Конспект уроку + розробка слів до словника. За авторським календарним плануванням та підручником "Język polski dla 6 klasy" Łesia Biłeńka-Swystowycz, Jerzy Kowalewski, Mykoła Jarmoluk
Polskie słowo |
Wymowa |
Tłumaczenie |
gospodarstwo |
господарство |
господарство |
stodoła |
стодола |
сарай |
szopa |
шопа |
барак,сарай,стайня,будка |
podwórko |
подвурко |
подвір’я |
„domy” zwierząt |
доми звєжонт |
будинки тварин |
obora |
обора |
корівник |
stajnia |
стайня |
стайня |
chlew |
хлев |
хлів |
kurnik |
курнік |
курник |
Polskie słowo |
Wymowa |
Tłumaczenie |
gospodarstwo |
господарство |
господарство |
stodoła |
стодола |
сарай |
szopa |
шопа |
барак,сарай,стайня,будка |
podwórko |
подвурко |
подвір’я |
„domy” zwierząt |
доми звєжонт |
будинки тварин |
obora |
обора |
корівник |
stajnia |
стайня |
стайня |
chlew |
хлев |
хлів |
kurnik |
курнік |
курник |
Polskie słowo |
Wymowa |
Tłumaczenie |
gospodarstwo |
господарство |
господарство |
stodoła |
стодола |
сарай |
szopa |
шопа |
барак,сарай,стайня,будка |
podwórko |
подвурко |
подвір’я |
„domy” zwierząt |
доми звєжонт |
будинки тварин |
obora |
обора |
корівник |
stajnia |
стайня |
стайня |
chlew |
хлев |
хлів |
kurnik |
курнік |
курник |
Polskie słowo |
Wymowa |
Tłumaczenie |
gospodarstwo |
господарство |
господарство |
stodoła |
стодола |
сарай |
szopa |
шопа |
барак,сарай,стайня,будка |
podwórko |
подвурко |
подвір’я |
„domy” zwierząt |
доми звєжонт |
будинки тварин |
obora |
обора |
корівник |
stajnia |
стайня |
стайня |
chlew |
хлев |
хлів |
kurnik |
курнік |
курник |
07.03.2018
Конспект уроку польської мови №45-46(6 клас)
Тема. Na wsi. Wejska kepela
Мета: формування лексичних навичок до теми «Na wsi»;
розвиток мовлення і збагачення словникового запасу учнів;
виховання працьовитості, уваги, спостережлиості;
створення комфортних умов для навчання, за яких кожен учень відчуває свою успішність, інтелектуальну спроможність, самостійність.
Тип уроку: урок формування умінь і навичок
Хід уроку
І Організаційний момент (привітання, перевірка присутніх).
ІІ Фонетична розминка
Duża żaba nad kałużą napotkała żuka.
Żuk na nóżki włożył buty, obcasami stukał.
Nad kałużą podskakiwał, żółte buty pokazywał,
aż je usmarował błotem.
Oj, co było potem!...
ІІІ Перевірка домашнього завдання.
ІV Актуалізація опорних знань учнів.
Бесіда:
-Провідміняти словосполучення szerokie pierony.
-Провідміняти словосполучення pełne plecaki.
-Провідвіняйте словоcполучення ciężkie bagaże.
-Провідміняйте obce kraje.
-Провідміняйте ciekawe lekcje ланцюжком.
V Оголошення теми та мети уроку.
VІ Практичні завдання та вправи.(робота з підручником)
1.Do słownika.
2. Ćwicz fizyczny.
3. Czytanie. St.113-114
4.Mówienie. Ćw.1 st.115
V Підсумок уроку.
VI Домашнє завдання. Wyuczyć słowa pisemnie.