Конспект уроку "Pas simple"

Про матеріал

Метою уроку є повторення граматичного матеріалу з теми: “Past Simple”;практикування учнів у читанні та письмі, розвиток вміння спілкуватися іноземною мовою, будувати висловлювання за зразком і самостійно; перевірка рівня мовної та мовленнєвої компетенції учнів.

Перегляд файлу

Тема: Повторення  граматичного матеріалу.

Мета:

Освітня:  повторення граматичного матеріалу з теми: Past Simple ;

практикувати учнів у читанні та письмі.

Розвиваюча:   продовжувати розвивати вміння спілкуватися іноземною мовою, будувати висловлювання за зразком і самостійно; перевірити рівень мовної та мовленнєвої компетенції учнів.

Виховна:  виховувати інтерес до вивчення іноземної мови.

Обладнання:   підручник, зошит, картки для  роботи в парах, самостійної роботи.

 

Хід уроку

 

І. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення.

     - Привітання.

  T: Look at the clock.

      Час почати наш урок.

      Good morning, children!

   P: Good morning, teacher!

   T: Sit down, girls.

        Sit down, boys.

   T: How are you today?

   P: I am OK, thank you.

Учні запитують один одного «How are you today

   T: It is very good, that you are all OK today.

 

    -Мовленнєва зарядка. (Хорове мовлення)

Повторення скоромовок: 1) Girls like cats,

                                                Cats like rats.

                                                        2) I like my bunny,

                                                            Bear likes honey.

 

   -Фонетична зарядка.

Проведення звукової гімнастики.(Повторення звуків).

 

ІІ. Основна частина уроку.

 

  Повідомлення теми та мети уроку.

 Тема нашого уроку Grammar Revision.

Повторення вживання граматичного часу Past Simple:

  • Teacher: Now your task will be the following. I will divide you into four groups. Each group will get a set of cards. You should make up sentences.

 

Група, яка першою впоралася із завданням, читає речення. Вчитель контролює чи всі групи правильно справились з завданням.

 

  • Складання неправильних дієслів(використовуючи роздавальний матеріал)
  • Письмо

 

Учні отримують завдання на картках. Вони повинні знайти помилки у реченнях і виправити їх написавши правильний варіант.

Учні виходять до дошки і записують правильний варіант.

 

  • Виконання впр.2 та 3 на стр.84-85.
  • Виконання вправ на утворення минулого часу на картках.

 

Фізична хвилинка:

Hands up!                               Stand up!

Hands down!                          Stomp your feet!

Hands on knees!                     Hands up!

Sit down!                                One, two, three, hop!

 

Повторення вивчених ЛО:

  • Виконання впр.5 на стр.85;
  • Написання диктанту з стр.74, 75, 78, 80:

 

ІІІ. Заключна частина уроку.

 

1. Summarizing.

Thank you for your active work, children! What new things have you learnt today? Was it interesting? Difficult?

2. The best-working pupils get the best marks today. These are the pupils………., ……….., …………… Some of you worked well too, but you should be more active! ………. And some have to work harder and then you’ll have no problems in learning English.

3. Your hometask: Ex. 6 p. 85.

Учитель повідомляє домашнє завдання, дає короткі пояснення.

4. T.: See you tomorrow! Good-bye!

    Ps.: Good-bye!

 

docx
До підручника
Англійська мова для спеціалізованих шкіл з поглибленим вивченням англійської мови (підручник для загальноосвітніх навчальних закладів) 4 клас (Калініна Л.В., Самойлюкевич І.В.)
Додано
20 липня 2018
Переглядів
730
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку