Конкурс розробок «Вчительська десятка»
Розробки додавай – подарунки вигравай!

Прeзeнтація для 4 класу "Eлeктронна пошта.Захист облікового запису. Культура листування"

Зміст слайдів
Номер слайду 1

Електронна пошта. Захист облікового запису. Культура листування. Вчитель інформатики Івасюк Галина Іванівна

Номер слайду 2

Зміст навчального матеріалу. Співпраця в ІнтернетіПравила безпечного користування Інтернетом. Мережевий етикет. Різниця між реальним та віртуальним спілкуванням. Електронна пошта. Захист облікового запису. Культура листування.Інформаційні ресурси Інтернету. Пошук навчальних матеріалів в мережі. Навчальна діяльність учня в Інтернеті. Рівні доступу до навчальних матеріалів. Співпраця в мережі (спільні документи, презентації, карти, колажі тощо). Коментування та відгуки до створених однокласниками/однокласницями продуктів. Служби для обміну знаннями, задоволення творчих потреб школярів. Сучасні пристрої для співпраці.

Номер слайду 3

Державні вимоги до навчальних досягнень учня/учениці Учень/учениця: умієувійти у особистий обліковий запис поштової служби;надіслати лист вчителеві/вчительці та однокласникам/однокласницям;здійснювати навчальну діяльність в Інтернеті за підтримкою та під контролем педагогів у закритому захищеному середовищі в тому числі й разом з іншими учнями/ученицями; обрати служби для задоволення власних навчальних, творчих потреб серед запропонованих вчителем/вчителькою;знає засоби захисту власного облікового запису;розрізняє особливості віртуального спілкування;надає доступ однокласникам/однокласницям до власних навчальних матеріалів за електронною адресою; коментує продукти діяльності однокласників/однокласниць у мережі; уміє захищати свій інформаційний простір ;використовує у своєму мовленні слова віртуальний, мережевий етикет, електронна пошта, пароль, обліковий запис, доступ

Номер слайду 4

Дізнаємось про. Електронну пошту. Пароль. Логін. Мережевий етикет. Обліковий запис. Поштовий сервер. Браузер

Номер слайду 5

Пишіть листи і надсилайте вчасно,Коли їх ждуть далекі адресати,Коли є час, коли немає часу,І коли навіть ні про що писати. Ліна Костенко. Електронна пошта

Номер слайду 6

Електронна пошта

Номер слайду 7

Електронна пошта – це сукупність засобів , призначених для обміну електронними листами між користувачами комп'ютерної мережі. Електронна пошта. Браузер – це комп'ютерна програма, що призначена для перегляду веб-сторінок.

Номер слайду 8

Поштовий сервер – це комп’ютер і відповідне програмне забезпечення , за допомогою якого підтримується робота електронної пошти. Це треба запам'ятати!

Номер слайду 9

Пароль— секретна комбінація літер і цифр, яка оберігає скриньку користувача від стороннього доступу. Логін – ім'я користувача , яке він задає під час реєстрації на поштовому сервері. Екаунт – це обліковий запис користувача. Це треба запам'ятати!

Номер слайду 10

Кожна електронна скринька має свою адресу. Придумане ім'я. Розділювач. Назва поштового сервера. Nazarivv@ukr.net @Ukr.net. Meta.ua. Gmail.com. Nazar1vv. Nazarscll.

Номер слайду 11

Реєстрація в пошті

Номер слайду 12

Як зробити щоб ваші дані не викрали?Логін. Пароль. Nazarivv@ukr.net *************Сайт. Користувач

Номер слайду 13

Зручність. Швидкість. Надійність. Легкий доступ до новин. Переваги електронної пошти

Номер слайду 14

Основні операції з поштою. Створення листів. Відправлення листів. Копія листів. Прийом листів. Відповідь. Пересилання листів. Видалення листів

Номер слайду 15

Електронна пошта – це засіб спілкування людей, тому вона передбачає дотримання відповідних правил увічливості, які відповідають загально прийнятим нормам людського спілкування: Це треба запам'ятати!Мережевий етикет

Номер слайду 16

• починайте текст листа з привітання, завершуйте підписом;• якщо звертаєтеся до людини, з якою ви особисто не знайомі, назвіть себе;• не забудьте вжити слова будь ласка, якщо звертаєтеся до кого-небудь із проханням;• подякуйте, якщо хтось допомагає вам;• намагайтеся уникати фраз, що можуть спричинити конфлікт;• не надсилайте в листах неперевірених даних;• намагайтеся не припускатися граматичних помилок. Не забудьте!

Номер слайду 17

Алгоритм відправлення електронного листа. Відкрити браузер . В адресному рядку набрати адресу веб – сторінки, що має послуги електронної пошти. Наприклад:www.ukr.net. Ввести адресу своєї поштової скриньки та пароль і натисни кнопку “ Вхід”.

Номер слайду 18

Це треба пам'ятати!

Номер слайду 19

Практична робота. Завантажте Браузер. В пошуковому рядку задайте запит пошта ukr.net. Зайдіть в акаунт пошта ukr/net. У пошуковому рядку Ваша пошта задайте - Логін – Пароль. Натисніть кнопку – Увійти . Натисніть кнопку - Написати листа.

pptx
Додано
25 грудня 2017
Переглядів
2116
Оцінка розробки
4.3 (1 відгук)
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку