Конспект уроку англійської мови для учнів 5 класу на тему "Lets have a rest"

Про матеріал

Конспект уроку англійської мови для учнів 5 класу на тему "Lets have a rest". Даний урок має такі цілі:

―Практична: закріпити вживання лексики за темою; тренувати та розвинути вміння та навички слухання, говоріння, читання та письма; розширити знання учнів з теми; закріпити вживання граматичного матеріалу з теми “The present perfect tense”

―Розвиваюча: розвинути можливості учнів вживати знання з теми;розвинути увагу та уяву учнів; розвинути креативне мислення, вміння працювати в парах.

― Освітня: зацікавити учнів вивченням англійської мови;

― Виховна: ознайомити учнів з іноземною культурою та навчити лояльності


Перегляд файлу

План-конспект уроку з англійської мови для 5 класу

Тема:

Let’s have a rest.

Цілі:

―Практична: закріпити вживання лексики за темою;

тренувати та розвинути вміння та навички слухання, говоріння, читання та письма; розширити знання учнів з теми; закріпити вживання граматичного матеріалу з теми “The present perfect tense

―Розвиваюча: розвинути можливості учнів вживати знання з теми;

розвинути увагу та уяву учнів; розвинути креативне мислення, вміння працювати в парах.

― Освітня: зацікавити учнів вивченням англійської мови;

― Виховна: ознайомити учнів з іноземною культурою та навчити    лояльності

 

Тип уроку:

комбінований урок

Обладнання:

підручник А. Несвіт для 5 класу, роздатковий матеріал (картки з завданнями та лексичний матеріал)

Тривалість:

45 хв

                                   Схематичний план уроку:

 

 

 

 

 

ХІД УРОКУ

      Етап, прийом

                              Зміст роботи

Початок уроку

Етап 1.

Організація класу

Прийом 1: Слово вчителя

 

Етап 2.

Мовленнєва зарядка і мотивація навчальної діяльності

C:\Users\Админ\Desktop\NBBEKzKZfL4.jpgC:\Users\Админ\Desktop\5tCc6IU-Ltc.jpg 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Good afternoon, girls and boys! I’m glad to see you at our lesson. Let’s check your attendance (T’s checking who’s present). That’s nice.

Today we’ll revise the previous words and learn a new words in the topic “Let’s have a rest”.

 

Open your book. Look at the table with irregular verbs. Listen and repeat.

Основна частина

Етап 3.

Актуалізація опорних знань

Прийом 1: Гра «Хто швидше?»

.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Прийом 2: Складання речень за мовленнєвим зразком.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Етап 4.

Подача нового лексичного матеріалу

Прийом 1: Відповідь на запитання

 

Прийом 2: Називання ЛО за вчителем

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Етап 5.
Робота з новими лексичними одиницями.

Прийом 1: Складання міні-діалогу

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Прийом 2:  Читання тексту

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Прийом 3: Виконання завдання до тексту

 

First of all, I want you to review the previous lexical material to understand the new one better. Let’s play a game. Create two teams. Your task is to put the pictures into a particular space under the name of the group. The groups are the following: “PLAY”, “COLLECT”, ”MAKE”, “DRAW”, and “TRAVEL”. The winners are those who do it the quickest.

 

”PLAY”      “COLLECT”     ”MAKE”      “DRAW”      “TRAVEL”

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

You’ve done that excellent! Let’s make another task. You have the scheme of the sentence on the blackboard. Using this scheme translate the sentences given in your cards (using grammar material p.80). The winners are those who’ll be able to compose the sentences quicker than other teams.

The scheme:

I prefer playing football to collect coins.

 

           Сard №1                                        Card 2

  1. Я надаю перевагу подорожуванню ніж колекціонуванню монет.
  2. Я надаю перевагу футболу ніж баскетболу.
  3. Я надаю перевагу малюванню ніж робити моделі машин.
  1. Я надаю перевагу тенісу ніж грі у компютерні ігри.
  2. Я надаю перевагу створенню іграшки ніж малюванню.
  3. Я надаю перевагу баскетболу ніж виготовленню листівок.

 

Good for you! Now say what do you usually do in different seasons of the year?

 

So, now I want you to look at the pictures in the book and repeat after me( book p.90)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Now write this word into your vocabulary.

Try to keep the words in your mind and let’s do some more tasks.

 

Now open your books at the p.90, Ex.2. Let’s read the task and do it.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Now open your books at the p. 91. Let’s read and translate the text.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

After reading the text proceed to the exercise 5 at the page 91. One student will read and complete sentence.

 

 

 

 

Заключна частина

Етап 6.

Повідомлення домашнього завдання

 

Етап 7.

Підсумки уроку і оголошення оцінок

 

So, boys and girls, we really had some fun today and worked hard. Time’s gone and it’s time to give you a home-task. It’s going to be the exercise 7 (page 92). You should write the story “Dan’s ideal holidays”

Let’s review:

  • What have we learnt today?
  • Was there something useful for you?
  • Was it fun?
  • What was the most interesting?

Now your marks. (T’s giving some marks). I enjoyed the lesson. Thank you for your attention. Good bye!

 

 

doc
До підручника
Англійська мова (5-й рік навчання) 5 клас (Несвіт А.М.)
Додано
14 квітня 2018
Переглядів
3368
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку