Конспект уроку на тему "Середовище текстового редактора. Поєднання елементів на аркуші текстового документа: взаємне розміщення тексту, зображень, схем"

Про матеріал

Мета:

  • ü навчальна: сформувати уявлення про особливості роботи в середовищах для читання та змінювання текстів; поєднання елементів на аркуші текстового документа: взаємне розміщення тексту, зображень, схем;
  • ü розвивальна: розвивати уважність, пам'ять, мовлення, логічне мислення, навички самостійної роботи на комп'ютері;
  • ü виховна: виховувати самостійність та відповідальність, працелюбність, акуратність у роботі.

Тип уроку: засвоєння нових знань, формування вмінь і навичок.

Обладнання та наочність: дошка, комп'ютери, презентація.

Програмне забезпечення: браузер, текстовий редактор.

Перегляд файлу

                               4 клас

Тема: Середовище текстового редактора. Поєднання елементів на аркуші текстового документа: взаємне розміщення тексту, зображень, схем.

Мета:

  • навчальна: сформувати уявлення про особливості роботи в середовищах для читання та змінювання текстів; поєднання елементів на аркуші текстового документа: взаємне розміщення тексту, зображень, схем;
  • розвивальна: розвивати уважність, пам’ять, мовлення, логічне мислення, навички самостійної роботи на комп’ютері;
  • виховна: виховувати самостійність та відповідальність, працелюбність, акуратність у роботі.

Тип уроку: засвоєння нових знань, формування вмінь і навичок.

Обладнання та наочність: дошка, комп’ютери, презентація.

Програмне забезпечення: браузер, текстовий редактор.

Хід уроку

І. Організаційний етап

  • привітання;
  • перевірка присутніх;
  • перевірка готовності учнів до уроку.

ІІ. Мотивацій навчальної діяльності

— Як ви вже знаєте, текстовий процесор — це одна з найважливіших комп’ютерних програм, якою має володіти кожна освічена людина. Для цього ви маєте опанувати основні навички роботи з текстовими документами та знати правила введення тексту.

Відгадай ребус:

ІІІ. Актуалізація опорних знань. Повторення вивченого матеріалу

Гра в слова

Створити ланцюжок слів з вивчених на попередньому уроці тем

IV. Вивчення нового матеріалу

Пояснення вчителя з елементами демонстрування презентації

(використовуються можливості локальної мережі кабінету або проектор)

V. Фізкультхвилинка

А ми зовсім не втомились! Вправо, вліво подивились,

Встали. Спинку розігнули, руки вгору підтягнули.

Опустили їх на боки та надули свої щоки. 

Видихнули та присіли. Підстрибнули і на місце сіли.

VІ. Формування вмінь та навичок

Робота за комп’ютером

1) Інструктаж учителя.

2) Практична робота за комп’ютерами.

 

3) Вправи для очей.

Поглянемо вправо, поглянемо вліво, 

І вгору, й додолу, і навкруги,

Від праці очі нехай відпочинуть,

Зарядку для них я зроблю разів три!

VІІ. Підбиття підсумків уроку

Вправа «Корисні та шкідливі риси»

— Які риси характеру допомагали навчатися, а які заважали?

 

Активність, апатія, ввічливість, упертість, дисциплінованість, допитливість, ініціативність, наполегливість, неуважність, незібраність, кмітливість, організованість.

VIІI. Домашнє завдання

1

Вчитель: Лесковець І.Ю.

docx
Додано
31 жовтня 2018
Переглядів
3731
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку