04.04.19
Конспект уроку з польської мови №53-54 для 8 класу
Тема. Rozmawiamy o powstaniu Warszawskim. Zwiedzanie muzeum powstania Warszawskiego
Мета: удосконалювати вміння учнів з теми «. Rozmawiamy o powstaniu Warszawskim»;
розвивати логічне мислення учнів через проведення таких операцій як аналіз, порівняння, систематизація;
виховувати в учнів самостійність, мислення, кмітливість;
створити комфортні умови для навчання, за яких кожен учень відчуває свою успішність, інтелектуальну спроможність, самостійність.
Обладнання: презентація.
Тип уроку: узагальнення і систематизації знань
Хід уроку
І. Організаційний момент.
ІІ. Перевірка домашнього завдання.
ІІІ. Повідомлення теми, цілей та завдань уроку.
Фонетична розминка
Butelka oetykietowana butelka nieotykietowana
IV.Aктуалізація мотивації учіння учнів.
Бесіда
-Co znacie o okoliczniku mjesca?
-Podajcie kilka skótów.
-Proszę odmienić słowo gajowy.
- Proszę odmienić słowo krawcowa.
- Proszę odmienić słowo gajowi.
V.Bідтворення й узагальнення понять і засвоєння відповідної їм системи знань
1. Gramatyka. St.129,131-132
2. Сzytanie st. 135-136
3.Mówienie. Ćw.1 st.136-137
4.Gramatyka. St.137
VI.Узагальнення та систематизація основних теоретичних положень
1. Mówienie. Ćw.2 st.137
2. Pisanie. Ćw.3 st.138
3. Słuchanie. Ćw.5 st.138-140
4. Mówienie. Ćw.6 st.140
5. Pisanie. Ćw.7 st.140
VII.Підсумки уроку і повідомлення домашнього завдання
Ćw.4 st.138.
12.04.2019
Конспект уроку з польської мови №55-56 для 8 класу
Тема. Muzeum Historii Ukrainy w Drugiej Wojnie Światowej. Популярні професії в Польщі
Мета: удосконалювати вміння учнів з теми «Rozmawiamy o powstaniu Warszawskim»;
розвивати логічне мислення учнів через проведення таких операцій як аналіз, порівняння, систематизація;
виховувати в учнів самостійність, мислення, кмітливість;
створити комфортні умови для навчання, за яких кожен учень відчуває свою успішність, інтелектуальну спроможність, самостійність.
Обладнання: презентація.
Тип уроку: узагальнення і систематизації знань
Хід уроку
І. Організаційний момент.
ІІ. Перевірка домашнього завдання.
ІІІ. Повідомлення теми, цілей та завдань уроку.
Фонетична розминка
Chrząszcz brzmi w trzcinie w Szczebrzeszynie,
W szczękach chrząszcza trzeszczy miąższ,
Czcza szczypawka czka w Szczecinie, Chrzączsza
szczudłem przechrzcił wąż, Strząsa skrzydła
z dżdżu, A trzmiel w puszczy, tuż przy Pszczynie,
Straszny wszczyna szum...
IV.Aктуалізація мотивації учіння учнів.
Бесіда
- Co znacie o okoliczniku przyczyny?
- Co znacie o okoliczniku celu?
-Co znacie o okoliczniku mjesca?
-Podajcie kilka skótów.
-Proszę odmienić słowo gajowy.
V.Bідтворення й узагальнення понять і засвоєння відповідної їм системи знань
1. Mówienie. Ćw.11 st.141
2. Pisanie. Ćw.12 st.141
3.Mówienie. Ćw.13 st.141
4.Gramatyka. St.142
VI.Узагальнення та систематизація основних теоретичних положень
1. Pisanie. Ćw.14-20 st.143-145
2. Gramatyka. St.145-146
3. Pisanie. Ćw.21 st.146
VII.Підсумки уроку і повідомлення домашнього завдання
Ćw.10 st.141.