Конспект уроку до підручника "Smart Junior 2" на тему "My favourite food. Lesson 7b"

Про матеріал
Конспект уроку до підручника "Smart Junior 2" на тему "My favourite food". Повторення попередньо вивчених лексичних одиниць та вивченння нових. Містить цікаві ідеї для проведення вашого уроку.
Перегляд файлу

 

Тема: My favourite food. Lesson 7b

 

Мета:

  • вивчити й закріпити назви харчових продуктів;
  • вдосконалювати вміння та навички практичного оволодіння англійською мовою з теми «My favourite food» з усіх видів мовленнєвоі діяльності;
  •  вчити говорити про те що подобається, а що ні;
  • вміння діалогічного та монологічного мовлення;
  •  виховувати інтерес до вивчення ангійської мови, вміння співпрацювати.

 

Обладнання: флешкартки з продуктами харчування, аудіо додаток, м’яч, підручник “Smart Junior 2”

 

Хід уроку:

 

І.ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ

 

1.Привітання.

 -Hello, children! It’s nice to see you again!

 

2.Повідомлення теми і мети уроку.

Т:Сьогодні на уроці ми з вами повторимо вже вивчені продукти харування та ознайомимося з новими. Прослухаємо нову історію про пригоди Джека та Мег. Ви будете виконувати цікаві завдання та грати в ігри.

 

3. Пісня

T: So, we’ll start from the song we’ve learnt at our previous lesson “My favourite food”. I’ll divide you into two groups. First group is “Meg” and the second is “Jack”. The group “Meg” will sing the first verse and the “Jack” group is going to sing the second verse.

Отож, ми почнемо з пісні, яку вивчили на минулому уроці «Моя улюблена їжа». Я поділю вас на дві команди. Перша це команда «Мег», а інша «Джек». Группа «Мег» співає перший куплет, а группа «Джек» співає другий куплет.

 

ІІ. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ

  1. Повторення вивченого на минулому уроці.

Сhildren, let’s repeat the words. Look at the pictures and name them.

Вчитель показує картки із зображенням продуктів харчування, а діти називають їх)

 Meat, cheese, rice, tomato, sandwich

 

      2.Гра «Time whispers»

Now, let’s play a game. I’ll divide you into to teams. I’ll whisper the word to one student and he must pass the word to another and so on, the last student of the team writes the word on the board.

 Тепер, давайте зіграємо у гру. Я поділю вас на дві команди. Я буду шепотіти слово одному учаснику, а він повинен передати його іншому і так далі. Останній учасник команди повинен написати слово на дошці.

 

3.Вивчення нових ЛО

And now, let’s learn new words. I’ll stick the flashcards for chips, juice, tea, bananas, pasta, milk and cereal on the board. I’ll point to each flashcard, say the word and you need to repeat a few times after me.

 А тепер, давайте вивчемо нові слова. Я прикріплю картки із зображенням продуктів на дошку. Показуватиму на кожну і називатиму слово кілька разів. Вам потрібно повторювати за мною.

 

 4.Діалог вправа 1 сторінка 78

Let’s look at the first task in our books. We have a dialogue between Meg and Jack in their schook canteen. Let’s listen it and translate.

Давайте поглянемо на перше завдання у наших книжках. Ми маємо діалог між Мег і Джеком у шкільній їдальні. Давайте прослухаємо та перекладем його.

 

5. Фізкультхвилинка

 

6. Гра з м’ячем.

Now, let’s talk about what you like and dislike. I will ask you a question “Do you like..?” and throw the ball. You need to catch the ball and give an answer “ Yes,I do” if you like and “No,I don’t” if you dislike.

Тепер поговоримо про те, що ви любите, а що ні. Я задаватиму питання і кидатиму м’яч. Вам потрібно спіймати м’яч і дати відповідь на питання.

 

 -Do you like chips?

 -Do you like pasta?

 -Do you like milk?

 -Do you like tea?

 -Do you like bananas?

 -Do you like juice?

 -Do you like cereal?

 

7.Вправа 2 сторінка 79

 Now, let’s look at task 2. You will listen to the CD and point to a smiley face or a sad face according to the food each character likes or doesn’t like.

Давайте поглянемо на вправу 2. Ви будете слухати СД і показувати усміхнене обличчя або на сумне в залежності від того який продукт люблять чи не люблять діти.

 

8.Вправа 3 сторінка 79

I’ll devide you into pairs. You need to take turns telling each other what you like/don’t like. Then present your dialogue to the rest of the class.

Я поділю вас на пари. Вам потрібно по черзі розказати один одному, що ви любите і не любите. Потім презентувати діалог однокласникам.

 

ІІІ.ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ

 

1. Домашнє завдання.

Скласти 4 речень про те, що ви любите, а що не любите.

2. Підбиття підсумків уроку.

Т: Чи сподобався вам урок? Які завдання вам сподобались більше за все? Які завдання були складними? Чого ви сьогодні навчились?

          

doc
Додано
27 лютого 2021
Переглядів
1574
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку