Тема: Іграшки.
Мета: Організувати фонетичне тренування учнів; усне тренування по оперуванню лексичним матеріалом, граматичним матеріалом.
Розвивати фонематичний слух учнів, здатність до імітації, довготривалу пам'ять здатність самостійно планувати мовний вчинок;розвивати вміння логічно послідовно викладати думки англійською мовою; зорову пам'ять, вдосконалення якості вимовних навичок.
Виховувати інтерес до вивчення іноземної мови.
Обладнання: підручник, картки для індивідуальної роботи, мультимедійні засоби.
Перебіг уроку
1.1 Привітання
- Good morning children!
- How are you today? (“ How are you song”)
One and two and three and four
We are sitting on the floor
We are playing with the ball
And a pretty little doll
- Отже про що ми з вами сьогодні поговоримо? ( про іграшки)
1.3 Фонетична розминка
А тепер давайте ще раз повторимо вірш і звернемо увагу на такі слова four, floor, ball, doll. Який спільний звук ви почули в цих словах? Звук [о:]
2.1 Актуалізація опорних знань. Повторення назв іграшок. ( Презентація)
2.2 Поділ на групи “ Apple- Banana”
Do you like apples? Do you like banana? Let's see who like apples and who like bananas?
2.3 Подання тексту до аудіювання.
а) Етап підготовки до аудіювання.
Task for bananas. Listen to the song and find boy's toys.
Task for apples. Listen to the song and find girls toys.
b) Етап прослуховування
с) Етап перевірки розуміння почутого. Name boy's toys. Name girl's toys.
2.4 Фізкультхвилинка “ Counting song”
2.5 Відпрацювання граматичного матеріалу структура « I have got»
You have got a lot of toys too. Look at the pictures and answer my question “What toy have you got?”
2.6 Гра « Відгадай предмет» So we work a lot and now it's time to play the game.
2.7 Повторення літер. На цьому наше змагання не закінчуються. Гра « Допоможи бджілці знайти свою квітку»
III. Заключна частина уроку.
3.1 Підбиття підсумків.