Family. Формування лексичних навичок.

Про матеріал
Розробка уроку з англійської мови для учнів 2 класу НУШ до підручника Smart Junior авт. Г.К. Мітчелл, М.Малкогіанні.
Перегляд файлу

 

філія Кудіївецька гімназія

Северинівського ліцею

Северинівської сільської ради

Жмеринського району

Вінницької області

 

 

 

 

 

УРОК НА ТЕМУ

« FAMILY »

2 клас НУШ

 

 

 

 

Підготувала

вчитель англійської мови

Міхальчишина Н. М.

 

 

 

 

 

2024

План-конспект уроку з англійської мови  у 2 класі до

підручника Г.К.Мітчелл «Smart Junior 2»

 

Тема: My Family. Формування лексичних навичок.

Цілі:

Навчальна:

- навчати чітко вимовляти звуки англійської мови;

- навчати правильно висловлюватися іноземною мовою;

- навчати розрізняти за родами членів сім’ї;

- формувати лексичні навички по темі «My Family».

Практична:

- ознайомити учнів з новими лексичними одиницями по темі уроку;

- практикувати у вживанні вивчену лексику та активізувати комунікативні навички учнів по темі «Family»;

- практикувати вживання займенників she, he в рамках теми;

- закріпити навички вживання граматичної конструкції «This is…».

Розвиваюча:

- розвивати мовний потенціал учнів на основі вивчених лексичних одиниць;

- розвивати комунікативні здібності учнів;

- розвивати інтерес учнів до вивчення іноземної мови;

- розвивати пам’ять, увагу, логічне мислення, уміння слухати інших.

Виховна:

- виховувати любов до своєї сім’ї;

- виховувати повагу і толерантне ставлення до однокласників та їх родичів.

Очікувані результати: засвоєння учнями класу лексичних одиниць з теми, вміння відповідати на питання про свою сім’ю, граматична побудова стверждувальних речень з використанням лексичних одиниць

Компетентності: спілкування іноземною мовою, уміння вчитися впродовж життя, соціальна та громадянська компетентності

Види діяльності: робота з підручником та наочністю, презентація проєктних робіт, інтерактивні лексичні вправи, прослуховування та відтворення речень

Форми роботи: індивідуальна, колективна, робота в малих групах (кооперативне навчання)  

Тематика ситуативного спілкування: родина

Мовленнєві функції: вміти коротко розповідати про свою родину, давати відповіді на питання

Лексичний діапазон: mother/mum, father/dad, sister, brother, grandmother/grandma, grandfather/grandpa, she, he

Граматичний діапазон: структура This is…, займенники she, he

Тип уроку: формування лексичних навичок

Обладнання: дошка, підручник Г.К.Мітчелл «Smart Junior 2», робочі зошити, читайлики, карточки із завданнями, наочний матеріал, LEGO, проєктні роботи «My Family Tree», ноутбук, телевізор.

 

 

Хід уроку

 

  1. Вступна частина уроку.  

1.  Організаційний момент. Введення в іншомовну атмосферу.

    Привітання. Greeting.

T: – Good morning, children! Good morning, dear guests! I am glad to see you.

Ps: Good morning, good morning,

      Good morning to you,

      Good morning, good morning,

      We are glad to see you.

T: – How are you today?

Ps: - I am… (вибирає смайлик).

 

2. Мовленнєва розминка.

   Гра з Mr Rabbit.

T: - Welcome Mr Rabbit to our lesson and let’s play with it.

Ps: - What is your name?

- How old are you?

- Where do you live?

- Where are you from?

 

3. Фонетична зарядка.

  3.1. Робота з читайликом (с.16). Звук th [   ]

T: - Now open your Reader Books on page 16 and meet our friend. It is English sound th[  ]. : We will do our phonetic exercise. Repeat after me. Read all together.

 

  3.2. Пісня «Family Finger Song».

T: - Do you like to sing English songs? Listen and sing.

Daddy finger, daddy finder, where are you?

Here I am, here I am. How do you do?

    Mommy finger, mommy finder, where are you?

    Here I am, here I am. How do you do?

Brother finger, brother finder, where are you?

Here I am, here I am. How do you do?

    Sister finger, sister finder, where are you?

    Here I am, here I am. How do you do?

Baby finger, baby finder, where are you?

Here I am, here I am. How do you do?

 

4. Оголошення теми та цілей уроку, очікуваних результатів.  

T: - We continue to study English. Today we will start our lesson guessing the missing word. What is this? Help me please.     (FAMILY)

So, the topic of the lesson is «My Family». You are going to learn new words and practice them. Also, we will use grammar This is…, she/he. At the end of the lesson you’ll be able to tell about your families.

  1. Основна частина уроку.  

 

1.  Подання та практикування у вживання лексичних одиниць теми уроку.

1.1. Перегляд відео.

T: - Let’s watch some video.                 (Урок 11. Частина 2. My family.) 

 

1.2. Робота з картками. Гра «Translator».

T: - Can you translate «тато/мама/брат/сестра/бабуся/дідусь»? (…)

 

1.3. Робота з підручником (с.28-29).

T: - Open your textbooks. Pages 28 and 29.  (…)

T: - Can you name them? Who wants to go to the blackboard?

 

2. Фізкультхвилинка.  Гра «SNAKE».

T : Now, let's have a break. Let’s play your favourite game «SNAKE».

 

                      Go! Swim! Fly! Jump! Look! Run! Stop! Go!

               Sitting go! Sitting jump! Stand up! Go! Take your place! 

 

3. Активізація лексичного матеріалу.

3.1. Перегляд відео.

T: - Let’s watch the video and listen.                 (My family.) 

(Учні дивляться відео і повторюють під час перегляду слова теми.)

 

3.2. Перегляд відео.

T: - Let’s work in groups.

      Group A. Look and say «Who is he?»

      Group B. Look and say «Who is she?»

1) mother/mum                  2) father/dad

             3) sister                             4) brother

5) grandmother/grandma         6) grandfather/grandpa

 

T: - Good for you. Sit down, please.

 

4. Закріплення лексичних одиниць.

4.1. Робота в зошитах (с.17).

T: - Open your workbooks. Page 17.

 

4.2. Презентація проєктів. Формування навичок усного продукування. 

T: - Do you like your family? Let’s make up a story about your family. Look at the board, please.    

                   

                     (Учитель пояснює, як за схемою скласти розповідь про свою сім’ю.

             Учні розповідають про сім’ю з опорою на власні проєкти і речення на дошці.)

 

 

Hello! My name is...

This is my family.

This is me … .

This is my father. He is ….

This is my mother. She is …

This is my brother. He is ….

This is my sister. She is …

This is my grandfather. He is ….

This is my grandmother. She is …

I love my family.

 

ІІІ. Заключна частина уроку.

 

  1. Рефлексія. Method «6 Bricks».

T:  - And now take your LEGO and show me your impressions of the activities on the lesson. Each colour means… .

* Red – super

* Orange – cool

* Yellow – good

*Green – OK

*Light blue – boring

* Dark blue – bad

T: - Raise your brick, please!

Ps: - I am … .

T: - What can you do now?

Ps: - I can … (speak, read, listen, write, do project, work in pairs and groups).

 

2. Підведення підсумків уроку.

T: Thank you for your great work at the lesson. You were active and positive today. Your answers were excellent too. Love your families and be happy! Have a sweet day!

 

(Солодкі подарунки від Mr Smile.)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Hello!

My name is ... .

This is my family.

This is me … .

This is my father. He is ….

This is my mother. She is …

This is my brother. He is ….

This is my sister. She is …

This is my grandfather. He is ….

This is my grandmother. She is …

I love my family.


mother

mum  

father

dad

sister

brother

grandmother

grandma

grandfather

grandpa

baby

I

present

cat

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

docx
До підручника
Англійська мова (підручник для загальноосвітніх навчальних закладів) 2 клас (Карпюк О. Д.)
Додано
14 грудня
Переглядів
13
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку