Конспект уроку + розробка слів до словника. За авторським календарним плануванням та підручником "Język polski dla 6 klasy" Łesia Biłeńka-Swystowycz, Jerzy Kowalewski, Mykoła Jarmoluk
Polskie słowo |
Wymowa |
Tłumaczenie |
gospodarstwo |
господарство |
господарство |
stodoła |
стодола |
сарай |
szopa |
шопа |
барак,сарай,стайня,будка |
podwórko |
подвурко |
подвір’я |
„domy” zwierząt |
доми звєжонт |
будинки тварин |
obora |
обора |
корівник |
stajnia |
стайня |
стайня |
chlew |
хлев |
хлів |
kurnik |
курнік |
курник |
Polskie słowo |
Wymowa |
Tłumaczenie |
gospodarstwo |
господарство |
господарство |
stodoła |
стодола |
сарай |
szopa |
шопа |
барак,сарай,стайня,будка |
podwórko |
подвурко |
подвір’я |
„domy” zwierząt |
доми звєжонт |
будинки тварин |
obora |
обора |
корівник |
stajnia |
стайня |
стайня |
chlew |
хлев |
хлів |
kurnik |
курнік |
курник |
Polskie słowo |
Wymowa |
Tłumaczenie |
gospodarstwo |
господарство |
господарство |
stodoła |
стодола |
сарай |
szopa |
шопа |
барак,сарай,стайня,будка |
podwórko |
подвурко |
подвір’я |
„domy” zwierząt |
доми звєжонт |
будинки тварин |
obora |
обора |
корівник |
stajnia |
стайня |
стайня |
chlew |
хлев |
хлів |
kurnik |
курнік |
курник |
Polskie słowo |
Wymowa |
Tłumaczenie |
gospodarstwo |
господарство |
господарство |
stodoła |
стодола |
сарай |
szopa |
шопа |
барак,сарай,стайня,будка |
podwórko |
подвурко |
подвір’я |
„domy” zwierząt |
доми звєжонт |
будинки тварин |
obora |
обора |
корівник |
stajnia |
стайня |
стайня |
chlew |
хлев |
хлів |
kurnik |
курнік |
курник |
Polskie słowo |
Wymowa |
Tłumaczenie |
оceny
|
оцени |
оцінки |
1 – jedynka – niedostateczny |
єдинка - нєдостатечни |
1 – одиниця - недостатній |
2 – dwójka – dopuszczający |
двуйка - допущайонци |
2 – двійка - допустимий |
3 – trójka – dostateczny |
труйка - достатечни |
3 – трійка - задовільний |
4 – czwórka – dobry |
чвурка - добри |
4 – четвірка - добрий |
+4 – czwórka z plusem – plus dobry |
чвурка з плусем – плус добри |
+4 – четвірка з плюсом – плюс добрий |
5 – piątka – bardzo dobry |
пьонтка – барздо добри |
5 – п’ятірка – дуже добре |
6 – szóstka – celujący |
шустка - целуйонцу |
6 – шістка - відмінний |
dostać jedynkę / pałę, dwójkę / dopa, trójkę, czwórkę, piątkę, szóstkę |
достач єдинкеу/палеу, двуйкеу/допа, труйкеу, чвуркеу, пьонткеу, шусткеу |
отримати одиницю/кол, двійку, трійку, четвірку, п’ятірку, шістку |
umieć na piątkę |
умєч на пйонткеу |
вміти на п’ятірку |
Polskie słowo |
Wymowa |
Tłumaczenie |
оceny
|
оцени |
оцінки |
1 – jedynka – niedostateczny |
єдинка - нєдостатечни |
1 – одиниця - недостатній |
2 – dwójka – dopuszczający |
двуйка - допущайонци |
2 – двійка - допустимий |
3 – trójka – dostateczny |
труйка - достатечни |
3 – трійка - задовільний |
4 – czwórka – dobry |
чвурка - добри |
4 – четвірка - добрий |
+4 – czwórka z plusem – plus dobry |
чвурка з плусем – плус добри |
+4 – четвірка з плюсом – плюс добрий |
5 – piątka – bardzo dobry |
пьонтка – барздо добри |
5 – п’ятірка – дуже добре |
6 – szóstka – celujący |
шустка - целуйонцу |
6 – шістка - відмінний |
dostać jedynkę / pałę, dwójkę / dopa, trójkę, czwórkę, piątkę, szóstkę |
достач єдинкеу/палеу, двуйкеу/допа, труйкеу, чвуркеу, пьонткеу, шусткеу |
отримати одиницю/кол, двійку, трійку, четвірку, п’ятірку, шістку |
umieć na piątkę |
умєч на пйонткеу |
вміти на п’ятірку |
07.03.2018
Конспект уроку польської мови №45-46(6 клас)
Тема. Na wsi. Wejska kepela
Мета: формування лексичних навичок до теми «Na wsi»;
розвиток мовлення і збагачення словникового запасу учнів;
виховання працьовитості, уваги, спостережлиості;
створення комфортних умов для навчання, за яких кожен учень відчуває свою успішність, інтелектуальну спроможність, самостійність.
Тип уроку: урок формування умінь і навичок
Хід уроку
І Організаційний момент (привітання, перевірка присутніх).
ІІ Фонетична розминка
Duża żaba nad kałużą napotkała żuka.
Żuk na nóżki włożył buty, obcasami stukał.
Nad kałużą podskakiwał, żółte buty pokazywał,
aż je usmarował błotem.
Oj, co było potem!...
ІІІ Перевірка домашнього завдання.
ІV Актуалізація опорних знань учнів.
Бесіда:
-Провідміняти словосполучення szerokie pierony.
-Провідміняти словосполучення pełne plecaki.
-Провідвіняйте словоcполучення ciężkie bagaże.
-Провідміняйте obce kraje.
-Провідміняйте ciekawe lekcje ланцюжком.
V Оголошення теми та мети уроку.
VІ Практичні завдання та вправи.(робота з підручником)
1.Do słownika.
2. Ćwicz fizyczny.
3. Czytanie. St.113-114
4.Mówienie. Ćw.1 st.115
V Підсумок уроку.
VI Домашнє завдання. Wyuczyć słowa pisemnie.
18.04.2018
Конспект уроку польської мови №57-59(6 клас)
Тема. Календар, сповнений радості. Великдень.«Jutro będzie Wielkanoc» Maria Konopnicka
Мета: формування лексичних навичок до теми «Szkolne życie: uczymy się języków obcych»;
розвиток мовлення і збагачування словникового запасу учнів;
виховання працьовитость, уваги, спостережливості;
створення комфортних умов для навчання, за яких кожен учень відчуває свою успішність, інтелектуальну спроможність, самостійність.
Тип уроку: урок формування умінь і навичок
Хід уроку
І Організаційний момент (привітання, перевірка присутніх).
ІІ Фонетична розминка
Idę nos trę, kra krę mija, tu lis ma norę, sarna tor mija.
ІІІ Перевірка домашнього завдання.
ІV Актуалізація опорних знань учнів.
Бесіда:
-Назвіть закінчення odmiany rzeczowników rodzaju nijakiego typu cielę, imię.
-Провідміняйте grzeczni uczniowe.
-Провідвіняйте словоcполучення ciężkie bagaże.
- Провідміняйте wielcy aktorzy.
- Провідміняйте mili chłopcy.
V Оголошення теми та мети уроку.
VІ Практичні завдання та вправи.(робота з підручником)
1.Do słownika. St.138
2.Gramatyka. St.156
3. Фізкультпауза
Відео(10.40)
4. Pisanie. Ćw.30,31,32 st.156-157
5. Gramatyka. St.158
6. Фізкультпауза
Відео(10.40)
7. Pisanie. Ćw.33 st.159
8. Czytanie. St.159
9. Pisanie. Ćw.34 st.160
10. Mówienie. Ćw.35 st.161
11. Czytanie. St.241 - 243
V Підсумок уроку.
VI Домашнє завдання. Ćw.28 st.155, Ćw.29 st.156, wyuczyć przepis.