Розробка уроку для 1 класу.
Розробка уроку у 1 класі за темою: “В зоопарку” Вчитель: Калашник Т.А.
Мета: - ознайомити учнів з літерами алфавіту Yy, Zz та їх звуковими значеннями;
- навчити учнів розпізнавати великі та малі літери Yy, Zz та писати їх;
- ознайомити учнів з новими ЛО з теми “At the zoo”;
- повторити раніше вивчені літери;
- розвивати логічне мислення учнів, здатність на здогадки;
- удосконалювати вміння працювати з підручником і робочим зошитом;
- виховувати ціннісні орієнтації;
- тренувати пам’ять і увагу;
- формувати інтерес до вивчення англійської мови;
Обладнання: картки із зображенням літер,тварин, смайлик, ноутбук, мультимедійний диск, підручник, робочий зошит.
Хід уроку
I. Організаційна частина.
1. Привітання.
- Good morning, children. - Good morning, teacher.
(Учні розповідають вірш Good morning)
- Sit down, please. Let’s begin our lesson.
2. Фонетична зарядка.
Учні повторюють літери алфавіту:
- Вчитель називає, а учні показують літеру(в кожного є свій набір літер);
- Вчитель кидає м’яч і говорить літеру, а учень повинен повторити літеру і назвати слова на цю літеру; T: B.
P : bear, box, book.
T: D.
P: dog.
T: P.
P: pen, pig.
II. Основна частина уроку.
1. Вивчення літер Yy, Zz.
Сьогодні ми продовжимо вивчати літери англійського алфавіту.
Look. (вчитель показує зображення літер, називає їх, а учні повторюють). Repeat, please. Далі учні слухають та дивляться запис про ці літери, потім ще раз повторюють.
The “Zz” says [z], the “Zz” says [z].
Every letter makes a sound, the “Zz” says [z].
Літеру Zz ми бачимо і пишемо, але вимовляємо у словах [z] – zebra. Repeat, please.
Аналогічно з літерою Yy.
2. Фізкультхвилинка.
Stand up! Hands up!
Hands down!
Hands on hips!
Sit down!
Clap! Clap! Clap!
Hands down! Sit down!
3. Написання літер Yy, Zz.
Вчитель показує літеру, діти її повторюють. Потім вчитель пише її на дошці і пояснює її написання. Потім учні повторюють написання літери у повітрі. За бажанням учні виходять до дошки і пишуть літеру крейдою. І тільки потім учні прописують друковані і письмові літери у робочому зошиті (спочатку обводять, а потім пишуть самі).
4. Знайомство з новими лексичними одиницями.
Look at the pictures, listen and point. yak, zebra, zoo, dolphin.
Учні слухають, повторюють.
5. Тренування в застосуванні нових та вже вивчених ЛО.
Вчитель показує малюнок із зображенням тварини, учень називає її та відповідає на запитання про колір та розмір.
T: What is this?
P: Horse.
T: Is it big or small?
P: Big.
T: Is it grey or brown?
P: Brown.
T: Good. Say, I can see a big brown horse. P: I can see a big brown horse.
6. Робота в друкованих зошитах. Учні виконують завдання (обводять, розфарбовують та називають тварин, використовуючи I can see… in the Zoo.)
III. Заключна частина уроку.
1. Що нового ви вивчили на уроці?
2. Які слова та літери ви запам’ятали?
3. Що вам сподобалося? Stand up, please.
Goodbye, children!
Goodbye, teacher!