Додавання, редагування та форматування таблиць. Практична робота №5.

Про матеріал
Розгорнутий конспект уроку за підручником М.М. Корнієнко, С.М. Крамаровська, І.Т. Зарецька
Перегляд файлу

Тема:  Додавання, редагування та форматування таблиць.

Практична робота №5.

Мета:

 навчальна: закріпити знання про способи вставлення таблиць у текстовий документ; перевірити сформовані вміння створювати таблиці у текстовому документі, редагувати структуру таблиць, змінювати формат окремих елементів;

 розвивальна: розвивати уважність, пам’ять, мовлення, логічне мислення, навички самостійної роботи на комп’ютері;

 виховна: виховувати самостійність та відповідальність, працелюбність, акуратність у роботі.

Тип уроку: урок перевірки і корекції знань, умінь і навичок.

Обладнання та наочність: проектор, комп’ютери, підручники, індивідуальні картки з практичним завданням.

Хід уроку

 

І. Організаційний етап

Привітання. Перевірка присутніх. Перевірка готовності учнів до уроку.

II. Відтворення і коригування опорних знань

Пригадаємо

Які Ви знаєте графічні об’єкти, які можна вставити до текстового документа.

Як вставляти в текстовий документ малюнки з файла?

Наведіть приклади використання таблиць у вивченні різних шкільних предметів та в повсякденному житті.

Розгадайте ребус

http://blog-inf-ivlev.ucoz.net/5-a/U5-79.jpg

 

(Розклад)

 

http://blog-inf-ivlev.ucoz.net/5-a/U5-80.jpg

(Таблиця)

Виконання вправи в середовищі програми Learningapss

IІІ. Практична робота №5

Хід роботи

  1. Відкрийте текстовий процесор Word.
  2. Створіть таблицю – кросворд за поданим зразком.

 

 

 

 

 

 

 

 

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  1. Розгадайте кросворд.

Питання до кросворду

1)Інструмент, що змінює спосіб розташування малюнку відносно тексту

2)Об’єкт таблиці, який утворюється на перетині стовпця та рядка

3)Частина тексту, що складається з одного чи кількох речень, пов’язаних за змістом

4)Найменший текстовий об’єкт документа

5) Послідовність абзаців, що мають спільну позначку(маркер або номер).

6) Програма, призначена для опрацювання текстових документів, які містять не лише текстЮ а й графічні об’єкти.

7) Процес виправлення помилок, внесення змін до тексту.

  1.  Відформатуйте таблицю відповідно до зразка. (Однаковими кольорами позначені однакові букви. У виділеному стовпчику приховується ключове слово)
  2. Збережіть роботу: Файл/Зберегти як/Документи/ім’я документу Практична робота №5.

IV. Підбиття підсумків уроку

Розгадайте ребус

 

http://blog-inf-ivlev.ucoz.net/5-a/U5-89.jpg

Що сподобалося?

Що було важко виконати?

 

V. Оцінювання роботи учнів

VI. Домашнє завдання

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

о

б

Т

і

к

а

н

н

я

 

 

 

 

 

 

2

к

о

м

і

р

к

А

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

а

Б

з

а

ц

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4

с

и

м

в

о

Л

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5

с

п

И

с

о

к

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6

п

р

о

Ц

е

с

о

р

 

 

7

 

 

р

е

д

а

г

у

в

а

н

н

я

 

 

 

 

 

 

 Відповіді

doc
Додано
30 жовтня 2019
Переглядів
730
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку