Етикет електронного листування. Правила безпечного користування електронною скринькою. Практична робота 1. Електронне листування з використанням веб-інтерфейсу. Вкладені файли.

Про матеріал

Тема: Практична робота № 1 «Електронне листування з використанням веб-інтерфейсу»

Мета:

• навчальна: ознайомити учнів зі способами реєстрації поштової скриньки та робо­тою з електронною поштою на безкоштовних поштових серверах Інтернету;

розвивальна: розвивати логічне й алгоритмічне мислення;

виховна: виховувати інформаційну культуру учнів, дбайливе ставлення до шкільної комп'ютерної техніки.

Тип уроку: узагальнення й удосконалення знань, вмінь та навичок.

Обладнання та наочність: дошка, комп'ютер, інструкції з ТБ у комп'ютерному кабінеті.

Програмне забезпечення:

Хід уроку

І. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ ЕТАП

ІІ. ПЕРЕВІРКА ДОМАШНЬОГО ЗАВДАННЯ

1. Перевірка завдання, заданого за підручником

2. Бліцопитування ланцюжком

Учні по черзі називають елементи електронного листа та вимоги до них.

ІІІ. МОТИВАЦІЯ НАВЧАЛЬНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

Складіть доповідь, використовуючи схему «Структура взаємодії учас­ників поштового обміну».

IV. ВІДТВОРЕННЯ ТА КОРИГУВАННЯ ОПОРНИХ ЗНАНЬ

За допомогою магнітних карток складіть схему.

V. ФІЗКУЛЬТХВИЛИНКА

VІ. ЗАКРІПЛЕННЯ ОСНОВНИХ УМІНЬ ТА НАВИЧОК

1. Робота з підручником:

2. Робота з додатковим матеріалом:

3. Додаткове завдання

Встановіть відповідність між назвою та призначенням папок електро­нної поштової скриньки.

Назва папки

Призначення

Вхідні

Зберігає електронні листи, отримані на адресу поштової скриньки корис­тувача

Відправлені

Зберігає копії листів, відправлені ко­ристувачем

Чернетки

Зберігає незавершені листи, з якими користувач планує продовжити роботу

Видалені

Тимчасово зберігає видалені електро­нні листи

4. Робота за комп'ютером

Практична робота № 1

«Електронне листування з використанням веб-інтерфейсу. Вкладені файли»

Початковий та середній рівні навчальних досягнень

1. Зареєструйте поштову скриньку на будь-якому безкоштовному пошто­вому сервері.

2. Кроки реєстрації запишіть у зошит.

Достатній рівень навчальних досягнень

3. Відправте листа з привітаннями на поштові скриньки п'ятьох друзів.

4. В один із листів вкладіть графічний та текстовий файли, при цьому з'ясуйте максимальний об'єм вкладених файлів.

Високий рівень навчальних досягнень

5. Прочитайте листи, які надійшли на вашу поштову скриньку.

6. Отримайте докладні відомості про ці листи.

7. Напишіть звіт про використання поштового серверу та власне електро­нне листування.

VII. ПІДСУМКИ УРОКУ

VIII. ДОМАШНЄ ЗАВДАННЯ

1.Завдання за підручником:

2. Додаткове завдання. Заповніть таблицю.

Дія

Алгоритм виконання

Отримання листа

Читання листа

Створення листа

Зберігання листа

Перегляд файлу

Урок №4

7-а клас

Дата__________________

Тема: Практична робота № 1 «Електронне листування з використанням веб-інтерфейсу»

Мета:

• навчальна: ознайомити учнів зі способами реєстрації поштової скриньки та робо­тою з електронною поштою на безкоштовних поштових серверах Інтернету;

розвивальна: розвивати логічне й алгоритмічне мислення;

виховна: виховувати інформаційну культуру учнів, дбайливе ставлення до шкільної комп'ютерної техніки.

Тип уроку: узагальнення й удосконалення знань, вмінь та навичок.

Обладнання та наочність: дошка, комп'ютер, інструкції з ТБ у комп'ютерному кабінеті.

Програмне забезпечення:

Хід уроку

І. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ ЕТАП

ІІ. ПЕРЕВІРКА ДОМАШНЬОГО ЗАВДАННЯ

1. Перевірка завдання, заданого за підручником

2. Бліцопитування ланцюжком

Учні по черзі називають елементи електронного листа та вимоги до них.

ІІІ. МОТИВАЦІЯ НАВЧАЛЬНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

Складіть доповідь, використовуючи схему «Структура взаємодії учас­ників поштового обміну».

IV. ВІДТВОРЕННЯ ТА КОРИГУВАННЯ ОПОРНИХ ЗНАНЬ

За допомогою магнітних карток складіть схему.

V. ФІЗКУЛЬТХВИЛИНКА

VІ. ЗАКРІПЛЕННЯ ОСНОВНИХ УМІНЬ ТА НАВИЧОК

1. Робота з підручником:

2. Робота з додатковим матеріалом:

3. Додаткове завдання

Встановіть відповідність між назвою та призначенням папок електро­нної поштової скриньки.

Назва папки

 

Призначення

Вхідні

 

Зберігає електронні листи, отримані на адресу поштової скриньки корис­тувача

Відправлені

 

Зберігає копії листів, відправлені ко­ристувачем

Чернетки

 

Зберігає незавершені листи, з якими користувач планує продовжити роботу

Видалені

 

Тимчасово зберігає видалені електро­нні листи

4. Робота за комп'ютером

Практична робота № 1

«Електронне листування з використанням веб-інтерфейсу. Вкладені файли»

Початковий та середній рівні навчальних досягнень

1. Зареєструйте поштову скриньку на будь-якому безкоштовному пошто­вому сервері.

2. Кроки реєстрації запишіть у зошит.

Достатній рівень навчальних досягнень

3. Відправте листа з привітаннями на поштові скриньки п'ятьох друзів.

4. В один із листів вкладіть графічний та текстовий файли, при цьому з'ясуйте максимальний об'єм вкладених файлів.

Високий рівень навчальних досягнень

5. Прочитайте листи, які надійшли на вашу поштову скриньку.

6. Отримайте докладні відомості про ці листи.

7. Напишіть звіт про використання поштового серверу та власне електро­нне листування.

VII. ПІДСУМКИ УРОКУ

VIII. ДОМАШНЄ ЗАВДАННЯ

1.Завдання за підручником:

2. Додаткове завдання. Заповніть таблицю.

Дія

Алгоритм виконання

Отримання листа

 

Читання листа

 

Створення листа

 

Зберігання листа

 

 

 

docx
Додано
26 березня 2018
Переглядів
1869
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку