Конспект уроку з англійської мови на тему "Animals. In the country"

Про матеріал
Конспект уроку з англійської мови для четвертого класу на тему "Animals. In the country"
Перегляд файлу

Конспект уроку з англійської мови в 4 класі на тему:

Animals. In the country

вчителя англійської мови Пелепецької Юлії Миколаївни

ТЕМА. Свійські тварини.

МЕТА:

ознайомити учнів з новими словами та виразами і практикувати вживання їх у діалогічному та монологічному мовленні;

 

розвивати фонематичний слух; сприяти розвитку уяви, логічного мислення, слухової пам’яті; вміння працювати в групах;

 

прищеплювати любов до природи, до тварин, виховувати в учнів зацікавленість до вивчення англійської мови

 

Тип уроку: урок вивчення та первинного закріплення знань

 

МЕТОДИ Й МЕТОДИЧНІ ПРИЙОМИ: словесні(пояснення), наочні (ілюстрація), практичні (виконання вправ).

ОБЛАДНАННЯ: підручник для 4 класу з англійської мови за редакцією О.Д.Карп’юк, робочі зошити, друковані зошити, тематичні малюнки.

Хід уроку

I. Організаційний етап

T. Good morning pupils!

P. Good morning, good morning,

Good morning to you!

Good morning, good morning,

I am glad to see you!

Т.Good morning guests! Nice to see you at our English Lesson! Children, turn back and say hello to our guests!

II. Підготовка учнів до іншомовного спілкування (мотивація)

T. So, let’s start our lesson. Вчитель пропонує прослухати пісню“ Old McDonald had a farm”.

T: Look at the blackboard (подивіться на дошку). Як ви вже зрозуміли, мова піде про тварин. Our topic is «Domestic animals».

T: Name the animals and tell us about the animals. (Вчитель показує малюнки тварин, а діти їх називають)

P: It is a pig. It can swim. It lives on the farm. etc…

T: Good job! And now answer my question: Where do they live?

P: Domestic animals live in  a house, a farm…

T: Good job! But first of all let`s practice the English sounds. Let`s learn tongue twister. Try to pronounce the sounds [s] [ ] correctly. Listen to announcer and repeat after him. Try to tell a tongue twister.

 

She sells seashell on the seashore.

III. Вивчення нового матеріалу

Вчитель вводить нові ЛО. Вчитель промовляє нові слова, пояснює їх значення. Діти повторюють за вчителем.

T: Open your book at page 116, ex 1. Listen and repeat. Open your vocabulary and write down new words. (Діти записують в словник нові слова).

 

IV. Закріплення знань.

T: Open your books at page 117 ex 3. Listen and repeat. Слухай і повторюй. Діти читають діалог за ролями і перекладають на українську мову.

T: Are you tired? Let’s move then. Stand up.

Фізкульт хвилинка.

                                                                                                             

Dance your fingers up,

Dance your fingers down,

Dance your fingers to the side,

Dance them all around.

Dance them on your shoulders,

Dance them on your head,

Dance them on your tummy

And put them all to bed.

T: Excellent job! You know, guys, I’ve received a letter from my friend Jim. He wrote me about his pet. Work in pairs. Read the letter and answer the questions below.

20 October

Dear pupils,

My name is Jim. I have got a dog. Its name is Rex. It lives in the house with me. Rex is big and red. Its nose is black. Rex is big and funny. It eats bones and chаppi. Rex can sit, swim and run. And it can count. It counts very well. On Sundays I like to walk in the park with Rex.

Do you have pets? What can it do? What do you do together?

Always yours,

Jim

Answer the following questions?

  1.              Is it a wild or domestic animal?
  2.              Where does it live?
  3.              What color is the animal?
  4.              What does it eat?
  5.              Describe this animal.

Учні дають відповіді на запитання.

V.Первинна перевірка знань.

T: Open your work-book at page 40, Ex 1. Unscramble the words. (Розшифруйте слова).

VI. Підведення підсумків, рефлексія.

Т: Our lesson is coming to the end. We’ve done much at the lesson. We read, listened to the text, did exercises on the texts. You were great! 

T: На уроках англійської мови ми дуже часто говоримо про природу, про тварин, птахів. Ми з вами тісно пов’язані з природою і повинні піклуватися про братів наших менших. Take care of all living things. Піклуйтеся про все живе.

T: I will check your writing work and put you mark.

VI. Домашнє завдання:

  •                  вивчити нові вирази та слова – с. 116.
  •                  читати слова та речення – с. 116.
  •                  написати есе «Моя улюблена тваринка» .

T: That’s all for now. Thank you for your lesson. The lesson is over. Goodbye.

doc
Додано
10 квітня 2019
Переглядів
893
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку