Тема уроку:Святкова вечірка.
Мета уроку:
Навчальна-закріпити лексичний та граматичний матеріал по темі;
-навчити учнів вітати друзів з днем народження;
-вчити учнів правильно ставити запитання та відповідати на них;
-активізувати увагу та мислення;
Розвиваюча-сприяти збагаченню словникового запасу;
-сприяти розвитку усного та писемного мовлення;
-сприяти розвитку спостережливості,уваги,уяви та мислення;
Виховна-виховувати уважність,зібраність,спостережливість;
-виховувати культуру поведінки та свідому дисципліну;
-виховувати пізнавальний інтерес до вивчення англійської мови;
-сприяти попередженню втоми на уроці
Методи навчання:бесіда,діалог,пояснення,робота в групах та парах
Тип уроку:комбінований
Обладнання: CD запис,магнітофон,наочність,плакат,мультимедійна дошка,презентація, роздатковий матеріал
Очікуваний результат:
Учень:
-вміє привітати друга з днем народження;
-вміє працювати в команді;
План уроку
1.Організаційний момент
Good morning boy and girls!How are you?
Сьогодні ,діти,у нас незвичайний урок-вечірка,в кінці якого на вас чекає цікавий сюрприз,тож давайте почнемо наш урок.
2.Введення в іншомовне середовище.
Учні підписують малюнки (індивідуальна робота)
3.Розвиток навичок читання.
Pre-reading
Учні дивляться на малюнок і пробують відгадати про що буде текст.
Post-reading
Учні читають текст 1 раз
While-reading
Учні читають текст ще раз та виконують завдання до нього:написати правдиві чи неправдиві твердження.
4.Перегляд презентації.
Учні дивляться презентацію про те,як святкують дні народження в різних країнах світу.
5.Гімнастика для очей.
6.Робота в парах.
Учні правильно розміщують вирази та складають діалог,потім зачитують свої діалоги.
7.Розвиток навичок слухання.
Pre-listening
Учитель повідомляє учнів,що вони мають прослухати пісню і виконати певні завдання після цього.
While-listening
Учні слухають пісню та заповнюють пропуски.
Post-listening
Учні ще раз слухають запис та перевіряють себе,потім співають її іменинникові.
8.Ігровий момент.
9.Подача домашнього завдання
Кросворд,пісня
10.Підсумок уроку.Оцінювання
Клас 4-Б
Урок №44
Дата проведення-25.11.2015р.
Тема уроку:Святкова вечірка.
Мета уроку:
Навчальна-закріпити лексичний та граматичний матеріал по темі;
-навчити учнів вітати друзів з днем народження;
-вчити учнів правильно ставити запитання та відповідати на них;
-активізувати увагу та мислення;
Розвиваюча-сприяти збагаченню словникового запасу;
-сприяти розвитку усного та писемного мовлення;
-сприяти розвитку спостережливості,уваги,уяви та мислення;
Виховна-виховувати уважність,зібраність,спостережливість;
-виховувати культуру поведінки та свідому дисципліну;
-виховувати пізнавальний інтерес до вивчення англійської мови;
-сприяти попередженню втоми на уроці
Методи навчання:бесіда,діалог,пояснення,робота в групах та парах
Тип уроку:комбінований
Обладнання: CD запис,магнітофон,наочність,плакат,мультимедійна дошка,презентація, роздатковий матеріал
Очікуваний результат:
Учень:
-вміє привітати друга з днем народження;
-вміє працювати в команді;
План уроку
1.Організаційний момент
Good morning boy and girls!How are you?
Сьогодні ,діти,у нас незвичайний урок-вечірка,в кінці якого на вас чекає цікавий сюрприз,тож давайте почнемо наш урок.
2.Введення в іншомовне середовище.
Учні підписують малюнки (індивідуальна робота)
3.Розвиток навичок читання.
Pre-reading
Учні дивляться на малюнок і пробують відгадати про що буде текст.
Post-reading
Учні читають текст 1 раз
While-reading
Учні читають текст ще раз та виконують завдання до нього:написати правдиві чи неправдиві твердження.
4.Перегляд презентації.
Учні дивляться презентацію про те,як святкують дні народження в різних країнах світу.
5.Гімнастика для очей.
6.Робота в парах.
Учні правильно розміщують вирази та складають діалог,потім зачитують свої діалоги.
7.Розвиток навичок слухання.
Pre-listening
Учитель повідомляє учнів,що вони мають прослухати пісню і виконати певні завдання після цього.
While-listening
Учні слухають пісню та заповнюють пропуски.
Post-listening
Учні ще раз слухають запис та перевіряють себе,потім співають її іменинникові.
8.Ігровий момент.
9.Подача домашнього завдання
Кросворд,пісня
10.Підсумок уроку.Оцінювання