Конкурсно-розважальна програма"ВАЛЕНТИН + ВАЛЕНТИНА"

Про матеріал

Мета виховного заходу : розширювати знання учнів про свято Святого Валентина; сприяти духовному розвитку дітей; вихову¬вати почуття доброзичливості та любові до ближнього, позитивні емоції та артистизм.

Перегляд файлу

ВАЛЕНТИН + ВАЛЕНТИНА Конкурсно-розважальна програма

 

Мета: розширювати знання учнів про свято Святого Валентина; сприяти духовному розвитку дітей; вихову­вати почуття доброзичливості та любові до ближнього, позитивні емоції та артистизм.

Обладнання: аудіо записи; тематичні плакати; об­ладнання для конкурсів; призи для нагородження за номінаціями.

 Реквізит: 4 паперових сердечка, розрізаних на 4 частини; 2 повітряні кулі, ромашка з 10 пелюстками; плакат з намальованими серцями і до нього З стріли, 10 сердечок на мотузочці, ножиці, пов'язка на очі, 2-3 скакалки,

'

ХІД ЗАХОДУ

У святково прикрашеній залі звучить музика.

Ведучий

Про День Святого Валентина

 Дорослий знає і дитина.

Отож зібрались ми на свято,

Щоб Валентина вшанувати.

Щоби серця свої відкрити Назустріч радості й добру,

 Щоб усіх сьогодні привітати,

Тепло душі подарувати.

І провести приємно час

З усіма, хто любить нас.

Другий ведучий: Кохання – це така хвороба, яка зміцнює дух людини і робить цю людину хоробрим і відважним! В цей день даруйте своїм близьким свою любов, влаштовуйте свята, і Ваше життя стане цікавішим і цікавішим.

1-й учень

Сьогодні дуже романтичний день,

 Повний щастя, поглядів, пісень.

 Сьогодні у любові бал —

День Валентина вже настав!

2-й учень

Любов — життя основа,

Так Господь сказав,

І для спасіння нам

її подарував.

3-й  учень

З Любові починається життя,

В любові всі найкращі почуття.

Любов здолає зло й нещастя,

А серцю принесе — добро,

 тепло та щастя.

4-й учень

Любов — цілющі ліки для душі.

 Любов — наш щит і меч в житті.

Пусти любов у серденько своє,

 Відчуєш, як тепло і ніжність настає.

5-й  учень

Душа співає, радісно тремтить.

Злови і збережи цю мить.

 Зростай в любові і з любов'ю йди в життя.

Вона освітить шлях твій в майбуття.

6-й учень

Не можу я всього

збагнути — ще мала,

Та швидко, швидко промайнуть літа,

І радо я зустріну цю любов,

 І буду з нею в серці жити знову.

Учні (усі разом)

Сьогодні у Любові — бал!

День Валентина вже настав!

Ведучий. Кохання — це одвічна тема поезії, музики, повноцінного людського життя. Саме в пе­ріод закоханості людина створює свої найкращі вірші, поеми, пісні, пише музику, відображає своє захоплення в скульптурі, в картині. Адже кохан­ня — це життєдайна сила. Про кохання говорити ніколи не рано, і ніколи не пізно. І саме цих слів нам часом бракує в житті. І саме ці, найголовніші в світі слова, ми говоримо сьогодні у День Святого Валентина — покровителя всіх закоханих. Нехай у цій залі панує атмосфера радості, доброти та лю­бові.                             

  Ведуча. Напевне, вже настав час повесе­литися! Конкурсна програма «Валентин плюс Валентина» розпочинається! Вашій увазі ми за­пропонуємо  конкурси, у яких братимуть участь діти. Правила кожного конкурсу я пояснювати­му безпосередньо перед кожним конкурсом.  Для оцінювання результатів конкурсу ми повинні об­рати почесне журі. Журі оцінює окремо виступ кожного учасника. Максимальна оцінка 3 бали, а мінімальна — 1 бал.

  • Діти ви готові до конкур­сів? (Так!)

 Перший конкурс «Розкажи, ромашко!»

Дівчатка, часу ви не гайте,

На ромашці погадайте,

Собі пару оберете

 І змагання розпочнете.

Умови конкурсу

Кожна дівчинка зриває пелюсточку на ромаш­ці і читає ім'я свого обранця. Згодом дівчинка стисло розповідає про хлопчика. Журі оцінює виступи дівчаток.

Ведучий. Кохання — мелодія душі. Воно схоже на пісню, адже так само щире та проникливе.

Виконання пісні «Алые паруса»

 

 Конкурс «Знайомство»

Ведучий Умови конкурсу: станьте навпроти. Уважно подивіться  одне на одного. А тепер поверніться спинами й дайте відповіді на запитання.

Запитання конкурсу:

• Якого кольору  очі у твоєї половинки?

• У чому зодягнена (-ий), колір одягу твоєї половинки?

  Якого кольору волосся? Яка зачіска?

• Чи є каблучка, сережки у твоєї половинки?

Ведучий

Гарні є в житті моменти,

Це, наприклад, компліменти.

Наші хлопці молодці —

Знають компліменти ці.

А тепер прошу, будь ласка,

Пригадайте давню казку,                   

Як царевичі стріляли,

Собі пару вибирали.

 Конкурс «Компліменти»

Умови конкурсу

      Кожний з хлопчиків-конкурсантів стріляє із лука і намагаються влучити у сердечко. На кож­ному сердечку написано ім'я дівчинки. Так утво­рюються нові пари. Після того як сформуються всі пари, хлопчики" говоритимуть компліменти дівчаткам.

Ведуча, Прошу: часу ви не гайте, а змагання починайте!

Журі підбиває підсумки двох конкурсів,

      Конкурс «Казкове кохання»

Умови конкурсу

У двох коробочках — записочки із іменами казкових героїв. Кожний із учасників по черзі підходить і витягує записочку. Кожен шукає свою казкову пару. Знайшовши її, - згадує назву казки.

      Конкурс «Ласкаве слово»

На дошці розташована ромашка. На кожній пелюсточці написана буква. Пари виходять по черзі ,вибирають будь яку пелюстку. Вони повинні сказати одне одному ласкаве слово на цю букву.

         Конкурс «Дружна пара»

Кожній парі дають повітряну кульку, яку вони затискають між головами. За сигналом ведучого вони оббігають перешкоду і повертаються назад. Змагаються по дві пари.

       Ведучий Наступна гра для самих швидких і уважних.

                   Конкурс «Полювання»

На плакаті намальовані серця різних розмірів і в кожному написані числа. Хлопцям необхідно потрапити в серця з великою кількістю очок. Стріли

зроблені з пластиліну і пір'я, які натирають крейдою.

        Конкурс «Розбите серце»

Кожній парі дається розрізане на 4-5 частин серце. За 1 хвилину їм необхідно зібрати всі шматочки. Хто швидше це зробить, той і отримує заслужену перемогу.

       Конкурс «Зрозумій мене».

Хлопець запрошує за допомогою жестів дівчину:

а) в цирк; б на балет;

в) в театр;

г) на полювання;

д) на боєвик до кінотеатру;

е) на дискотеку.

Ведуча. Кохання починається із першого по­гляду, із першої посмішки, тому згадаймо пісень­ку «Улыбка»,

                               Діти виконують пісню «Улыбка».

       Конкурс «Перепони у коханні»

Ведучий. У цьому конкурсі беруть участь нові пари. Вони утворяться за кольором сердечка. Спо­чатку дівчатка обирають собі сердечка, а потім — хлопчики. У кожної пари мають бути сердечка, одинакові за кольором. Коли пари вже готові, утворюємо перешкоди (пляшки з водою)

Хлопчик повинен провести свою дівчинку так, щоб не за­чепити перешкоди.

Ведучий. Кохання супроводжується гумором та жартами, але вони не повинні ображати. Зараз ми прослухаємо веселі частівки.

               Діти виконують частівки «Кохання…».

                                     Гра «Запитання- відповідь»

( 2 конверта. В ньому 10 питань, а в іншому 10 відповідей. Кожна паратягне питання і відповідь)

Питання

  • Ти слухаєшся батьків?
  • Коли ти будеш вчитися на одні дванадцятки ?
  • Ти любиш їсти в шкільній їдальні?
  • Ти прогулюєш уроки ?
  • Вмієш ти читати?
  • Чи ти вважаєш себе розумним ?
  • Ти хотів би перейти в інший клас ?
  • Ти ображаєш дівчаток (Хлопчиків) ?
  • Тобі подобаються діти вашого класу?
  • Хотів(ла) б ти, щоб скоріше почалися канікули?

Відповіді

     - Коли сплю.

  • Тільки цим і займаюсь.
  • Про це краще скаже вчитель.
  • Не їм, не сплю, тільки про це і думаю.
  • Часом буває.
  • Природно.
  •  Тільки тоді, коли дуже сердитий.
  • Я роблю це по понеділках.
  • Мені це ні до чого.
  • Мені і так дуже весело живеться.

 

Підведення підсумків. Нагородження.

  • Ти слухаєшся батьків?

 

  • Коли ти будеш вчитися на одні дванадцятки ?

 

  • Ти любиш їсти в шкільній їдальні?

 

  • Ти прогулюєш уроки ?

 

  • Вмієш ти читати?

 

  • Чи ти вважаєш себе розумним ?

 

  • Ти хотів би перейти в інший клас ?

 

  • Ти ображаєш дівчаток (Хлопчиків) ?

 

  • Тобі подобаються діти вашого класу?

 

  • Хотів(ла) б ти, щоб скоріше почалися канікули?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

     - Коли сплю.

 

  • Тільки цим і займаюсь.

 

  • Про це краще скаже вчитель.

 

  • Не їм, не сплю, тільки про це і думаю.

 

  • Часом буває.

 

  • Природно.

 

  •  Тільки тоді, коли дуже сердитий.

 

  • Я роблю це по понеділках.

 

  • Мені це ні до чого.

 

  • Мені і так дуже весело живеться.

 

Середня оцінка розробки
Структурованість
4.7
Оригінальність викладу
4.7
Відповідність темі
5.0
Загальна:
4.8
Всього відгуків: 3
Оцінки та відгуки
  1. Хвостенко Валентина Григорівна
    Загальна:
    5.0
    Структурованість
    5.0
    Оригінальність викладу
    5.0
    Відповідність темі
    5.0
  2. Левченко Наталія Іванівна
    Загальна:
    5.0
    Структурованість
    5.0
    Оригінальність викладу
    5.0
    Відповідність темі
    5.0
  3. Лесик Наталія
    Мені сподобалась розробка. Дещо заміню, але багато цікавого. Використаю для свого 7 класу. Дякую вчительці за гарні ідеї.
    Загальна:
    4.3
    Структурованість
    4.0
    Оригінальність викладу
    4.0
    Відповідність темі
    5.0
docx
Додано
17 січня 2021
Переглядів
16630
Оцінка розробки
4.8 (3 відгука)
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку