Зберігаємо спокій. Віримо в ЗСУ. Разом до перемоги! 🇺🇦

Прeзeнтація для 4 класу "Eлeктронна пошта.Захист облікового запису. Культура листування"

Зміст слайдів
Номер слайду 1

Електронна пошта. Захист облікового запису. Культура листування. Вчитель інформатики Івасюк Галина Іванівна

Номер слайду 2

Зміст навчального матеріалу. Співпраця в ІнтернетіПравила безпечного користування Інтернетом. Мережевий етикет. Різниця між реальним та віртуальним спілкуванням. Електронна пошта. Захист облікового запису. Культура листування.Інформаційні ресурси Інтернету. Пошук навчальних матеріалів в мережі. Навчальна діяльність учня в Інтернеті. Рівні доступу до навчальних матеріалів. Співпраця в мережі (спільні документи, презентації, карти, колажі тощо). Коментування та відгуки до створених однокласниками/однокласницями продуктів. Служби для обміну знаннями, задоволення творчих потреб школярів. Сучасні пристрої для співпраці.

Номер слайду 3

Державні вимоги до навчальних досягнень учня/учениці Учень/учениця: умієувійти у особистий обліковий запис поштової служби;надіслати лист вчителеві/вчительці та однокласникам/однокласницям;здійснювати навчальну діяльність в Інтернеті за підтримкою та під контролем педагогів у закритому захищеному середовищі в тому числі й разом з іншими учнями/ученицями; обрати служби для задоволення власних навчальних, творчих потреб серед запропонованих вчителем/вчителькою;знає засоби захисту власного облікового запису;розрізняє особливості віртуального спілкування;надає доступ однокласникам/однокласницям до власних навчальних матеріалів за електронною адресою; коментує продукти діяльності однокласників/однокласниць у мережі; уміє захищати свій інформаційний простір ;використовує у своєму мовленні слова віртуальний, мережевий етикет, електронна пошта, пароль, обліковий запис, доступ

Номер слайду 4

Дізнаємось про. Електронну пошту. Пароль. Логін. Мережевий етикет. Обліковий запис. Поштовий сервер. Браузер

Номер слайду 5

Пишіть листи і надсилайте вчасно,Коли їх ждуть далекі адресати,Коли є час, коли немає часу,І коли навіть ні про що писати. Ліна Костенко. Електронна пошта

Номер слайду 6

Електронна пошта

Номер слайду 7

Електронна пошта – це сукупність засобів , призначених для обміну електронними листами між користувачами комп'ютерної мережі. Електронна пошта. Браузер – це комп'ютерна програма, що призначена для перегляду веб-сторінок.

Номер слайду 8

Поштовий сервер – це комп’ютер і відповідне програмне забезпечення , за допомогою якого підтримується робота електронної пошти. Це треба запам'ятати!

Номер слайду 9

Пароль— секретна комбінація літер і цифр, яка оберігає скриньку користувача від стороннього доступу. Логін – ім'я користувача , яке він задає під час реєстрації на поштовому сервері. Екаунт – це обліковий запис користувача. Це треба запам'ятати!

Номер слайду 10

Кожна електронна скринька має свою адресу. Придумане ім'я. Розділювач. Назва поштового сервера. Nazarivv@ukr.net @Ukr.net. Meta.ua. Gmail.com. Nazar1vv. Nazarscll.

Номер слайду 11

Реєстрація в пошті

Номер слайду 12

Як зробити щоб ваші дані не викрали?Логін. Пароль. Nazarivv@ukr.net *************Сайт. Користувач

Номер слайду 13

Зручність. Швидкість. Надійність. Легкий доступ до новин. Переваги електронної пошти

Номер слайду 14

Основні операції з поштою. Створення листів. Відправлення листів. Копія листів. Прийом листів. Відповідь. Пересилання листів. Видалення листів

Номер слайду 15

Електронна пошта – це засіб спілкування людей, тому вона передбачає дотримання відповідних правил увічливості, які відповідають загально прийнятим нормам людського спілкування: Це треба запам'ятати!Мережевий етикет

Номер слайду 16

• починайте текст листа з привітання, завершуйте підписом;• якщо звертаєтеся до людини, з якою ви особисто не знайомі, назвіть себе;• не забудьте вжити слова будь ласка, якщо звертаєтеся до кого-небудь із проханням;• подякуйте, якщо хтось допомагає вам;• намагайтеся уникати фраз, що можуть спричинити конфлікт;• не надсилайте в листах неперевірених даних;• намагайтеся не припускатися граматичних помилок. Не забудьте!

Номер слайду 17

Алгоритм відправлення електронного листа. Відкрити браузер . В адресному рядку набрати адресу веб – сторінки, що має послуги електронної пошти. Наприклад:www.ukr.net. Ввести адресу своєї поштової скриньки та пароль і натисни кнопку “ Вхід”.

Номер слайду 18

Це треба пам'ятати!

Номер слайду 19

Практична робота. Завантажте Браузер. В пошуковому рядку задайте запит пошта ukr.net. Зайдіть в акаунт пошта ukr/net. У пошуковому рядку Ваша пошта задайте - Логін – Пароль. Натисніть кнопку – Увійти . Натисніть кнопку - Написати листа.

Середня оцінка розробки
Структурованість
5.0
Оригінальність викладу
4.3
Відповідність темі
5.0
Загальна:
4.8
Всього відгуків: 3
Оцінки та відгуки
 1. Фроєк Валентина
  Загальна:
  5.0
  Структурованість
  5.0
  Оригінальність викладу
  5.0
  Відповідність темі
  5.0
 2. Плахута Діана Сергіївна
  Загальна:
  5.0
  Структурованість
  5.0
  Оригінальність викладу
  5.0
  Відповідність темі
  5.0
 3. Чумакова Тетяна Михайлівна
  Загальна:
  4.3
  Структурованість
  5.0
  Оригінальність викладу
  3.0
  Відповідність темі
  5.0
pptx
Додано
25 грудня 2017
Переглядів
11669
Оцінка розробки
4.8 (3 відгука)
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку