Конспект для відкритого уроку з англійської мови у 6 класі на тему "Sport in our life"

Про матеріал
У даній розробці представлені матеріли для повторення та узагальненого вивчення лексико-граматичного матеріалу теми "Спорт"
Перегляд файлу

  Конспект відкритого  уроку англійської мови в 6 класі

 

Тема:  Sport in our life

Мета:

Навчальна: закріпити лексичний та граматичний матеріал по темі «Спорт»; практикувати мовні засоби за темою; формувати навички вживання лексичних одиниць; удосконалювати навички аудіювання й усного мовлення.

Розвивальна: розвивати  слух, пам’ять, увагу, логічне мислення, уяву, розвивати мовлення учнів;

Освітня: формувати уміння та навички працювати за темою творчо і цілеспрямовано;

Виховна: виховувати вміння сконцентруватися, слухати інших, формувати доброзичливу атмосферу в класі.

Тип уроку: урок узагальнення та систематизації знань.

Обладнання: зошит, картки із завданням, мультимедійна презентація «Спорт у нашому житті»

ХІД УРОКУ

І.Підготовка до сприйняття іншомовного сприйнятя.

    1)Привітання. Повідомлення теми та мети уроку.

Teacher:Good morning, children! Nice to see you!

Р: Good morning, teacher! Nice to see you too!

Teacher:Let s start our lesson. Look at the blackboard. How do you think what are we going to speak today? You are right. Today we are going to speak about sport.During the lesson we are going to revise grammar and vocabulary. We’ll listen to a text and do many different exercises.

 

     Today we are going to review words about the theme "Sport" and we'll do many different exercises and tasks.

2.WARMING UP. But before we start  lets remind the poem. Look at the screen.

ІІ.Основна частина

1)Vocabulary revision.

Teacher: - Look at the blackboard, we have some words with missing letter. Your task is name the missing letter.(Учні виходять до дошки,називають пропущену літеру, приклеюють її замість пропуску та читають повністю слово). Look at the screen and check whether we named the missing letters.(Учні разом з учителем зачитують всі слова з екрану) (sw…mming, tenni…, winds…rfing, f…tball, k…rate, a…robics, volle…ball, basketb…ll, j…do, cy…ling, s…ateboar…ing, at…letics

 

2)Аудіювання.

Pre- listening.Етап підготовки до аудіювання.

Teacher: Now you are going to listen to a text. You’ll listen to it twice. After the first listening you are to name all kinds of sport you’ve heard. After the second listening you’ll do a test.

Listening. Аудіювання.

Teacher: Let’s listen to a text. While listening be very attentive. (Прослуховування тексту)

PostListening activity. Етап перевірки розуміння тексту.

Teacher: Let's see how you understand the text. Now please name kinds of sport you’ve heard.

The next task is to do tests. (Учні виконують тести, по черзі зачитують)

Teacher: You see, I have ballons. Let’s play a game. You should take a balloon, find a riddle inside, try to gues what kind of sport is there and put it on the blackboard near the suitable picture. (Учні по черзі дістають загадки з кульок, читають їх, відгадавши, прикріплюють біля відповідного малюнку на дошці)

3)Physical activity.

4)Grammar revision.

Teacher:Lets remind when we use verbs  “go”, “play”, ‘do” with words of topic “Sports”.

Go-if you speak about sport ending in –ing(You go swimming)

Play- if you speak about  “ball” games and chess.(We play chess)

Do – if you speak about other sports.(I do athletics)

 

  • Гра з мячем (практикування у вживанні граматичного матеріалу)

And now divide the following words into the correct column.(Учні в зошити розділяють слова на три стовпчики)

Teacher: The next our task is to fill the missing gapes in this sentences. You have one minute to look them through and then read one by one. (За 1 хвилину учні заповнюють пропуски у реченнях, читають їх по черзі).

 

              

 

ІІІ.Заключна частина.

 

1)Summarizing. Підведеня підсумків уроку

Teacher: The time is up and for the ending or our lesson. Tell me please what was  the topic of the lesson? What was interesting to get/ to know?

You were active, you were emotional, you worked hard, and get good marks.

2)Hometask.

docx
Додав(-ла)
Соловйова Алла
Додано
31 січня 2019
Переглядів
612
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку