження американських учених: з двох сотень чоловіків, померлих у віці старшому 85 років, приблизно у 60 не виявлено ніяких причин смерті, окрім старості. В Україні, на відміну від розвинутіших країн, не узаконено поняття фізіологічної смерті, або смерті від старіння організму. Тому діагноз якогось захворювання як причина смерті виставляється обов’язково. 6. Так. Лише 7% людей, що виросли в багатодітних сім’ях, страждають від хвороб або депресії. Що ж до єдиних дітей, то понад 60% з них складають число хворих і передчасно померлих. «Одна дитина – не дитина».7. Ні. Невисокі люди живуть довше за високих. Різниця досягає 10%. 8. Ні. Черниці живуть довше за медичних сестер. 9. Так. Згідно з дослідженнями, люди, які страждаюють на гіпертонічний або серцевий криз, живуть довше, якщо мають домашніх тварин. 10. Ні. Результати останніх досліджень в геронтології свідчать про те, що інтелектуальні навантаження є ефективним засобом продовження молодості і життя. 11. Так. Насправді смертність знижується, коли лікарі страйкують. В цей час не роблять невдалих хірургічних операцій, не здійснюють лікарських помилок, і ніхто не помирає через хвороби, підхоплені в самій лікарні.

Номер слайду 6

Той хто безглуздо витрачає свій час, найчастіше жаліється на його недостачу

Номер слайду 7

Пожирачі часу1. Нечітка постановка мети.2. Відсутність пріоритетів у справах.3. Спроби надто багато зробити за один раз.4. Відсутність уяви про роботу, яка повинна бути виконана.5. Погане планування дня.6. Завалений письмовий стіл.7. Надмірне читання ( будь-якої літератури, яка не відноситься до справи).8. Недостатня мотивація.9. Не змога сказати «Ні».10. Відсутність самодисципліни.11. Невміння довести справу до кінця.12. Відволікання на зовнішні фактори (часте перевіряння поштової скриньки чи посиденьки у соціальних мережах і т.д).13. Синдром відкладання.

Номер слайду 8

Аксіоми довголіття. Перша – активно трудитись. Причому це стосується як праці фізичної, так і праці розумової. Друга – потрібно бути аскетом в розумних межах. Комфортно-сите життя «деморалізуватиме» організм. І третя: всі довгожителі – оптимісти. Крім того, вони – люди доброзичливі і не егоїстичні. Звичайно, досягти зараз такого стану духу важко. Але хто намагається – довше живе.

Номер слайду 9

Те, що подовжує життя:: Амбіційність, організованість, сумлінність, які, як правило, є у працелюбів, подовжують їм життя мінімум на 4 роки. Зокрема, самодисципліна захищаєлюдину від наявності шкідливих звичок, робить людей (особливо жінок)більш Стійкими до стресів. Такі люди більш розсудливі та скрупульозні.

Номер слайду 10

Бажання допомагатиближнім подовжує життя!15 хвилин зарядки щодня подовжують життя на три роки. Щирий сміх подовжує життя. З'ясувалося, що наявність хороших друзів знижує ризик смерті в період з 70 до 80 років на 22%, в порівнянні з тими, хто мав близькі контакти тільки з дітьми або іншими родичами. Щастя продовжує життя

Номер слайду 11

Щасливі і позитивно налаштовані люди живуть довше. Раціональне використаннячасу дає можливістьробити набагато більше та довше відпочивати

Номер слайду 12

Цінуйте кожну мить життя!

Середня оцінка розробки
Структурованість
5.0
Оригінальність викладу
5.0
Відповідність темі
5.0
Загальна:
5.0
Всього відгуків: 2
Оцінки та відгуки
 1. Балко Лідія
  Загальна:
  5.0
  Структурованість
  5.0
  Оригінальність викладу
  5.0
  Відповідність темі
  5.0
 2. Чебан Зоряна Миронівна
  Загальна:
  5.0
  Структурованість
  5.0
  Оригінальність викладу
  5.0
  Відповідність темі
  5.0
pptx
Додано
20 вересня 2019
Переглядів
492
Оцінка розробки
5.0 (2 відгука)
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку