07.02.2018
Конспект уроку польської мови №37-38 9 клас
Теmat. Спортивна статистика. Отилія Єджейчак
Мета : cформувати лексичні навички до теми « Polska w Unii Europejskiej »;
розвивати мовлення і збагачувати словниковий запас учнів;
виховувати працьовитість, увагу, спостережливість;
створити комфортні умови для навчання, за яких кожен учень відчуває свою успішність, інтелектуальну спроможність, самостійність.
Тип уроку: ознайомлення з новим ЛО та формування лексичних навичок усного мовлення і читання.
Форма проведення уроку:урок-практикум
Хід уроку
І. Організаційний
1.Привітання.
2.Введення в іншомовну атмосферу
W krzakach rzekł do trznadla trznadel: - Możesz mi pożyczyć szpadel?
3.Повідомлення теми і мети уроку
Бесіда:
1. Назвіть сполучники сурядності в польській мові.
2. Що можете розказати про іменники із закінченням –um.
3. Назви види речень в польській мові, наведи приклади.
4. Переліч правила написання частки би в польській мові.
5.Виправте речення Nam trzeba iść do domu.
ІІ. Формування мети й завдань уроку
Gramatyka. St.119
ІII. Актуалізація опорних знань, умінь, навичок
1. Pisanie. Ćw.31,32,33,34,35 st.120-121(відео)
2. Do słownika:
los – доля
lamparta – леопард
piernik – імбирний пряник
próżnuje – ліниться
plonów – прибутків
drwiny - насмішки
3. Mówienie.. Ćw.36 St.121-122
4. Słuchanie. Ćw. 37 st.122-123
5. Pisanie. Ćw.38 st.123
6. Mówienie.Ćw.39-42 st.124
7. Pisanie. Ćw.43 st.124-125
8.Gramatyka. St.125
9. Pisanie. Ćw.45,46 st.126
10. Gramatyka. St.126
11. Pisanie. Ćw.47,48,50st.127
VІІ. Підсумки уроку
VIIІ. Домашнє завдання
Ćw.49 st.127, wyuczyć słowa
14.02.2018
Конспект уроку польської мови №39-40 9 клас
Теmat. Sto lat Niepodległości. Fryderyk Franciszek Chopin
Мета : cформувати лексичні навички до теми «Sto lat Niepodległości»;
розвивати мовлення і збагачувати словниковий запас учнів;
виховувати працьовитість, увагу, спостережливість;
створити комфортні умови для навчання, за яких кожен учень відчуває свою успішність, інтелектуальну спроможність, самостійність.
Тип уроку: ознайомлення з новим ЛО та формування лексичних навичок усного мовлення і читання.
Форма проведення уроку:урок-практикум
Хід уроку
І. Організаційний
1.Привітання.
2.Введення в іншомовну атмосферу
Odrzekł na to drugi trznadel: - Niepotrzebny, trznadlu, szpadel!
3.Повідомлення теми і мети уроку
Бесіда:
1. Розкажіть, що знаєте про знахідний відмінок.
2. Розкажіть, що знаєте про родовий відмінок.
3. Назви види речень в польській мові, наведи приклади.
4. Переліч правила написання частки би в польській мові.
5.Виправте речення Nam trzeba iść do domu.
ІІ. Формування мети й завдань уроку
Do słownika. St.129
ІII. Актуалізація опорних знань, умінь, навичок
1. Czytanie. St.128-130
2. Mówienie. Ćw.1,2,5 st.130-`131
3. Słuchanie. Ćw. 6 st.131-132
4. Czytanie. St.132
5. Mówienie.Ćw.8 st.133
6. Czytanie. St.135
7. Pisanie. Ćw.17 ,18st.136
8.Gramatyka. St.136-138
VІІ. Підсумки уроку
VIIІ. Домашнє завдання
Ćw.9 st.133, wyuczyć słowa
27.02.2019
Конспект уроку польської мови №45-46 9 клас
Теmat. Wrocław – europejska stolica kultury. Aleksander hrabia Fredro
Мета : формування лексичних навичок до теми «Wrocław – europejska stolica kultury»;
розвиток мовлення і збагачення словникового запасу учнів;
виховання працьовитості, уваги, спостережливості;
створення комфортних умов для навчання, за яких кожен учень відчуває свою успішність, інтелектуальну спроможність, самостійність.
Тип уроку: ознайомлення з новим ЛО та формування лексичних навичок усного мовлення і читання.
Форма проведення уроку:урок-практикум
Хід уроку
І. Організаційний
1.Привітання.
2.Введення в іншомовну атмосферу
Warszawa w żwawej wrzawie, w Wawrze wrze o Warszawie.
3.Повідомлення теми і мети уроку
Бесіда:
1. Розкажіть, що знаєте про знахідний відмінок.
2. Розкажіть, що знаєте про родовий відмінок.
3. Назви види речень в польській мові, наведи приклади.
4. Переліч правила написання частки би в польській мові.
5.Виправте речення Nam trzeba iść do domu.
ІІ. Формування мети й завдань уроку
Czytanie. St.155-157
ІII. Актуалізація опорних знань, умінь, навичок
1. Mówienie. Ćw.1 st.157
2. Czytanie. Ćw. 2,3 st.157-158
3. Pisanie. Ćw.4 st.158
4. Mówienie.Ćw.5 st.158-160
5. Pisanie. Ćw.8,9st.160-162
6. Mówienie.Ćw.10 st.162
7. Czytanie. Ćw. 11,12 st.162-168
VІІ. Підсумки уроку
VIIІ. Домашнє завдання
Ćw.6,7 st.160.
06.03.2019
Конспект уроку польської мови №47-48 9 клас
Теmat. Моя «психологічна» візитка. Підприємець сьогодні.
Мета : формування лексичних навичок до теми «Wrocław – europejska stolica kultury»;
розвиток мовлення і збагачення словникового запасу учнів;
виховання працьовитості, уваги, спостережливості;
створення комфортних умов для навчання, за яких кожен учень відчуває свою успішність, інтелектуальну спроможність, самостійність.
Тип уроку: ознайомлення з новим ЛО та формування лексичних навичок усного мовлення і читання.
Форма проведення уроку:урок-практикум
Хід уроку
І. Організаційний
1.Привітання.
2.Введення в іншомовну атмосферу
Szedł Sasza suchą szosą i rzekł: dziewczyna Zaza wyszła za mąż za zarządzającego zarządem, będąc nie lojalna Jolą bądź lojalna Jolą, małą Konstantynopolitanczykowianeczką wyindywidualizowaną z rozentuzjazmowanego tłumu, właścicielką stołu z powyłamywanymi nogami z leżącym nań rozrewolwerowanym rewolwerem no i cóż że ze Szwecji no i coś że ze Szwajcarii.
3.Повідомлення теми і мети уроку
Бесіда:
1. Розкажіть, що знаєте про знахідний відмінок.
2. Розкажіть, що знаєте про родовий відмінок.
3. Назви види речень в польській мові, наведи приклади.
4. Переліч правила написання частки би в польській мові.
5.Виправте речення Nam trzeba iść do domu.
ІІ. Формування мети й завдань уроку
Mówienie. Ćw.16 st.170
ІII. Актуалізація опорних знань, умінь, навичок
1. Gramatyka. St.170
2. Pisanie. Ćw.17 st.170
VІІ. Підсумки уроку
VIIІ. Домашнє завдання
Ćw.15 st.169
21.03.2019
Конспект уроку польської мови №52-53 9 клас
Теmat. Adam Mickiewicz «Reduta Ordona». Polska regionów
Мета : формування лексичних навичок до теми «Wrocław – europejska stolica kultury. Polska regionów»;
розвиток мовлення і збагачення словникового запасу учнів;
виховання працьовитості, уваги, спостережливості;
створення комфортних умов для навчання, за яких кожен учень відчуває свою успішність, інтелектуальну спроможність, самостійність.
Тип уроку: ознайомлення з новим ЛО та формування лексичних навичок усного мовлення і читання.
Форма проведення уроку:урок-практикум
Хід уроку
І. Організаційний
1.Привітання.
2.Введення в іншомовну атмосферу
Wróbelek Walerek miał mały werbelek a na tym werbelku był mały felerek. Wróbelek Walerek naprawił werbelek, wróbelek Walerek na werbelku swym grał
3.Повідомлення теми і мети уроку
Бесіда:
1. Розкажіть про утворення минулого часу дієслів на –ąć.
2. Co wiecie o zdaniach złożonych podrzędnie?
3. Co wiecie o listach i ich napisaniu?
4. Co wiecie oWołaczu?
5.Co wiecie o czasownikach na –eć?
ІІ. Формування мети й завдань уроку
Czytanie.St.228-230,183-184
ІII. Актуалізація опорних знань, умінь, навичок
1. Mówienie.Ćw.2 st.184
2. Czytanie.Ćw.3,4 st.184-185
VІІ. Підсумки уроку
VIIІ. Домашнє завдання
Ćw.1 st.184
03.04.2019
Конспект уроку польської мови №54-55 9 клас
Теmat. Jarosław Iwaszkiewicz. Моя омріяна професія.
Мета : формування лексичних навичок до теми «Polska regionów»;
розвиток мовлення і збагачення словникового запасу учнів;
виховання працьовитості, уваги, спостережливості;
створення комфортних умов для навчання, за яких кожен учень відчуває свою успішність, інтелектуальну спроможність, самостійність.
Тип уроку: ознайомлення з новим ЛО та формування лексичних навичок усного мовлення і читання.
Форма проведення уроку:урок-практикум
Хід уроку
І. Організаційний
1.Привітання.
2.Введення в іншомовну атмосферу
W czasie suszy Sasza w szeleszczącym szyszaku szukał cudzego cedzaka. I co znalazł żelazny rzęch i cóż, że ze Szwecji zardzewiał że aż strach?Struchlały Sasza suszył zęby przed zasuszonym sędziom
3.Повідомлення теми і мети уроку
Бесіда:
1. Розкажіть про утворення минулого часу дієслів на –ąć.
2. Co wiecie o zdaniach złożonych podrzędnie?
3. Co wiecie o listach i ich napisaniu?
4. Co wiecie oWołaczu?
5.Co wiecie o czasownikach na –eć?
ІІ. Формування мети й завдань уроку
Czytanie.Ćw.5 st.186
ІII. Актуалізація опорних знань, умінь, навичок
1. Pisanie.Ćw.9 st.187
2. Czytanie.Ćw.10,11 st.187-188
3. Pisanie.Ćw.12 st.188
4.Mówienie. Ćw.13-17 st.188-189
5. Czytanie.Ćw.18 st.189-190
6. Mówienie. Ćw.19,20 st.190
7. Pisanie.Ćw.21 st.191
8. Mówienie. Ćw.22 st.191
VІІ. Підсумки уроку
VIIІ. Домашнє завдання
Ćw.6 lub 7,lub 8 st.186
18.04.2018
Конспект уроку польської мови №57-58 9 клас
Теmat. Веде дискусію правильно. Stanisław Wyspiański «Wesele»
Мета : формування лексичних навичок до теми «Polska regionów»;
розвиток мовлення і збагачення словникового запасу учнів;
виховання працьовитості, уваги, спостережливості;
створення комфортних умов для навчання, за яких кожен учень відчуває свою успішність, інтелектуальну спроможність, самостійність.
Тип уроку: ознайомлення з новим ЛО та формування лексичних навичок усного мовлення і читання.
Форма проведення уроку:урок-практикум
Хід уроку
І. Організаційний
1.Привітання.
2.Введення в іншомовну атмосферу
Pompka za trąbką, gąbka po trąbce, stąpają z pompką w Górnej Porąbce.
3.Повідомлення теми і мети уроку
Бесіда:
1. Розкажіть, що знаєте про zdanie złożone podrzędnie.
2. Розкажіть, що знаєте про утворення минулого часу в польській мові.
3. Розкажіть, що знаєте про знахідний відмінок.
4. Розкажіть, що знаєте про родовий відмінок..
5.Виправте речення Nam trzeba iść do domu.
ІІ. Формування мети й завдань уроку
Czytanie. St.231-238
ІII. Актуалізація опорних знань, умінь, навичок
1. Czytanie. St.155-157
2. Mówienie. Ćw.1 st.157
3. Czytanie. Ćw. 2,3 st.157-158
4. Pisanie. Ćw.4 st.158
5. Mówienie.Ćw.5 st.158-160
6. Czytanie. St.135
7. Pisanie. Ćw.17 ,18st.136
8.Gramatyka. St.136-138
VІІ. Підсумки уроку
VIIІ. Домашнє завдання
Ćw.30 st.195, wyuczyć słowa
24.04.2019
Конспект уроку польської мови №60-61 9 клас
Теmat. Wanda Chotomska «Kapelusz».Bitwa pod Kościuchnówką na Wołyniu
Мета : формування лексичних навичок до теми «Kontakty ponad granicami»;
розвиток мовлення і збагачення словникового запасу учнів;
виховання працьовитості, уваги, спостережливості;
створення комфортних умов для навчання, за яких кожен учень відчуває свою успішність, інтелектуальну спроможність, самостійність.
Тип уроку: ознайомлення з новим ЛО та формування лексичних навичок усного мовлення і читання.
Форма проведення уроку:урок-практикум
Хід уроку
І. Організаційний
1.Привітання.
2.Введення в іншомовну атмосферу
Pompka za trąbką, gąbka po trąbce, stąpają z pompką w Górnej Porąbce.
3.Повідомлення теми і мети уроку
Бесіда:
1. Розкажіть, що знаєте про zdanie złożone podrzędnie.
2. Co wiecie o odmianie czasowników na –ąc w czasie przeszłym?
3. Розкажіть, що знаєте про zdaniach podrzędnych dopełnieniowych.
4. Розкажіть, що знаєте про родовий відмінок..
5.Виправте речення Nam trzeba iść do domu.
ІІ. Формування мети й завдань уроку
Mówienie. Ćw.6,7 st.199
ІII. Актуалізація опорних знань, умінь, навичок
1. Czytanie. Ćw.8 st.200
2. Pisanie. Ćw.9,10 st.200
3. Mówienie. Ćw.11-13 st.201
4. Gramatyka. St.202
5. Pisanie. Ćw.16,17 st.203
6. Mówienie. Ćw.18 st.203
7. Czytanie. Ćw.19 st.204
VІІ. Підсумки уроку
VIIІ. Домашнє завдання
Ćw.5 st.199, wyuczyć słowa
Повідомте учням
Код доступу 746513
Попросіть учнів використати цей код,
відкривши посилання
join.naurok.ua