Die Deutschstunde "Die Tiere"für die 5 Klasse

Про матеріал
Конспект ігрового уроку з німецької мови для 5 класу (німецька мова як друга іноземна ) до теми " Наші тварини" за підручником "Hallo,Freunde!" Сотникової С.І. та Гоголєвої Г.В. (Видавництво:Ранок)
Перегляд файлу

                           Ліцей ЛМР №93 м.Львова

 

 

 

 

 

 

План-конспект відкритого уроку з німецької мови в учнів 5 класу на тему: “Die Tiere”(« Тварини»)

                                

 

 

Вчитель німецької мови:

Текерева Тетяна Олександрівна

 

 

 

 

 

 

 

 

Тема: Тварини                                                             

Мета:

Навчальна: Актуалізувати знання та вміння учнів по темі « Ландшафти»,

                    « Тварини». Формувати навички усного мовлення та аудіювання.

                      Удосконалювати навички вживання модального дієслова

                      können”  в реченні.

Пізнавальна: Розвивати світогляд учнів про місця проживання тварин.

Виховна: Виховувати в учнів бережливе ставлення до навколишнього

                       середовища та любов до тварин.

Обладнання: Підручник: Світлана Сотникова “ Hallo Freunde” 5(1), робочий зошит, роздатковий матеріал, картинки із зображенням тварин та ландшафтів, магнітофон, ком пакт-диск, компʼютер, презентація.

 

                          Хід уроку

  1. Початковий етап:  пояснення теми і мети уроку, мовленнєва розминка.

L: Guten Tag, Kinder! Wie geht es euch? Heute sprechen wir weiter űber die Tiere. Wiederholen wir  die Wald- und Wildtiere.Beantwortet bitte meine Fragen:

  • Welche Tiere leben im Wald?
  • Welche Tiere leben im Park?
  • Welche Tiere kommen in den Garten?
  • Welche Tiere leben im Fluss und im Teich?
  • Welche Tiere leben in der Wűste?
  • Welche Tiere leben in der Steppe?
  • Welche Tiere Leben in Afrika?
  • Welche Tiere leben im Norden?

( Учні відповідають на запитання і таким чином актуалізують знання по темі « Ландшафти» та « Дикі і лісові тварини»)

 

  1. Закріплення граматичних знань: вживання модального дієслова nnen  у реченні.

 

L: Sagt, bitte. Was können die Tiere?

Muster: Was kann das Eichchörnchen? – Das Eichhörnchen kann klettern.

Was kann der Wolf?

Was kann der Frosch?

Was kann der Vogel?

Was kann der Hase?

Was kann der Elefant?

Was kann der Eisbär?

Verwendet bitte die Verben in den Sätzen: klettern, fliegen, singen, springen, laufen, brűllen, baden, schwimmen, tauchen.

( Учні відповідають на запитання і таким чином закріплюють вживання модального дієслова nnen   у реченні)

  1. Перевірка домашнього завдання.

( учні по бажанню  або хором  декламують вірш, який вони повинні були вивчити напамʼять- впр.1, ст..110)

 

                      Im Zoo

In den Garten gehen wir,           die im kalten Wasser leben.

Wilde Tiere wohnen hier.          Hier ein Wolf und da ein Affe,

Löwen, Tiger, Eisbären,            in der Mitte die Giraffe.

 

  1. Розвиток навичок письма.

L: Wir haben mit euch die Tiere und die Landschaften wiederholt. Wollen wir jetzt ein Maldiktat schreiben.

                        Maldiktat (Художній диктант)

In der Mitte ist ein Wald, im  Wald unter dem Baum ist ein Igel. Links ist  ein Teich, im Teich ist ein Frosch. Rechts ist ein Fluβ, im Fluβ ist ein Fisch. Oben ist die Sonne und eine Wolke.

( Учитель читає речення, учні уважно слухають та малюють те, що вони чують.)

 

 

  1. Формування  навичок аудіювання.

L: Hört den Text “ Mit Opa in den Zoo”

Учитель знайомить учнів з новими словами, записаними на на дошці:

ich mag – я люблю                    in ihren Käfigen – у своїх клітках

er weiβ – він знає                     im  Norden – на півночі

alles – усе                                 der Rundgang – пішохідна екскурсія

besuchen – відвідувати           merken - запамʼятовувати

( Учитель роздає завдання на картках, потім читає текст. Учні уважно слухають та відмічають вірні твердження знаком +)

Transkript

Mit Opa in den Zoo

Am Sonntag gehe ich mit meinem Opa in den Zoo. Mein Opa ist schon alt. Ich mag ihn sehr. Ǜber die Tiere weiβ er alles. Wir gehen zuerst zu den Elefanten.

“ Die Elefanten leben in Indien und in Afrika”, sagt mein Opa. Dann besuchen wir die Affen in ihren Käfigen. “ Affen können klettern und springen”, erzählt mein Opa. Unsere nächste Station sind die Löwen. “ Löwen sind sehr gefährlich”, sagt der Opa. Unser Rundgang endet bei den Eisbären. “ Eisbären leben im Norden”, sagt der Opa. Ich merke mir alles gut.

Картка

  1. Am Samstag gehe ich mit meinem Opa in den Zoo.
  2. Mein Opa ist jung.
  3. Wir gehen zuerst zu den Elefanten.
  4. Die Elefanten leben in Amerika.
  5. Dann besuchen wir die Affen.
  6. Affen kцnnen fliegen.
  7. Lцwen sind sehr gefдhrlich.
  8. Unser Rundgang endet bei den Eisbдren
  9. Ich merke mir nichts.

Lцsung: + 3,5,7,8. 

  1. Розвиток навичок діалогічного та монологічного мовлення.

