Конспект уроку «Англійської мови» з використанням навчального посібника О. Карпюк НУШ
Урок №
Дата:
Клас:
Тема: Family and Friends
Підтема: Знайомтесь – мої друзі
Мета: практична: формувати навички монологічного та діалогічного мовлення на рівні речення з опорою на ключові слова;
освітня: введення нової граматичної структури Meet…He / She is my friend;
розвивальна: розвивати в дітей увагу, мислення, пам'ять та вміння логічно викладати думки;
виховна: виховувати в дітей дружелюбність.
Обладнання: підручники, зошити, плакат «Допоможи Смайлику Сему», плакати з граматичними структурами, роздаткові картки, подарункова коробка з кубиками «Сім’я», презентація, ноутбук.
Тип уроку: комбінований
Компетентність: спілкування іноземною мовою, соціальна та громадянська к-ті
Хід уроку
І. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення
1. Привітання
T: Good morning, children!
Ps: Good morning!
T: How are you?
Ps:
2. Фонетична зарядка
[ ʃ - ʃ - ʃ ]
ship
she
show
[ ɪ - ɪ - ɪ ]
meet
he
she
3. Повторення вивчених слів
She - вона
He - він
Friend – друг
ІІ. Основна частина уроку
(Плакат на дошці. Після виконання кожного завдання вчитель ставить галочку у квадратику. Вкінці всіх завдань діти отримують подарунок – кубик «Сім’я»)
Т: Перше завдання, яке треба нам виконати:
Listen and repeat (послухай та повтори)
РВ t. 1 p. 40
Вправа з картками
Коли я вимовляю «He is my friend», діти піднімають картку з дівчинкою.
Коли вимовляю «She is my friend» - з хлопчиком.
РВ t. 3 p. 40
Т: Друге завдання:
Have a talk (Поговоріть)
(Діти знайомлять зі своїм другом по парті)
Н-д:
Рs 1: Meet Oksana. She is my friend.
Ps 2: Meet Taras. He is my friend.
T: Nice to meet you!
Фізкультхвилинка
Т: Третє завдання:
Match and say (Добери та скажи)
РВ t. 2 p. 40
(Діти добирають відповідні слова до картинок, щоб утворилося правильне речення)
Т: Останнє четверте завдання:
Play the game (Пограй у гру)
АВ t. 1 p. 29
(Демонструю заздалегідь виготовлений кубик «Сім’я»).
Варіанти гри:
ІІІ. Заключна частина
Т: Ви виконали всі завдання, тому Смайлик Сем дарує ось ці кубики, аби ви вдома гралися в таку гру.
(Якщо діти вивчили щось нове для себе, вони плескають в долоні, якщо ні – топають ногами)
Т: Goodbye!
Ps: Goodbye!