Мета: тренувати учнів у вживанні ЛО даної теми, вчити вести бесіду, складати діалоги з теми; повторити вживання модальних дієслів (must, can, may, should); розвивати вміння творчо відстоювати власні переконання; продовжувати формувати в учнів уявлення про корисні та шкідливі звички; формувати ціннісне ставлення до здоров'я.
Тип уроку: вдосконалення знань, умінь та навичок
Форма уроку: урок-тренінг
Обладнання: вислови на дошці, кросворд, два ватмани, підручник, словник.
Хід уроку
Good day! I am glad to see you!
Look at the window, what is the weather today?
Do you like it? Why?
How are you? Are sick men today?
Мотивація навчання
Your are young and grown-up boys and girls. And you understand what are useful and what are harmful for you. Let play game. I read you some words or words-combinations and you say what is useful and harmful.
Повідомлення теми і мети уроку (aim)
Ok! I see that you know what are useful and harmful. Today we speak about people, about life, about harmful habits and healthy lifestyle. Because a healthy lifestyle would be a way of living that would result in a healthy mind, healthy body and spirit. Your task on the lesson to make two posters:
Введення в іншомовну атмосферу. (warming up)
First of all we must introduce each other, because we know our names, our age, but we do not know about dreams, hobby, our moral values and our habits. That’s why I propose you giving this candle each other and finish the sentence
You must know that I…..
I want this candle present for us a nice mood, positive emotions during the lesson, because it is health.
5.Мовна розминка
We are not ideal and everyone can do mistakes in life that destroy our health. What habits you would had to be healthy? Write it on this hearts.
учні отримують сердечка,на яких пишуть рису якою вони хотіли б володіти, щоб бути здоровими – 1група, і рису, якою б не хотіли володіти – 2група. Наклеюють на плакати на дошці .
6.Розвиток навичок письма (writing)
Розподільний диктант.( учні записують слова і словосполучення 1гр.- ті що стосуються здорового способу життя, 2гр.- ті що стосуються шкідливих звичок)
urbane hamburger
sport unactive life
eggs rude
fruit mud
urgency fast food
love unappetizing meal
laziness
Робота в парах.( учні в парах складають діалоги використовуючи записані слова
7. Перевірка домашнього завдання ( cheeck homework)
Додому було задано в групах підготувати матеріал для оформлення плакатів.
8. Розвиток аудіювання (Listening)
Учні повинні прослухати текст та відповісти на запитання, щоб розгадати ключове слово уроку в кросворді.
9. Підсумок уроку.
1.На дошці записані прислів'я, знайдіть відповідники їх в українській мові.
2.Our lesson is over. Let present our hearts each other and say wishes or compliments.