Учні отримують малюнки із зображеннями різних ландшафтів та тварин. Вони повинні виконати різні завдання, використовуючи  ці зображення.

 

Завдання№1

Опишіть малюнок. Назвіть ландшафти, які ви бачите на малюнках. Якого кольору дерева, поля, ліси, небо,…… .? Яких звірів ви бачите на малюнках.

 

Завдання№2

Побудуйте діалог за малюнком. Запитайте сусіда по парті про все, що зображено на малюнку.

Muster: - Welche Landschaften siehst du auf dem Bild?

  • Das ist ein Wald.
  • Ist der Wald grűn?
  • Ja, der Wald ist grűn.
  • Welche Tiere sind auf dem Bild?
  • Ich sehe einen Fuchs auf dem Bild.
  • Was kann der Fuchs?
  • Der Fuchs kann springen und laufen.

 

  1. Презентація по темі « Свійські тварини». Введення нових слів по темі.

Учні дивляться презентацію та обговорюють, яку користь приносять людям свійські тварини.

Учні розглядають малюнки у підручнику впр.1, ст..112, слухають диктора та повторюють за ним вимову нових слів. Потім записують нові слова у словники.

  1. Домашнє завдання: вивчити назви свійських тварин. Робочий зошит- впр. 1-3 ( письмово)

 

  1. Підведення підсумків, виставлення оцінок.

  

 

                                 Додатки

                 

  1. Am Samstag gehe ich mit meinem Opa in den Zoo.
  2. Mein Opa ist jung.
  3. Wir gehen zuerst zu den Elefanten.
  4. Die Elefanten leben in Amerika.
  5. Dann besuchen wir die Affen.
  6. Affen können fliegen.
  7. Löwen sind sehr gefährlich.
  8. Unser Rundgang endet bei den Eisbären
  9. Ich merke mir nichts.

 

  1. Am Samstag gehe ich mit meinem Opa in den Zoo.
  2. Mein Opa ist jung.
  3. Wir gehen zuerst zu den Elefanten.
  4. Die Elefanten leben in Amerika.
  5. Dann besuchen wir die Affen.
  6. Affen können fliegen.
  7. Löwen sind sehr gefährlich.
  8. Unser Rundgang endet bei den Eisbären
  9. Ich merke mir nichts.

 

  1. Am Samstag gehe ich mit meinem Opa in den Zoo.
  2. Mein Opa ist jung.
  3. Wir gehen zuerst zu den Elefanten.
  4. Die Elefanten leben in Amerika.
  5. Dann besuchen wir die Affen.
  6. Affen können fliegen.
  7. Löwen sind sehr gefährlich.
  8. Unser Rundgang endet bei den Eisbären
  9. Ich merke mir nichts.

 

  1. Am Samstag gehe ich mit meinem Opa in den Zoo.
  2. Mein Opa ist jung.
  3. Wir gehen zuerst zu den Elefanten.
  4. Die Elefanten leben in Amerika.
  5. Dann besuchen wir die Affen.
  6. Affen können fliegen.
  7. Löwen sind sehr gefährlich.
  8. Unser Rundgang endet bei den Eisbären
  9. Ich merke mir nichts.

 

  1. Am Samstag gehe ich mit meinem Opa in den Zoo.
  2. Mein Opa ist jung.
  3. Wir gehen zuerst zu den Elefanten.
  4. Die Elefanten leben in Amerika.
  5. Dann besuchen wir die Affen.
  6. Affen können fliegen.
  7. Löwen sind sehr gefährlich.
  8. Unser Rundgang endet bei den Eisbären
  9. Ich merke mir nichts.

 

Завдання№1

Опишіть малюнок. Назвіть ландшафти, які ви бачите на малюнках. Якого кольору дерева, поля, ліси, небо,…… .? Яких звірів ви бачите на малюнках.

 

Завдання№2

Побудуйте діалог за малюнком. Запитайте сусіда по парті про все, що зображено на малюнку.

Muster: - Welche Landschaften siehst du auf dem Bild?

  • Das ist ein Wald.
  • Ist der Wald grűn?
  • Ja, der Wald ist grűn.
  • Welche Tiere sind auf dem Bild?
  • Ich sehe einen Fuchs auf dem Bild.
  • Was kann der Fuchs?
  • Der Fuchs kann springen und laufen.

 

Завдання№1

Опишіть малюнок. Назвіть ландшафти, які ви бачите на малюнках. Якого кольору дерева, поля, ліси, небо,…… .? Яких звірів ви бачите на малюнках.

 

Завдання№2

Побудуйте діалог за малюнком. Запитайте сусіда по парті про все, що зображено на малюнку.

Muster: - Welche Landschaften siehst du auf dem Bild?

  • Das ist ein Wald.
  • Ist der Wald grűn?
  • Ja, der Wald ist grűn.
  • Welche Tiere sind auf dem Bild?
  • Ich sehe einen Fuchs auf dem Bild.
  • Was kann der Fuchs?
  • Der Fuchs kann springen und laufen.

Завдання№1

Опишіть малюнок. Назвіть ландшафти, які ви бачите на малюнках. Якого кольору дерева, поля, ліси, небо,…… .? Яких звірів ви бачите на малюнках.

 

Завдання№2

Побудуйте діалог за малюнком. Запитайте сусіда по парті про все, що зображено на малюнку.

Muster: - Welche Landschaften siehst du auf dem Bild?

  • Das ist ein Wald.
  • Ist der Wald grűn?
  • Ja, der Wald ist grűn.
  • Welche Tiere sind auf dem Bild?
  • Ich sehe einen Fuchs auf dem Bild.
  • Was kann der Fuchs?
  • Der Fuchs kann springen und laufen.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

\

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

doc
Додано
25 квітня 2020
Переглядів
1814
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку