Тема. Lesson 3c. Помешкання (умеблювання)
Мета. Закріпити вивчені ЛО з теми «Помешкання», активізувати вивчений лексико-граматичний матеріал, розвивати вміння та навички читання, письма, усного монологічного та діалогічного мовлення. Розвивати логічне мислення, увагу та зорову пам’ять, спостережливість, розвивати усні комунікативні уміння з опорою на наочність, удосконалювати фонетику й артикуляцію звуків.
Обладнання. Аудіозаписи вправ підручника, відео фізкультхвилинки, відео «Алфавіт», «Алфавіт з тваринками», картинки для вивчення граматичного матеріалу.
https://www.youtube.com/watch?v=DAoBlhIuEek
https://www.youtube.com/watch?v=IMbzvVDZERc
Хід уроку
I. Greeting.
(вірш “Good morning”)
Teacher - pupils
II. Warming up. (діалог між учнями)
- How old are you?
- I am seven/six.
III. The main part of the lesson.
1. Vocabulary Revision.
Teacher – pupils
Pupils – pupils
Teacher – pupils
Pupils – pupils
2. Presenting and Practising New Grammar Material.
- Які ми використовуємо слова, для того, щоб сказати, де розміщуються предмети?
- Я сиджу на стільчику.
- Аня працює за столом.
- Влада сидить під партою.
- Саша свій одяг складає в шафу.
- Висновок: використовуємо слова НА, ПІД, В, БІЛЯ, ПОБЛИЗУ, … .
- Сьогодні ми з вами вивчимо ті слова, які допоможуть нам в розміщенні предметів.
ON, UNDER, IN
(НА, ПІД, В)
3. Listening and Speaking. (Аудіозапис)
Вправа 2, с. 33
Фізкультхвилинка (відеозапис)
4. Ask and answer (розвиток діалогічного мовлення)
Вправа 3, с. 33
5. Writing.
Зош. впр. 2, с. 19 (колективне опрацювання)
IV. Summing up.
– What did you learn at the lesson? (відповіді учнів)
1