Даний урок розвиває вимовно-інтонаційні навички. Знайомить учнів з утворенням прикметників від іменників та тренування вживання їх у мовленні. Тренує учнів у читанні тексту побудованого на знайомому лексичному матеріалі. Удосконалює навички усного мовлення. Розвиває навички аудіювання та письма. Виховує любов та бережливе ставлення до природи рідного краю. Формує естетичний смак учнів, здоровий спосіб життя, інтерес до занять на свіжому повітрі.в) розвивальна: Розвиває лінгвістичні здібностей учнів (вміння спостерігати, виділяти головне, запам'ятовувати речі), пізнавальний інтерес в учнів. Розширює світогляд учнів.
Мета.
а) освітня:
1. Розвиток вимовно-інтонаційних навичок.
2. Знайомство учнів з утворенням прикметників від іменників та тренування вживання їх у мовленні.
3. Тренування учнів у читанні тексту побудованого на знайомому лексичному матеріалі.
4. Удосконалення навичок усного мовлення.
5. Розвиток навичок аудіювання та письма.
б) виховна:
1. Виховання любові та бережливого ставлення до природи рідного краю.
2. Формування естетичного смаку учнів.
3. Формування здорового способу життя, інтересу до занять на свіжому повітрі.
в) розвивальна:
1. Розвиток лінгвістичних здібностей учнів (вміння спостерігати, виділяти головне, запам’ятовувати речі)
2. Розвиток пізнавального інтересу учнів.
3. Розширення світогляду учнів.
ОБЛАДНАННЯ: плакат «Seasons», картки з літерами, підручник, зошит, комп’ютер, телевізор, картки з назвами місяців, малюнки по темі, завдання для читання та аудіювання, презентація “Seasons and weather”, запис для аудіювання.
ХІД УРОКУ
I. Introduction.
- Good morning children! Good morning, dear guests. I am glad to see you at our lesson.
2.Аіm.
T: It will be unusual. We’ll visit a fairy land “Seasons.” Today we are going to speak about the months, seasons of the year and about the weather. We’ll practice our skills in speaking and reading, listening and writing. I wish you to be calm and to work well.
3.Фонетична зарядка. Phonetic drills.
Let’s try to pronounce English Sounds in a proper way. Mr. Tongue провітрює кімнату, а комарики тут як тут, дзвенять всюди: [ð], [ð], [ð] – this, that, those, weather, together. Потім Mr. Tongue зачиняє віконце, і комариків погано чути, тільки тихий непевний звук [], [], [] - month, thick, thing, thanks.
First of all, I propose you look at the blackboard and repeat after me our motto :
"Whether the weather is warm, whether the weather is hot, we have to put up with the weather, whether we like it or not."
II. The main part. Основна частина.
Cheking your home work.
Лексичний тренінг. Lexical drills.
Наша країна поділена на 4 королівства, але сталася з нашою картою біда – всі назви королівств перемішалися! Давайте поставимо все на місця.
У наших королівствах є жителі – місяці. Але зла чаклунка викликала вітер і розлетілися вони хто куди. Давайте допоможемо їм повернутися.
(Діти прикріплюють назви місяців на плакат відповідно до пори року, якій вони належать)
-What day is it today?
- What month is it now?
- What season is it now?
- What are winter months?
- What season comes after winter? What are spring months?
- What season comes after spring? What are summer months?
- What season comes after summer? What are autumn months?
Speaking.
T: Look at the blackboard and read the words ( sunny, windy, snowy, frosty, hot, rainy, cloudy, cold ) and match them to the pictures ( Додаток 1, додаток 2 ).
Т: Finish the sentences about the weather.
1. In spring it is … and .…
2. In autumn it is … and … .
3. In summer it is …and … .
4. In winter it is … and … .
Reading
c)post –reading.
Is it True or False ?
Let’s have a rest!
T: I think you are a bit tired. So, stand up and repeat the movements after me.
Listening
T: Listen the dialogue. Answer the question
1. What season is it?
2. Is it cold?
3. Is it hot?
4. What is the weather?
5. What did children do in winter?
Writing.
T: Loo k at the table. Make as many sentences as you can.
E x am p l e : When the weather is fine I like to ride a bike.
When the weather is |
cold hot fine rainy windy |
I my friends my sister children people |
like .. ... / likes..... don’t like ... .. / doesn’t like..... go ... .. / goes..... play.. ... / plays..... fly a kite |
Гра « Sorting»
- Зараз ми трішки відпочинемо та зіграємо у гру.
( поділяю клас на 4 команди. Команди отримують картки зі словами та розташовують їх відповідно до своєї пори року.)
T. Let’s play game “Sorting”. We have got 4 teams: spring, summer, winter and autumn. Sort words according to the seasons. Make sentences describing your season.
Leaves are yellow. |
Flowers appear. |
The weather is rainy. |
School starts. |
We have holidays. |
The weather is hot. |
The weather is cold and frosty. |
We swim in the sea. |
Birds come back. |
The weather is warm and sunny. |
We play snowballs. |
We have New Year parties. |
T: Fill in the blanks.
is |
frosty |
leaves |
a lot of |
season |
windy |
My favourite season.
My favourite … is spring. I like it because there … green grass and … beautiful flowers. There are a lot of green ... on the trees. It isn’t usually … in spring. But it is cool and … during this season.
Answer my questions:
Poems about seasons.
III. . Summery. Підсумок уроку.
2. Оцінювання.
The lesson is over. I want to continue our lesson these words: “Everything is good in its season”.