Конспект уроку "Дикі тварини" "Smart Junior 2"

Про матеріал
Конспект уроку "Дикі тварини" "Smart Junior 2" містить розробку уроку за підручником "Smart Junior 2" (ст. 56-57)
Перегляд файлу

Тема: Дикі тварини та їх фізичні можливості

Мета:

  • практична: сформувати практичних уміння та навички розпізнавати диких тварин та їх фізичних можливостей, розвивати навички розуміння звукового потоку, удосконалити навички комунікативної компетенції.
  • освітня: розширення і поглиблення знань про фізичні можливості тварин
  • розвивальна: сприяти розвитку уяви, розвивати фонематичний слух, здатність до імітації.
  • виховна: виховувати бережливе відношення до тварин, виховувати пізнавальний інтерес до вивчення англійської мови.

Очікуваний результат: учні вмітимуть називати диких тварин та описувати їх фізичні здібності, будувати короткі діалоги за темою на рівні фраз.

Інтегровані змістові лінії: екологічна безпека, громадянська відповідальність

Дидактичний матеріал: презентація, картки, аудіо

Тип уроку: комбінований.

Хід уроку

I. Організаційний момент

1. Привітання

- Good morning children! I am glad to see you. Let’s begin our lesson.

Good morning, good morning

Good morning to you.

Good morning, good morning

We are glad to see you.

II. Активізація мовленнєвої діяльності

1. Фонетична розминка “Odd one out”

(Учні читають слова та виявляють зайве, пояснюючи чому)

Five, nine, rabbit, seven, eleven (rabbit)

Run, snake, talk, swim, fly (Snake)

Ear, eye, nose, mouth, monkey (Monkey)

Father, friend, frog, sister, mother (frog)

Parrot, lamp, table, wardrobe, sofa (parrot)

III. Повідомлення теми, мети уроку. Мотивація навчальної діяльності

1. Повідомлення теми, мети, мотивація

Let’s look at the word that are odd (rabbit, snake, monkey, frog, parrot). Can you guess the topic of the lesson? (Animals)

2. Повторення вивченого на минулих уроках

- Let’s revise verbs. Let’s mime them. (Учні по черзі виходять в центр класу та зображують дію, решта учнів вгадує дію, називає слово та виходить показувати наступне)

Show the flashcard with the picture of an animal and asks:

- Can a monkey run?

- Can a parrot swim?

- Can a frog talk? ….

IV. Вивчення нового матеріалу

1. Вивчення назв тварин.

Look at the board. What animal can you see? Be attentive and listen carefully how to pronounce it. Let’s say it all together. Let’s spell its name.

2. Робота з текстом

- Listen, point and read (Ex. 1, p. 56)

3. Фізкультхвилинка

The elephant walks
Like this and like that;
(Get down on all fours and walk back and forth.)
He's very tall,
(Stand and stretch arms up.)
And he's very fat.
(Stretch arms out to sides.)
He has no fingers,
(Hold hands up, making fists to hide fingers.)
But he does have toes,
(Reach down and touch toes.)
 

 

V. Узагальнення і систематизація знань

1. Відпрацювання граматичного матеріалу

- Look and write “can” or “can’t”

- Listen, point and say (Ex. 2, p. 57)

VI. Підсумки уроку.

1. Підведення підсумків уроку.

- How many stars out of 5 do you get to this lesson (учні показують стільки зірок наскільки їм сподобався урок). What was the most interesting at the lesson?

2. Повідомлення домашнього завдання.

Your homework for the next lesson is in your Student’s Book – Exercise 3, p. 57 (make a sentences about animals and guess what is it)

  • Have a nice day, children. Goodbye. (sing a song)

 

 

docx
Додано
7 лютого 2022
Переглядів
1192
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку