Конспект уроку з англійської мови у 2 класі (НУШ ).Тема: “ Мій друг. Мій найкращій друг."”

Про матеріал
" Мої друзі. Мій найкращій друг".План- конспект уроку для 2 класу з англійської мови до підручника Карпюк О.Д. Мета: 1. Активізувати та тренувати вживання граматичних структур та лексичних одиниць в усному та писемному мовленні за темою «My friends», 2. Удосконалювати навички читання, говоріння, письма, аудіювання. 3. Перевірити вміння учня використовувати вивчений матеріал підчас самостійної та Індивідуальної роботи. 4. Розвивати уміння діалогічного мовлення. Практикувати ставити і відповідати на запитання з метою отримання інформації 5. Виховувати пізнавальний інтерес до вивчення іноземної мови та готовність до спілкування. Тип уроку: тренувальний, комунікативно- спрямований. Вид діяльності: індивідуальна робота з наочністю, інтерактивні вправи, аудіювання Обладнання: комп’ютер, книга ,зошит, малюнки дітей.
Перегляд файлу

 

                        Урок з англійської мови у 2 класі (НУШ )

Тема:            “ My  friends”

Підтема:       “My best friend”

Мета:             1. Активізувати та тренувати вживання граматичних структур та лексичних

одиниць в усному та писемному мовленні за темою «My friends»,

2.  Удосконалювати навички читання, говоріння, письма, аудіювання.

3. Перевірити вміння учня використовувати вивчений матеріал підчас самостійної та

Індивідуальної роботи.

4. Розвивати уміння діалогічного мовлення. Практикувати ставити і відповідати    на

запитання з метою отримання інформації

5.   Виховувати пізнавальний інтерес до вивчення іноземної мови та готовність до

спілкування.

Тип уроку:     тренувальний, комунікативно- спрямований.

Вид діяльності:  індивідуальна  робота з наочністю, інтерактивні вправи, аудіювання

Обладнання:    комп’ютер, книга ,зошит, малюнки дітей.

 

Хід уроку.

І.      Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення.

1. Greeting. Привітання.

T: Good morning, children! I am glad to see you! How are you? Are you ready for the lesson?

Let’s start our lesson!

2.  Aim.  Повідомлення мети уроку.

Today we are continue to speak about your friends, learn and repeat the new words, sing songs.

3.  Warming up.  Введення в іншомовну атмосферу.

Т: The first of all, we are going  to repeat the poem:   ( look at the screen) ( звуковий додаток)

  • One, two
  • One, two, three
  • I like my friend
  • And she likes me.
  • We laugh together
  • We go to school
  • We sing a song
  • We swim in the pool! Splash!
  • One, two
  • One, two, three
  • I like my friend
  • And she likes me
  • We play together
  • We jump and run
  • We ride a bike
  • It’s really fun! Yipee!

T:  Thank you! Let’s repeat . Давайте згадаємо наші займенники.( слайд)

I- я

He- він

She- вон

We-  ми

They-  вони

Т: Children, translate, please!  (слайд )

-He is my friend-----Він мій друг

- She is my friend---- Вона моя подруга

- We are friends----- Ми друзі

- They are my friends----- Вони мої друзі

4. Vocabulary practice .    Лексична розминка

T:  Ok, thank you! Last lesson we learnt the new words ( малюнки ) На минулому уроці ми вивчали

нові слова. Нагадайте мені значення цих слів . Translate, please! ( слайд )

FUNNY- кумедний

CLEVER- розумний

NICE- гарний

PRETTY- красива, симпатична

T:  Добре, діти чи маєте ви друзів, які вони?

Olga! – Have you a friend? What is your friend?

-Yes, I have. My friend is funny ( clever, nice, pretty )

T: Thank you, very good!

II.    Основна частина

  1. Speaking. Розвиток умінь мовлення

Т: Last lesson we spoke about your friends .What do you know about your friend?                                    На минулому уроці ми говорили про вашіх  друзів.

Вашим домашнім завданням було намалювати ваших найкращіх  друзів. Це можуть бути

ваші однолітки, брати, сестри, домашні улюбленці та іграшки.

T:  Добре, діти чи маєте ви друзів, які вони?

Olga! – Have you got a friend? What is your friend?

-Yes, I have. My friend is funny ( clever, nice, pretty )

T: Thank you, very good

Т: Artem, who is your best friend?

P: My best friend is ……

T: Olga, who is your best friend?

P: My best friend is…..

2.Сheck on homework. Перевірка домашнього завдання.

Т: На сьогодні ви готували малюнки на яких зображені ваші найкращі друзі. Давайте

Спробуємо описати свого найкращого друга.

Т: Мaksim, who is your best friend?

P. My best friend is my dog Rex. He is nice. He is clever, too.

T: Дуже добре, дякую. Thank you, very good!

3 . Rest time. Xвилинка відпочинку ( руханка)

T:. А зараз трошки відпочинемо

«The penguin dance»

4.   Listening comprehension . Аудіювання тексту. Робота з підручником.

T: Thank you! Now, open your books on page 29, Ex. 1.

Дякую!  А зараз відкриємо підручники на сторінці 29 вправа 1.

- What can you see on this page?

Що ми можемо бачити в цій сторінці?  Про що йдеться мова?

P: Про дівчат та хлопців, а ще про собаку.

Р: Про друзів

Т: Так вірно. Але зараз прослухаємо як можемо описати  найкращого друга.

(  Ex 1 p. 29-опис малюнків - звук)

  1. My best friend is Monica. She is clever.
  2. My best friend is Tracy. She is funny, she is pretty, too.
  3. My best friend is David. He is tall. He is a good friend.
  4. My best friend is Luke. He is not tall. He is not shot, he is very clever.
  5. My best friend is my dog. He is big and very clever.

5.Writing

Т: Ok, Please, open your  activity books on p. 25 Ex 1

Choose and write (Вибери та напиши). Зараз ми разом спробуємо підставити

пропущені слова в речення з рамочок. Але, спочатку, давайте повторемо значення слів.

Best- найкращій, friend- друг, funny- кумедний, pretty- гарненька,

Clever- розумний, big- великий, dog- собака.

T: Ok, begin to write down this Exercise

  1. She is_____ ( pretty ). She is  _______ ( clever ).
  2. My______ ( best ) friend is Tracy. She is____ ( funny ). She is___ ( pretty ).
  3. My ____ ( best )____ ( friend ) is Luke. He is ______ (clever).
  4. My _____ ( best )_____ ( friend ) is my _____ ( dog ) Prince. He is _____ ( clever ).

He is _____ ( pretty )

Т: Thank you, very good. Дуже добре

III .Заключна частина.

1.Homework.           Домашня робота.

T: Повторити слова, які ми вивчили на минулому уроці сторінка 28-29 ( р. 28-29 )

2. Summarizing.        Підведення підсумків уроку.

Т: Сьогодні на уроці ми разом повторили слова по темі « Друзі».

Ви підготували малюнки та розповіли про своїх найкращих друзів, послухали та     опрацювали вправу. Всі учні працювали добре.

 

3. Saying good- bye.     Закінчення уроку

T:  Thank you for your lesson. Today our lesson is over. Good- bye!

 

 

 

 

docx
До підручника
Англійська мова (підручник для загальноосвітніх навчальних закладів) 2 клас (Карпюк О. Д.)
Додано
29 грудня 2022
Переглядів
1732
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку